RU

ФАЙЛОВиЙ ШРЕДЕР BITDEFENDER

Кожному користувачеві ПК знайома така ситуація, коли настає період добряче «почистити» жорсткий диск. Ми витрачаємо багато часу, видаляємо всі непотрібні файли і програми. Закінчивши роботу, залишається тільки зітхнути з полегшенням. Але реальність така, що деінстальовані файли все ще підлягають відновленню. Цим вміло користуються зловмисники, в руки до яких потрапляє б / у телефон або комп'ютер. В результаті ваші дані можуть виявитися в розпорядженні шахраїв.

Щоб уникнути виникнення такої ситуації і з метою безповоротного видалення конфіденційної інформації слід завантажити файловий шредер. Це спеціальна функція, яка дозволяє повністю знищити присутність небажаних даних. Існує ряд утиліт для безповоротного видалення файлів, і Bitdefender є кращою з них. З цим файл-шредером ваш комп'ютер назавжди позбавиться від зайвого сміття в максимально короткий термін.

Файловий шредер Bitdefender

Bitdefender виступає не просто стандартним дєїнсталлятором. Bitdefender пропонує користувачам цілий комплекс можливостей зі швидкого і безпечного видалення файлів з персонального або офісного комп'ютера.

Вам залишається тільки безкоштовно скачати русифікований файловий шредер Бітдефендер і отримати наступні переваги:

Чистота і швидкодія ПК.

Однією з причин, по якій ваш комп'ютер став працювати повільніше, може бути велика кількість встановленого ПЗ. Крім того, залишкові файли від видалених додатків також поступово накопичуються в системі, тим самим сповільнюючи її роботу. Файл-шредер від Bitdefender допоможе швидко видалити непотрібне програмне забезпечення і очистити комп'ютер від всіх залишкових файлів. В результаті ПК стане максимально чистим і легким в роботі.

Швидкий і плавний інтернет-серфінг.

Важливо знати, що існує безліч шкідливих плагінів та інструментів, які здійснюють негативний вплив на ПК, наприклад зниження швидкості інтернету. Більш того, ці «шкідники» нерідко записують історію переглядів і крадуть конфіденційні дані користувачів. Знищувач папок і файлів від Bitdefender має розширену базу. Вона дозволяє знайти навіть прихований шкідливий код на вашому комп'ютері та позбутися від нього назавжди.

Підтримка оптимальної роботи ПК 24/7.

Файловий шредер від Bitdefender щодня проводить аналіз системи на наявність залишкових файлів, папок і реєстрів. Ви відразу отримаєте повідомлення про необхідність очищення комп'ютера. Крім того, програма Bitdefender для видалення файлів без можливості відновлення нагадує про оновлення встановленого ПЗ, що істотно підвищує безпеку.

ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛОВИЙ ШРЕДЕР BITDEFENDER

Завантажити знищувач папок і файлів на російській мові можна на офіційному сайті bitdefender.ua. Для ознайомлення з усіма можливостями файлового шредера від Bitdefender досить встановити програму з функцією файловий шредер на ваш комп'ютер. Bitdefender пропонує користувачам безкоштовний пробний період. Якщо вам сподобається робота рішень з функцією файл-шредера, ви можете купити платну підписку на необхідний термін.

Функція файловий шредер доступна в рішеннях:

BITDEFENDER TOTAL SECURITY

BITDEFENDER INTERNET SECURITY

BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS