RU

БЕЗПЕЧНІ ОНЛАЙН-ПЛАТЕЖІ З BITDEFENDER SAFEPAY

Тема фінансових операцій в мережі інтернет найбільш актуальна для шахраїв. Вони придумують різні способи розкрадання даних для подальшого шантажу або особистого використання. Тому будь-які онлайн-платежі слід проводити з додатковим захистом від хакерів і програм-вимагачів. Один з дієвих способів кібербезпеки в цій ніші - завантажити веб-браузер Bitdefender Safepay, який входить до складу таких продуктів Bitdefender: Antivirus Plus, Internet Security і Total Security. Він захистить дані користувача від будь-яких хакерських атак і гарантує безпечний банкінг в мережі.

МОЖЛИВОСТІ BITDEFENDER SAFEPAY

Примітно те, що ця програма створює спеціальний повністю ізольований простір і додатковий хмарний захист. Такий підхід дозволяє блокувати фішингові атаки і виключити можливість розкрадання персональної інформації. Іншими словами, Bitdefender Safepay - ідеальний інструмент для здійснення безпечних онлайн-платежів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Building since 1943

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Захисний браузер від Бітдефендер працює завдяки сучасним хмарним технологіям. Вони дозволяють своєчасно уникнути будь-яких спроб шахрайства. Крім того, веб-браузер стежить і відповідає за безпеку всіх фінансових онлайн-операцій користувача.

Такий спосіб крадіжки фінансових даних користувача дуже поширений серед хакерів. Захисний браузер перевіряє всі веб-ресурси, які відвідує користувач, на спроби фішингу та наявність шкідливого ПЗ. Ретельне сканування дозволяє уникнути здійснення платежів в інтернеті на недавно захоплених зловмисниками сайтах.

Одна з найнебезпечніших програм хакерів - так звані шпигуни і автоматичні скріншотери. Подібне ПЗ може відправляти кіберзлочинцям дані про всі натиснуті клавіши користувачем. Bitdefender Safepay здатний виявити шкідливий софт і швидко його видалити. Крім того, в браузері додана віртуальна клавіатура. Введення даних з екрану забезпечить додаткову безпеку під час здійснення платежів в інтернеті.

Браузер для інтернет-банкінгу починає роботу зі стартом комп'ютера. Програма перевіряє ПК або ноутбук на наявність шкідливого ПЗ під час запуску. Bitdefender так запрограмований для того, щоб ніякі активні загрози не проникли в систему.

Придбавши платну Premium підписку, користувач отримує дуже корисне доповнення до функціоналу - захист під час підключення до громадської мережі Wi-Fi. Це дуже зручно, якщо потрібно під'єднатися до загальнодоступної мережі, наприклад, на вокзалі або в ресторані. Інтернет-з'єднання буде захищено від злому. Отже, користувач отримує гарантію безпеки онлайн-платежів.

ДЕ ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ браузер ДЛЯ Інтернет-банкінгУ

Повністю робочу версію захищеного веб-браузера можна завантажити з нашого офіційного сайту bitdefender.ua разом з комплексними продуктами Antivirus Plus, Internet Security і Total Security. Ми пропонуємо повний захист даних від усіх видів загроз шахраїв. З Bitdefender Safepay ви зможете здійснювати безпечні онлайн-операції 24/7.

Веб-браузер має надійний самозахист від злому. Отже, хакери не зможуть зашкодити вам або вашому комп'ютеру. Браузер підтримує спільну роботу з іншим антивірусним ПЗ. Він служить корисним і ефективним доповненням до функціоналу захисних програм, і націлений на пошук та усунення можливих «лазівок», пов'язаних з фінансовими операціями.

Скачайте комплексне рішення із захисту персональних даних в інтернеті та здійснюйте тільки безпечні онлайн-платежі разом з веб-браузером Bitdefender Safepay.

Веб-браузер Bitdefender Safepay входить до складу таких рішень:

BITDEFENDER TOTAL SECURITY

BITDEFENDER INTERNET SECURITY

BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS