BITDEFENDER GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY

Комплексна безпека для всіх типів інфраструктур. 

Адаптивна безпека з інтегрованим керуванням ризиками

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security пропонує комплексний захист фізичних та віртуальних робочих столів, серверів та мобільних пристроїв, а також захист від спаму для поштових скриньок Exchange - все це керується з єдиної консолі.

Найкращий захист,

найкраща продуктивність

№1 в рейтингу технологій захисту від шкідливих програм, вимагачів, експлойтів та від спаму, Bitdefender використовує постійні інновації, щоб вловлювати все, від звичайних шкідливих програм до складних атак та вимагачів, які пропускають інші рішення, здійснюючи мінімальний вплив на продуктивність системи. Bitdefender, єдине рішення, що отримало всі нагороди VBSpam, а також незмінно отримує високі показники виявлення спаму.


Оптимізоване керування розгортанням та безпекою

GravityZone Advanced Business Security забезпечує комплексний захист керування. Це допомагає сучасним ІТ-середовищам справлятися з усіма напрямками атак, ліквідовуючи витрати на керування декількома рішеннями. Організації можуть використовувати розміщену у хмарі консоль керування або розгорнути консоль локально. На основі захищених машин Linux, вбудованих у віртуальні пристрої, Endpoint Risk Analytics знаходить зони ризику на панелі моніторингу стану безпеки та допомагає адміністраторам вибудувати пріоритети існуючих загроз та реагувати на них. 

 

інтелектуальне сканування та мінімальне споживання ресурсів

Bitdefender дозволяє оптимізувати та централізувати завдання сканування на 30% більше, ніж традиційні рішення. На відміну від рішень, заснованих на драйвері VMware vShield, Bitdefender охоплює будь-яке віртуальне середовище та забезпечує можливості балансування навантаження, а також сканування пам'яті та процесів.

Характеристики та переваги

ЗАХИСТ ВІД АТАК без файлів


#1 РЕЙТИНГОВі ТЕХНОЛОГії БЕЗпеки

одна консоль для всього

ЗАхист від мережевих атак

декілька РіВНів БЕЗпеки ДЛЯ творців

УНіВЕРСАЛЬНЕ ПОКРиТтя В ОДНОМу ПРОДУКТі


ЗАхист, іНТЕГРований з ENDPOINT RISK ANALYTICS


Додаткові рівні захисту та сервіси

EMAIL SECURITY ДЛЯ OFFICE 365

Граничний багаторівневий захист для всієї вашої організації від відомих, невідомих та виникаючих загроз електронної пошти. Зупиніть на своєму шляху великомасштабний фішинг, цільові атаки, шахрайство і шкідливе ПЗ. Доступний як доповнення до GravityZone Business Security.

PATCH MANAGEMENT

Непатентовані системи роблять організації уразливими для інцидентів, спалахів і витоків даних. Оновлюйте свою ОС і додатки на всій базі установки Windows - на робочих станціях, фізичних та віртуальних серверах за допомогою GravityZone Patch Management.

ПОВНЕ ШИФРУВАННЯ ДИСКУ

GravityZone FDE захищає дані для всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги вбудованого шифрування пристрою для забезпечення повної сумісності і максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль і агент GravityZone без додаткового агента для розгортання або установки сервера керування ключами. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними зусиллями.

Якщо Ви хочете спробувати Bitdefender GravityZone Business Security, почніть тут:

Швидкий зв'язок із технічною пітримкою