RU

НОВИНИ

Bitdefender отримав 5 нагогод

Bitdefender получил важные награды от 5 авторитетных изданий

1. Bitdefender внесений у звіт Forrester MDR Now Tech

Дослідницька компанія Forrester зробила детальний огляд ринку MDR за розміром, функціональністю, географією та вертикальною орієнтацією ринку. Він розроблений, щоб допомогти фахівцям у галузі безпеки краще зрозуміти ринок і цінність, яку MDR може принести їхній організації.

Ознайомитися зі звітом

2. Представники Bitdefender призначені CRN Channel Chiefs 2021

Список Channel Chiefs 2021 роки відзначає і нагороджує лідерів компаній, які постійно демонструють виняткове лідерство, вплив і зростання для IТ. Серед лауреатів премії - представники Bitdefender: Raluca Avram, Senior Manager of the Global Partner Program, Brian Vasiloff, VP of North America Sales, та Jason Eberhardt, Global VP of Cloud & MSP. 

Детальніше про подію

3. Bitdefender отримав найвищі оцінки від клієнтів на сайті Gartner Peer Insights

Gartner Peer Insights - одна з провідних онлайн-платформ для проведення оглядів і рейтингів програмного забезпечення і послуг у галузі інформаційних технологій.

Ознайомитися із відгуками

4. ChannelPartner Germany (IDG) нагородив Bitdefender званням «Привілейований постачальник»

Завдяки опитуванню видання Context більш ніж 2300 реселерів, у категорії "Безпека" Bitdefender був названий "Привілейованим постачальником" і опинився у десятці найкращих виробників систем безпеки, випередивши Kaspersky і Trend Micro.

Детальніше про подію

5. Bitdefender отримав нагороду eChannelNews Awards як «Найкращий виробник послуг безпеки»

4 лютого Bitdefender отримав нагороду від eChannelNews у номінації "Найкращий виробник послуг безпеки". Щороку компанія TechnoPlanet, видавець eChannelNEWS, проводить найбільшу кампанію для канадських партнерів по каналу, щоб проголосувати кращих постачальників і дистриб'юторів.


ВІДДІЛ продажУ

З питань придбання рішень Bitdefender звертайтеся до наших фахівців