RU

GRAVITYZONE ENTERPRISE SECURITY

Багаторівнева система безпеки Next-Gen Security для фізичних, віртуальних і "хмарних" середовищ

Одне рішення для безпеки кінцевих точок для вашого офісу, центру обробки даних та хмари

Корпоративна безпека Bitdefender забезпечує багаторівневу безпеку наступного покоління, яка незмінно посідає перше місце в незалежних тестах. Він використовує єдину платформу керування для зниження витрат на створення надійного середовища для всіх кінцевих точок. 

Корпоративна безпека дозволяє організаціям включити виділений захист для центрів обробки даних, фізичних кінцевих точок, мобільних пристроїв та поштових скриньок Exchange, із можливістю вибору служб безпеки для розгортання. Всіма сервісами легко керувати за допомогою добре масштабованої та надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

Гнучке рішення для забезпечення безпеки підприємства

Оберіть служби безпеки, які Ви хочете розгорнути, та керуйте захистом для будь-якої кількості кінцевих точок або поштових скриньок з єдиної надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

найКраща продуктивність для офісів та центрів обробки даних

Bitdefender забезпечує передовий захист нового покоління для офісів та центрів обробки даних із мінімальним використанням ресурсів, значно покращуючи призначений для користувача досвід і коефіцієнти консолідації.

Спрощене керування безпекою


Продукція, що поставляється як віртуальний пристрій, консоль GravityZone Control Center швидко налаштовується і легко масштабується для захисту будь-якої кількості кінцевих точок з вбудованою надмірністю та високою доступністю.

Характеристики та переваги

БЕЗпека GRAVITYZONE ДЛЯ Кінцевих ТОЧоК


БЕЗПЕКА GRAVITYZONE ДЛЯ віртуальних середовищ
GRAVITYZONE SECURITY ДЛЯ МОБіЛЬНиХ приСТРОїв
GRAVITYZONE БЕЗпека ДЛЯ ОБМіНу
GRAVITYZONE іНТЕГРованиЙ МОДУЛЬ керування виПРАВЛЕНнями
GRAVITYZONE - інтегроване доповнення ДЛЯ ПОвНОГО ШИФРуВАНнЯ ДИСКу


Тепер доступна інтеграція 

з Splunk Enterprise та Splunk Cloud

Splunk є одним із провідних агрегаторів на ринку SIEM/аналітики безпеки, який повною мірою використовує потужні можливості Gravityzone зі складання звітів та моніторингу, трансформуючи журнали і події в такі, що легко читаються. 

 Інтеграція Gravityzone Splunk спрощує для Вашої організації та Ваших співробітників отримання даних для аналізу, безпеки і моніторингу в режимі реального часу, а також відображає їх у графічному вигляді, що спрощує їхню інтерпретацію з першого погляду.

Якщо Ви хочете спробувати GravityZone Security for Endpoints, почніть тут:

ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ