GRAVITYZONE SECURITY FOR ENDPOINTS

Зупиніть розширені загрози з багаторівневим
захистом кінцевих точок

Незамінний і ЛЕГКий ЗАХИСТ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВАШОГО БІЗНЕСУ 

Bitdefender GravityZone Security for Endpoints із адаптивною багаторівневою архітектурою забезпечує найкращий захист від складних загроз без шкоди для продуктивності. 

Запатентовані технології машинного навчання в поєднанні зі здатністю контролювати поведінку та виявляти прийоми атаки дозволяють у зоні GravityZone запобігати, виявляти та блокувати загрози, які пропускають як традиційні кінцеві точки, так і "антивірусні" засоби захисту нового покоління.

Потім він автоматично виконує дії для підтримки нормальної роботи бізнесу, включаючи відкат зловмисних змін.

Комплексний багаторівневий підхід до безпеки

Виявлення та попередження раніше невідомих загроз за допомогою комплексного набору технологій, зокрема, машинного навчання, захисту від експлойтів, контролю додатків і контенту або інспектора процесів.


Виявлення загроз без уповільнень


Використовуючи найбільші у світі хмарні технології та технології машинного навчання, вдосконалені за більш ніж 10 років, Bitdefender запобігає і виявляє загрози, не викликаючи уповільнення роботи користувачів.

Спрощене керування безпекою для масштабованості

GravityZone Control Center, що постачається як віртуальний пристрій, швидко налаштовується і легко масштабується для захисту будь-якої кількості кінцевих точок із вбудованою надмірністю та високою доступністю.

Характеристики та переваги

МАШИННЕ САМОнавчання ПРОГНОЗує та БЛОКує Сучасні АТАКИ


АТАКИ з використанням HYPERDETECT™ БЛОКують НА СТАДії ПіДГОТОВКИ
SANDBOX ANALYZER покращує виявлення АТАКи
PROCESS INSPECTOR виявляє та зупиняє БЕзФАЙЛОВі АТАКИ
Кінцевий КОНТРОЛЬ та хардинг
ПЕРЕДОВА ПРОТИексплуатаційна ТЕХНОЛОГіЯ


РОЗШИРЕНИЙ СПИСОК МОЖЛИВОСТЕЙ

ПЕРЕДОВА ПРОТИЕКСПЛУАТАЦІЙНА 

ТЕХНОЛОГІЯ

Endpoint Security HD захищає від передових загроз і невідомих шкідливих програм, включаючи вимагачів, які обходять традиційні рішення для захисту кінцевих точок. Перед атакою можуть бути виявлені і заблоковані розширені атаки, зокрема, PowerShell, атаки на основі сценаріїв, атаки без файлів і складні шкідливі програми.

ДВОСТОРОННІЙ МІЖМЕРЕЖЕВИЙ ЕКРАН ІЗ ВИЯВЛЕННЯМ ТА ЗАПОБІГАННЯМ ВТОРГНЕНЬ

Безфайлові атаки шкідливих програм виконують шкідливий код безпосередньо в пам'яті. Оскільки на диску немає жодного файлу, AV-рішення, призначені для аналізу файлів. Bitdefender використовує Advanced Anti-Exploit, HyperDetect ™ і Process Inspector для виявлення, блокування та переривання атак без файлів. 

ЗУПИНКА АТАК МАКРОСІВ

ТА СКРИПТІВ

У цьому випадку зловмисникам довіряють MS Office Macro, які використовують інструменти адміністрування Windows, зокрема, PowerShell, для виконання сценаріїв та завантаження шкідливого коду для виконання атак. Оскільки це "довірені" інструменти Windows, більшість кінцевих продуктів безпеки, і чисті антивірусні провайдери Next Generation AV, не перевіряють скрипти, такі як Powershell, WMI, інтерпретатори Javascript тощо. Bitdefender додає методи Command-Line Analyzer для перехоплення і сек'юритизації сценаріїв, попередження адміністраторів та блокування роботи сценарію, якщо він виконує шкідливі команди.

АВТОМАТИЗАЦІЯ УСУНЕННЯ ЗАГРОЗ, СТРИМУВАННЯ та РЕАГУВАННЯ

Після виявлення загрози Endpoint Security HD миттєво нейтралізує її за допомогою таких дій, як завершення процесу, карантин, видалення і відкат шкідливих змін. Він обмінюється інформацією про загрози в режимі реального часу з GPN, "хмарною" службою аналізу загроз Bitdefender, запобігаючи подібні атаки у всьому світі.

ПОКРАЩЕНИЙ КОНТЕКСТ ЗАГРОЗИ ТА ВИДИМІСТЬ

Унікальна можливість Bitdefender Endpoint Security HD виявляти та повідомляти про підозрілі дії, дозволяє адміністраторам завчасно попереджати шкідливу поведінку, зокрема, сумнівні запити операційної системи, ухилення від виконання дій та підключення до центрів керування і контролю.

ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ

ЕФЕКТИВНОСТІ

Єдиний інтегрований агент безпеки кінцевої точки Bitdefender усуває втому агента. Модульна конструкція забезпечує максимальну гнучкість та дозволяє адміністраторам встановлювати політики безпеки. GravityZone автоматично налаштовує інсталяційний пакет та мінімізує навантаження на агента. Архітектура GravityZone, створена з нуля в архітектурі безпеки після віртуалізації і "хмарних" обчислень, являє собою уніфіковану платформу керування безпекою для захисту фізичних, віртуалізованих та "хмарних" середовищ.

Forrester Wave Leader 2018

Bitdefender був серед обраних компаній, які Forrester запросив взяти участь в оцінці Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, другий квартал 2018 року.   

У цій оцінці Bitdefender був названий лідером в Endpoint Security Suites. Результати були засновані на поточній пропозиції, стратегії та наявності на ринку.

ДОДАТКОВІ РІВНІ ЗАХИСТУ ТА СЕРВІСИ

PATCH MANAGEMENT

Непатентовані системи роблять організації уразливими для інцидентів, спалахів і витоків даних. Оновлюйте свою ОС і додатки на всій базі установки Windows - на робочих станціях, фізичних серверах і віртуальних серверах за допомогою GravityZone Patch Management.

ПОВНЕ ШИФРУВАННЯ ДИСКА

GravityZone FDE захищає дані для всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги вбудованого шифрування пристрою для забезпечення повної сумісності та максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль та агент GravityZone без додаткового агента для розгортання або установки сервера керування ключами. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними зусиллями. 

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

Наші експерти допоможуть вам встановити і налаштувати рішення Bitdefender для оптимального захисту та продуктивності, необхідної Вашим бізнес-додаткам. Ці послуги надають клієнтам переваги експертного керування протягом усього процесу впровадження, забезпечуючи плавний і безпроблемний запуск. Досвідчені інженери Bitdefender дотримуватимуться рекомендацій та враховування потреб Вашого бізнесу, допомагаючи Вам встановити рішення безпеки у середовищі.

Якщо Ви хочете спробувати GravityZone Security for Endpoints, почніть тут:

ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ