RU

ОБЕРІТЬ СВІЙ АНТИВІРУС BITDEFENDER

НАГОРОДИ ПРОВІДНИХ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ

Bitdefender GravityZone Business Security - CUPG 1 year 25 - 49

  0 грн.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security- TEST

  27.83 грн.

Ліцензійний антивірус Bitdefender: повна безпека від шкідливого ПО

Сучасна людина буквально завжди користується електронними гаджетами. Ми працюємо за комп'ютером в офісі, не виходимо без телефону на вулицю, проводимо вільний час на різних сайтах. У наших девайсах знаходиться величезна кількість конфіденційної інформації, яка може виявитися досить корисною для кіберзлочинців. Щоб захистити себе від крадіжки даних і запобігти негативним наслідкам зараження шкідливим ПЗ, варто купити ліцензійний антивірус в Україні від Bitdefender.

Це платна функціональна програма, яка ефективно запобігає всім спробам зловмисників проникнути у ваше особисте життя. Трояни, черв'яки, віруси, рекламний спам, «шпигуни» і здирники - антивірус Bitdefender захистить користувача від будь-яких сторонніх загроз. Це надійне і перевірене рішення для безпеки даних на вашому комп'ютері або смартфоні.

Антивірус Bitdefender - найкращий захисник для приватного і корпоративного використання

Bitdefender вже не один десяток років пропонує дієве рішення з питань кібербезпеки. Платний антивірус можна купити в Києві та інших містах України як для особистого користування, так і для забезпечення безпеки цілого офісу. На офіційному сайті компанії bitdefender.ua можна ознайомитися з широким вибором пакетів ліцензійного захисного ПЗ.

Програма Bitdefender виділяється широким функціоналом в різних напрямках. А саме:

  • Забезпечує надійний захист домашнього ПК. Купивши антивірус з ліцензією, ви отримуєте не тільки перевірку комп'ютера на наявність інтернет-загроз 24/7. У список пропонованих функцій також входить багаторівневе шифрування, резервне копіювання файлів, фільтрація рекламного спаму та багато іншого.
  • Пропонує широкі можливості для бізнесу. Багато компаній Києва, як і всієї України, вважають за краще купити ліцензійний антивірус Bitdefender для захисту власної організації. З такою програмою зловмисники не зможуть підібратися до робочих станцій фірми, файлових серверів і терміналів, електронної пошти клієнтів і до інших віртуальних середовищ.
  • Підходить для будь-якої сучасної операційної системи. Купити ліцензійний антивірус онлайн можна для Windows, Linux або Mac OS. Крім того, Bitdefender пропонує як індивідуальні, так і комплексні платні пакети для мобільних платформ (iOS, Android і інші).

Чому ліцензійний антивірус Бітдефендер - найкраще рішення

Стандартний захист, інтегрований в операційні системи, не зможе виявити абсолютно всі віруси. Для надійного захисту електронних девайсів від шкідливого ПЗ потрібно купити ліцензійний антивірус. Bitdefender є одним з найкращих по забезпеченню кібербезпеки з наступних причин:

  • цілодобово захищає особисті дані і важливу інформацію від злому;
  • блокує дії програм-вимагачів, шпигунського ПЗ та спам-розсилку;
  • забезпечує безпечне перебування в інтернеті (антивірус Бітдефендер закриває доступ до фішингових і іншим сумнівним сайтам);
  • виключає зараження вірусом зі знімного носія (здійснює автоматичну перевірку USB-накопичувачів та інших пристроїв, що підключаються);
  • забезпечує комплексний захист для великих організацій, підприємств і державних установ;
  • має зручний інтерфейс і доступну ціну.

Купити надійний антивірус Bitdefender за лояльною ціною в Україні можна на нашому офіційному сайті. У каталозі представлений широкий перелік пакетів захисної програми. Кожен клієнт зможе підібрати для себе пропозицію, повністю відповідає його потребам. Вартість платного антивіруса залежить від призначення (цільове або корпоративне користування), кількості девайсів, платформи ОС і терміну дії ліцензії. За консультацією з будь-якого вас питання звертайтеся до наших менеджерів по телефону 0 800 35 71 90