Відзначена найвищими нагородами кібербезпека,     якій можна довіряти та на яку можна покластися

 Найкращий продукт у галузі кібербезпеки

 AV-Comparatives, січень 2022

З початку російського вторгнення на територію нашої країни, значно збільшилась кількість кібератак на діяльність користувачів в інтернеті, і триває безперервно.

Що, у свою чергу, робить небезпечним цілком звичний раніше web-серфінг, і нависає величезна загроза над анонімністю, конфіденційністю та цілісністю наших даних та гаджетів.

На тлі ескалації кібервійни, компанією Bitdefender, виробником передових технологій захисту інформаційних ресурсів, було прийнято рішення зробити свої продукти доступними всім користувачам. 

«Товар року» за останнє десятиліття

Визнане, найкраще у своєму класі програмне забезпечення безпеки, відзначене незалежними лабораторіями, комп'ютерними експертами та задоволеними користувачами з року в рік.

З Bitdefender ви отримуєте найінноваційніші технології, які прогнозують, запобігають, виявляють і усувають навіть найсучасніші кіберзагрози в будь-якій точці світу.

Почувай себе у безпеці, коли ти онлайн завдяки антивірусам Bitdefender. Купуй онлайн, проводь банківські операції, спілкуйся зі своїми близькими, працюй та користуйся пристроями зі штучним інтелектом, не турбуючись про свою цифрову безпеку.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ

Протягом останніх 10 років компанія Bitdefender показує найкращі в галузі результати з виявлення та попередження кіберзагроз.

500000000 систем, що працюють під управлінням Bitdefender у всьому світі. Bitdefender використовує передові технології штучного інтелекту та інші революційні технології для прогнозування, виявлення та миттєвого блокування навіть новітніх загроз, перш ніж вони зможуть завдати вам шкоди.