RU

BITDEFENDER GRAVITYZONE ADVANCED BUSINESS SECURITY

Комплексна безпека для всіх типів інфраструктур. 

Адаптивна безпека з інтегрованим керуванням ризиками

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security пропонує комплексний захист фізичних та віртуальних робочих столів, серверів та мобільних пристроїв, а також захист від спаму для поштових скриньок Exchange - все це керується з єдиної консолі.

Найкращий захист,

найкраща продуктивність

№1 в рейтингу технологій захисту від шкідливих програм, здирників, експлойтів і від спаму. Bitdefender використовує інновації, щоб вловлювати все, від звичайних шкідливих програм до складних атак і здирників, які пропускають інші рішення, здійснюючи мінімальний вплив на продуктивність системи. Bitdefender, єдине рішення, яке отримало всі нагороди VBSpam, також незмінно демонструє високі показники виявлення спаму.

Оптимізоване керування розгортанням та безпекою

GravityZone Advanced Business Security забезпечує комплексний захист керування. Це допомагає сучасним ІТ-середовищам справлятися з усіма напрямками атак, ліквідовуючи витрати на керування декількома рішеннями. Організації можуть використовувати розміщену у хмарі консоль керування або розгорнути консоль локально. На основі захищених машин Linux, вбудованих у віртуальні пристрої, Endpoint Risk Analytics знаходить зони ризику на панелі моніторингу стану безпеки та допомагає адміністраторам вибудувати пріоритети існуючих загроз та реагувати на них. 

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ СКАНУВАННЯ І Мінімальне використання ресурсів

Bitdefender дозволяє оптимізувати та централізувати завдання сканування на 30% більше, ніж традиційні рішення. На відміну від рішень, заснованих на драйвері VMware vShield, Bitdefender охоплює будь-яке віртуальне середовище та забезпечує можливості балансування навантаження, а також сканування пам'яті та процесів.

Характеристики та переваги

ЗАХИСТ ВІД АТАК без файлів


#1 РЕЙТИНГОВі ТЕХНОЛОГії БЕЗпеки
одна консоль для всього
ЗАхист від мережевих атак
декілька РіВНів БЕЗпеки ДЛЯ творців
УНіВЕРСАЛЬНЕ ПОКРиТтя В ОДНОМу ПРОДУКТі


ЗАхист, іНТЕГРований з ENDPOINT RISK ANALYTICS


ДОДАТКОВІ РІВНІ ЗАХИСТУ ТА СЕРВІСУ

EMAIL SECURITY ДЛЯ OFFICE 365

Граничний багаторівневий захист для всієї вашої організації від відомих, невідомих та виникаючих загроз електронної пошти. Зупиніть на своєму шляху великомасштабний фішинг, цільові атаки, шахрайство і шкідливе ПЗ. Доступний як доповнення до GravityZone Business Security.

PATCH MANAGEMENT

Неправильно налаштовані системи роблять організації уразливими до шкідливих програм і витоків даних. Підтримуйте актуальність ОС і додатків по всій базі установки Windows - робочі станції, фізичні сервери і віртуальні сервери - за допомогою GravityZone Patch Management. 


ІНТЕГРОВАНЕ ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ КЕРУВАННЯ 

  • Один агент, одна консоль, більш ефективні процеси. 
  • Керуйвання безпекою та процесом установки виправлень із однієї консолі керування GravityZone. 
  • Переглянути всі активи, списки патчів, критичність патчів і їхній стан можна з єдиної консолі керування безпекою. 
КОМПЛЕКСНЕ ОХОПЛЕННЯ 

  • Оновлення фізичних і віртуальних серверів Windows, підтримка "золотих" образів, робочих станцій Windows і додатків сторонніх виробників.
  • Надійний, безпечний доступ до патчів. 
  • Включає в себе виправлення, як пов'язані, так і не пов'язані з безпекою.
АВТОМАТИЧНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ ПРОЦЕС ОНОВЛЕННЯ 

  • Можливість автоматичної установки виправлень на всіх пристроях в будь-якому місці - локально і віддалено. 
  • Єдине джерело патчів для Windows і додатків сторонніх виробників.
  • Пріоритизація бази патчів відповідно до рівня безпеки Compliance.
  • Перевірка виправлень по всій організації на відповідність політикам і нормативам, які впливають на вашу організацію.

ПОВНЕ ШИФРУВАННЯ ДИСКУ

GravityZone FDE захищає дані всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги шифрування нативних пристроїв для забезпечення повної сумісності і максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль і агент GravityZone, без додаткового агента для розгортання і сервера керування ключами для установки. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними витратами. 


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ БІЗНЕС-ДАНИХ 

Дані є найважливішим активом цифрової економіки. Співробітники, що носять із собою ноутбук, на якому зберігається конфіденційна інформація компанії, під час відряджень або поїздок на роботу і назад, піддаються ризику втрати або крадіжки даних. Тоді як втрачений мобільний пристрій може бути замінений за мінімальною ціною, втрата даних може призвести до втрати клієнтів, нанесення шкоди репутації або значних фінансових втрат. Уникайте ризику втрати даних і дотримуйтесь нормативні вимоги, використовуючи повне шифрування жорсткого диска мобільних кінцевих пристроїв. 

ВБУДОВАНЕ, ПЕРЕВІРЕНЕ ШИФРУВАННЯ 

Bitdefender Full Disk Encryption Management використовує механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault), використовуючи переваги шифрування на вихідному пристрої, для забезпечення сумісності і продуктивності. При цьому не буде додаткового агента для установки і сервера керування ключами. 

ПРОСТОТА РОЗГОРТАННЯ 

Завдяки використанню існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок (GravityZone Console), а також для керування повним шифруванням диска, розгортання відбувається швидко і безпечно. Після активації модуля керування шифруванням на існуючій консолі, розгортання шифрування на кінцевих точках може бути ініційовано централізовано і повномасштабно управлятися. 

ОДНА КОНСОЛЬ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА КЕРУВАННЯ ШИФРУВАННЯМ НА КІНЦЕВИХ ТОЧКИ 

GravityZone Console тепер є універсальним рішенням не тільки для захисту кінцевих точок від шкідливих програм або спрямованих атак, але і для звітності про дотримання нормативних вимог і відновлення ключів шифрування. Простота і зручність керування дозволять співробітникам служби безпеки зосередитися і працювати більш ефективно. 

ШИФРУВАННЯ ДОСТУПНЕ ЯК ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ 

Шифрування є для сервіс-провайдерів додатковою оплачуваною послугою зі щомісячною оплатою ліцензії на використання і з річною ліцензією, яка може бути додана до існуючих продуктів для постійних клієнтів і партнерів. Керування новим модулем здійснюється з тієї ж консолі, яку використовують сьогодні клієнти або MSP.

Якщо Ви хочете спробувати Bitdefender GravityZone Business Security, почніть тут:

ШВИДНИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ