Bitdefender і Національне управління кібербезпеки Румунії (DNSC)
працюють разом на підтримку
України

Надання безкоштовних технічних консультацій, інформації, про загрози та технології кібербезпеки для людей та організацій в Україні, НАТО та країнах ЄС

безкоштовно Для
приватних осіб

Запит на підтримку, якщо ви громадянин України

безкоштовно для
бізнесу

Запит на підтримку, якщо ваша компанія в Україні, НАТО чи ЄС 

Нещодавні геополітичні події змінили наш світ, і ми разом із DNSC пропонуємо нашу підтримку людям та організаціям в Україні, НАТО та країнах ЄС.

У партнерстві з DNSC Bitdefender надає технічні консультації, інформацію про загрози та технології кібербезпеки як звичайним споживачам, так і представникам будь-якого бізнесу чи державної установи доти, доки це необхідно.

Bitdefender також надає засоби кібербезпеки безкоштовно протягом одного року будь-якій компанії або державній установі з країни НАТО або Європейського Союзу, яка прагне покращити свою позицію в галузі кібербезпеки шляхом заміни рішень для кібербезпеки, які становлять проблеми довіри з технічної або геополітичної точки зору.

Ми вважаємо, що кіберпростір має бути безпечним і стійким, і жодні геополітичні чи військові інтереси не повинні впливати на життя людей та їхнього бізнесу.

"Ми глибоко засмучені неспровокованим жорстоким актом війни проти вільного народу України і прагнемо зробити все можливе, щоб підтримати їх і наших союзників по НАТО", - сказав Флорін Талпес, співзасновник та генеральний директор Bitdefender.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ

Протягом останніх 5 років компанія Bitdefender показує найкращі в галузі результати з виявлення та попередження кіберзагроз.

500000000 систем, що працюють під управлінням Bitdefender у всьому світі. Bitdefender використовує передові технології штучного інтелекту та інші революційні технології для прогнозування, виявлення та миттєвого блокування навіть новітніх загроз, перш ніж вони зможуть завдати вам шкоди.