RU

Антикрадій для телефону

Bitdefender Mobile Security - найкраща програма антизлодій для мобільного телефону

Кожен з нас практично не розлучається зі своїм смартфоном. Ми зберігаємо в телефоні масу конфіденційної інформації. Це не тільки контактні номери і фото близьких, але і доступи до платіжних систем. Реальність така, що від крадіжки мобільних телефонів не застрахований ніхто. А якщо врахувати, що більшість сучасних смартфонів коштують дуже дорого, то телефон стає бажаною метою для зловмисників. Щоб збільшити шанси знайти вкрадений гаджет, попередньо необхідно купити і встановити спеціальний додаток «антизлодій». Одним з кращих є Bitdefender Mobile Security.

Можливості програми антизлодій для телефонів

Більшість додатків, які можна завантажити для визначення місця розташування вкраденого смартфону, просто неефективні. Вони легко піддаються деактивації. Крім того, зловмисник завжди може просто видалити програму і витягнути SIM-карту.

У випадку з Bitdefender Mobile Security все зовсім інакше. Крім широкого функціоналу в боротьбі з вірусним ПЗ, програма включає в себе спеціальний пакет антизлодій для телефону. Користувач зможе виконати всі необхідні дії для виявлення зловмисника, навіть якщо той витягнув SIM-карту. Програма автоматично повідомить про заміну сімки і надасть новий номер справжньому власнику.

Купивши анти-злодій для мобільного телефону від Bitdefender, вам будуть доступні такі функції:

Дзвінок довіреним контактам.

Через офіційний сайт користувач може за допомогою SMS-команд набрати будь-який номер телефону зі списку контактів.

Визначення місцезнаходження.

Програма антизлодій Bitdefender Mobile Security визначить поточні GPS-координати смартфона і передасть їх у вигляді посилання на Google карти. Це також дуже зручно, якщо ви втратили або десь забули його.

Увімкнення сирени.

Гучний звуковий сигнал - відмінний спосіб привернути увагу до зловмисника. Крім того, на смартфоні можна задати будь-який текст. Це зручно, якщо він все-таки потрапить в хороші руки.

Видалення даних.

Якщо ви впевнені, що гаджет загублений назавжди, через програму антизлодій можна стерти всю особисту інформацію.

Для того, щоб зловмисник не зміг видалити програму антизлодій з вашого телефону, досить встановити на неї пароль під час налаштування особистого облікового запису.