BITDEFENDER NETWORK TRAFFIC SECURITY ANALYTICS

Виявлення порушень у режимі реального часу. 
Автономна відповідь. Повна видимість.

Хмарний аналіз загроз, машинне навчання та аналітика поведінки застосовуються до мережевого трафіку для раннього виявлення розширених атак і забезпечення ефективного реагування на загрози 

Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA) виявляє сучасні атаки в режимі реального часу, надає контекст загрози і запускає автономне реагування на інциденти. NTSA використовує комбінацію машинного навчання та аналізу поведінки з даними "хмарної" розвідки загроз Bitdefender, що складається з 500 мільйонів датчиків по всьому світу, для виявлення загроз для всіх організацій, як керованих, так і не керованих, для зашифрованого або незашифрованого мережевого трафіку. 

NTSA - це рішення, яке працює за принципом plug-and-play, поза діапазоном частот, із гнучкими можливостями розгортання, яке фокусується на метаданих трафіку і дозволяє проводити аналіз протягом більш тривалих періодів часу для точного виявлення найскладніших шкідливих програм і розширених постійних загроз ( APT) із високою точністю.

Інтеграція з Bitdefender GravityZone забезпечує автономне реагування для швидкого усунення інцидентів безпеки. 

Виявлення загроз у реальному часі для будь-якого мережевого пристрою

Забезпечує повну мережеву активність, пов'язану із загрозами, для будь-якого пристрою в мережі.

Економте час завдяки автономному реагуванню на інциденти

Автоматизує реагування на загрози шляхом інтеграції з GravityZone, щоб скоротити час реагування.

Огляд на 360 градусів та кіберзагрози


Дає докладне пояснення інциденту безпеки із запропонованим планом дій для швидкого розслідування інциденту та реагування.

Характеристики та переваги

розширене виявлення загроз


повна видимість та контекст
Автономна відповідь
IOT & BYOD ЗАхист
локальні Контрольні ОБЛАСТІ
Спільнота


 Intellitriage

IntelliTriage автоматизує процес сортування інцидентів безпеки, щоб прискорити розслідування інцидентів і знизити організаційні ризики за допомогою високоточних сповіщень. 

Він дозволяє проводити комплексне навчання на основі сценарію для виявлення складних атак із високою точністю та формує тисячі попереджень безпеки, щоб створити чітку картину кожного інциденту. IntelliTriage надає докладні пояснення та рекомендовані коригувальні дії для прискорення реагування на інциденти.

АВТОНОМНА ВІДПОВІДЬ НА ЗАГРОЗУ

Завдяки інтеграції з GravityZone, Bitdefender допомагає підвищити організаційну стійкість до поширених загроз, економить час на розслідування та зменшує час реагування. 

 Після виявлення слідів критичних загроз у мережевому трафіку NTSA автоматично запускає GravityZone для дослідження порушених кінцевих точок. Залежно від результату сканування GravityZone може автоматично очищати і/або поміщати в карантин кінцеву точку (точки), щоб ефективно стримувати загрозу, що виникає. 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Якщо Ви хочете спробувати GravityZone Security for Endpoints, почніть тут:

ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ