RU

БЕЗПЕЧНІ ОНЛАЙН-ПЛАТЕЖІ З BITDEFENDER SAFEPAY

Тема фінансових операцій в мережі інтернет найбільш актуальна для шахраїв. Вони придумують різні способи розкрадання даних для подальшого шантажу або особистого використання. Тому будь-які онлайн-платежі слід проводити з додатковим захистом від хакерів і програм-вимагачів. Один з дієвих способів кібербезпеки в цій ніші - завантажити веб-браузер Bitdefender Safepay, який входить до складу таких продуктів Bitdefender: Antivirus Plus, Internet Security і Total Security. Він захистить дані користувача від будь-яких хакерських атак і гарантує безпечний банкінг в мережі.

МОЖЛИВОСТІ BITDEFENDER SAFEPAY

Примітно те, що ця програма створює спеціальний повністю ізольований простір і додатковий хмарний захист. Такий підхід дозволяє блокувати фішингові атаки і виключити можливість розкрадання персональної інформації. Іншими словами, Bitdefender Safepay - ідеальний інструмент для здійснення безпечних онлайн-платежів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Цей браузер для інтернет-банкінгу має безліч корисних функцій і можливостей, якими ви можете скористатися, скачавши його абсолютно безкоштовно.

Захисний браузер від Бітдефендер працює завдяки сучасним хмарним технологіям. Вони дозволяють своєчасно уникнути будь-яких спроб шахрайства. Крім того, веб-браузер стежить і відповідає за безпеку всіх фінансових онлайн-операцій користувача.

Такий спосіб крадіжки фінансових даних користувача дуже поширений серед хакерів. Захисний браузер перевіряє всі веб-ресурси, які відвідує користувач, на спроби фішингу та наявність шкідливого ПЗ. Ретельне сканування дозволяє уникнути здійснення платежів в інтернеті на недавно захоплених зловмисниками сайтах.

Одна з найнебезпечніших програм хакерів - так звані шпигуни і автоматичні скріншотери. Подібне ПЗ може відправляти кіберзлочинцям дані про всі натиснуті клавіши користувачем. Bitdefender Safepay здатний виявити шкідливий софт і швидко його видалити. Крім того, в браузері додана віртуальна клавіатура. Введення даних з екрану забезпечить додаткову безпеку під час здійснення платежів в інтернеті.

Браузер для інтернет-банкінгу починає роботу зі стартом комп'ютера. Програма перевіряє ПК або ноутбук на наявність шкідливого ПЗ під час запуску. Bitdefender так запрограмований для того, щоб ніякі активні загрози не проникли в систему.

Придбавши платну Premium підписку, користувач отримує дуже корисне доповнення до функціоналу - захист під час підключення до громадської мережі Wi-Fi. Це дуже зручно, якщо потрібно під'єднатися до загальнодоступної мережі, наприклад, на вокзалі або в ресторані. Інтернет-з'єднання буде захищено від злому. Отже, користувач отримує гарантію безпеки онлайн-платежів.

ДЕ ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ браузер ДЛЯ Інтернет-банкінгУ

Повністю робочу версію захищеного веб-браузера можна завантажити з нашого офіційного сайту bitdefender.ua разом з комплексними продуктами Antivirus Plus, Internet Security і Total Security. Ми пропонуємо повний захист даних від усіх видів загроз шахраїв. З Bitdefender Safepay ви зможете здійснювати безпечні онлайн-операції 24/7.

Веб-браузер має надійний самозахист від злому. Отже, хакери не зможуть зашкодити вам або вашому комп'ютеру. Браузер підтримує спільну роботу з іншим антивірусним ПЗ. Він служить корисним і ефективним доповненням до функціоналу захисних програм, і націлений на пошук та усунення можливих «лазівок», пов'язаних з фінансовими операціями.

Скачайте комплексне рішення із захисту персональних даних в інтернеті та здійснюйте тільки безпечні онлайн-платежі разом з веб-браузером Bitdefender Safepay.

Веб-браузер Bitdefender Safepay входить до складу таких рішень:

BITDEFENDER TOTAL SECURITY

BITDEFENDER INTERNET SECURITY

BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS