RU

Новости

Google виправить п'ять серйозних недоліків у Chrome 92 для Windows, Mac і Linux

Google исправит пять серьезных недостатков в Chrome 92 для Windows, Mac и Linux

Google випустив Chrome версії 92 для Windows, Mac і Linux, усунувши низку серйозних вразливостей, які зловмисники можуть використовувати, щоб отримати контроль над незахищеною системою.

Згідно з блогом про випуски Chrome, стабільний канал оновлений до версії 92.0.4515.131, яка буде випущена найближчими днями або тижнями для Windows, Mac і Linux.

Повний список змін доступний в офіційному журналі змін, але Google одразу ж звертає увагу на низку недоліків, вирішуються за допомогою цього випуску, та на нагороди, видані дослідникам, які їх виявили і повідомили.

У цій версії буде виправлено сім вразливостей, включаючи п'ять помилок із високим ступенем серйозності, які зловмисники можуть використовувати для захоплення вразливої системи.

Якщо ви користуєтеся Google Chrome, вам варто якомога швидше оновити свій браузер. Для цього натисніть кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті браузера Chrome, потім перейдіть у «Налаштування» -> «Про Chrome» та оберіть оновлення Chrome до останньої версії.

Джерело Bitdefender

ВІДДІЛ продажУ

З питань  придбання рішень Bitdefender звертайтеся до наших спеціалістів