НАЖАЛЬ, АКЦІЯ НА ТОПОВІ ДОМАШНІ ПРОДУКТИ BITDEFENDER ЗАВЕРШЕНА 

ЛИШЕ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРИВАТ24

ТОПОВІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД BITDEFENDER

ВИКОРИСТОВУЄТЕ ІНШЕ АНТИВІРУСНЕ РІШЕННЯ?

А ЧИ ВИ ВПЕВНЕНІ В ЙОГО ЕФЕКТИВНОСТІ?

Оберіть рішення, які отримують нагороди від провідних незалежних лабораторій AV TEST, AV-Cmparatives та інших.  

Product of the Year


AV-COMPARATIVES, лютий 2020

Найкращі результати в незалежних
лабораторних тестах і тестах веб-захисту

PC Mag, липень 2019

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ


Протягом останніх 5 років, компанія Bitdefender показує кращі в галузі результати із виявленню і попередженню кіберзагроз.

500 мільйонів систем працюють під управлінням Bitdefender у всьому світі. Bitdefender використовує передові технології штучного інтелекту і інші революційні технології для прогнозування, виявлення і миттєвого блокування навіть новітніх загроз, перш ніж вони зможуть заподіяти вам шкоди.

ЗАХИСТ ВІД ВСІХ НОВИХ 

ТА ІСНУЮЧИХ ЗАГРОЗ

Проводячи більше часу в Інтернеті, ви можете мати справу з численними кібератаками. Антивірусні рішення Bitdefender захищають ваші документи, фотографії і відео від всіх відомих і нових загроз, включаючи шкідливе програмне забезпечення та програми-здирники.

 

Захист від фішингу

Bitdefender виявляє та блокує сайти, які маскуються під надійні з метою вкрасти фінансові дані, такі як паролі або номери кредитних карт.

 

Безпечний інтернет-банкінг

Здійснюйте покупки і банківські операції за допомогою унікального, спеціального браузера, який забезпечує безпеку Ваших транзакцій та захист від шахрайства.

 

Bitdefender регулярно отримує нагороди за краще виявлення шкідливого ПО в галузі протягом останніх 5 років.


Bitdefender використовує передові технології штучного інтелекту та інші революційні технології, а також глобальну мережу, яка налічує понад 500 мільйонів комп'ютерів, для прогнозування, виявлення і миттєвого блокування навіть новітніх загроз в будь-якому кінці світу. І все це відбувається без сповільнення ваших пристроїв.

Шукаєте найкращий антивірус? Обирайте Bitdefender.

Bitdefender. Оберіть рішення, які використовують експерти.