GravityZone Business Security

Найкращий захист, найкраща продуктивність

GravityZone постійно посідає перше місце у незалежних тестах безпеки, забезпечуючи надійну безпеку для компаній усіх розмірів.

Універсальна, Проста Безпека

Ресурсозберігаюче рішення безпеки, що забезпечує високу продуктивність та захист при централізованому управлінні, просте у розгортанні та потребує мінімальних технічних навичок. Воно найкраще відповідає потребам кібербезпеки вашого бізнесу, дозволяючи вибирати між хмарною чи локальною розміщеною консоллю управління.

Bitdefender GravityZone Business Security – це набагато більше, ніж просто антивірусне програмне забезпечення для бізнесу, завдяки використанню перевірених методів машинного навчання, поведінкового аналізу та безперервного моніторингу запущених процесів. Таким чином, ви досягаєте повного захисту від всіх типів шкідливого ПЗ (ransomware, фішинг, атаки нульового дня, віруси, шпигунські програми і т.д.) в єдиній, простий у використанні платформі для всіх ваших пристроїв: настільних комп’ютерів, ноутбуків, фізичних та віртуальні сервери.

Найкращий захист. Найкрайща продуктивність

GravityZone постійно посідає перші місця у незалежних тестах безпеки, забезпечуючи надійний захист компаній всіх розмірів.

Комплексна безпека та ефективне керування

Всі дії із забезпечення безпеки, зокрема, робота з панеллю керування Endpoint Risk Management, керуються із однієї консолі та одного агента.

Повний контроль та підвищення продуктивності бізнесу

Надавайте або забороняйте доступ до веб-сайтів та додатків за допомогою детальних заходів безпеки.

Можливості та переваги

Захистіть домашні комп’ютери, ноутбуки та сервери за допомогою багаторівневої безпеки для ефективного виявлення шкідливих програм та мінімальної кількості помилкових спрацьовувань.

Моделі машинного навчання Bitdefender використовують статичні та динамічні функції та постійно навчаються мільярдам чистих та шкідливих зразків файлів, зібраних із сотень мільйонів кінцевих точок по всьому світу. Як тільки загрозу виявлено, вона миттєво нейтралізується шляхом завершення процесу, карантину, видалення та відкату шкідливих змін.

Програми-вимагачі є глибоким турботою для організацій по всьому світу. Великі дослідження та розшифрувальники програм-вимагачів Bitdefender допомогли врятувати жертвам мільярди доларів. Bitdefender точно виявляє нові шаблони програм-вимагачів як у режимі попереднього виконання, так і під час виконання, даючи вам впевненість у тому, що ваші системи мають найпередовіший захист.

GravityZone Business Security включає новітню технологію пом’якшення наслідків програм-вимагачів, яка включає резервне копіювання вихідних файлів в режимі реального часу і гарантує, що віддалені атаки програм-вимагачів успішно відслідковуються і блокуються.

Bitdefender GravityZone Business Security має єдину інтегровану консоль керування, GravityZone Control Center, яка забезпечує єдину виставу для всіх компонентів управління безпекою.

Єдина консоль означає, що події безпеки легко відстежуються та керуються, усуваючи необхідність у виділених серверах, додатковому обслуговуванні або більшій кількості ІТ-персоналу.

Немає потреб у виділених серверах або більшій кількості ІТ-персоналу – GravityZone Business Security централізує всі функції безпеки в одній консолі. Співробітникам ніколи не потрібно оновлювати або відстежувати дії безпеки.

Заощаджуйте час, віддалено встановлюючи захист на всі незахищені комп’ютери за допомогою простої та комплексної процедури. GravityZone Business Security може бути розгорнута як локально, так і розміщена Bitdefender у хмарі.

Ефективне виявлення, оцінка та усунення слабких місць кінцевих точок має вирішальне значення для запуску здорової програми безпеки та зниження організаційних ризиків. Інфраструктура управління ризиками кінцевих точок GravityZone Business Security знижує схильність та зміцнює площу поверхні кінцевих точок за рахунок виявлення та пріорітизації ризикованої неправильної конфігурації ОС та програмного забезпечення.

Отримайте новий рівень захисту від атак мережевих вразливостей. Розширіть захист на нові області за допомогою мережної безпеки, яка блокує такі загрози, як атаки грубої сили, крадіжки паролів, мережеві експлойти та бічні переміщення, перш ніж вони зможуть виконати.

GravityZone Business Security Enterprise – Рівні безпеки

Технології захисту від програм-вимагачів усередині GravityZone Business Security

GravityZone Business Security заснована на адаптивній багаторівневій архітектурі, яка включає технології управління кінцевими точками, запобігання, виявлення, виправлення і видимості. Bitdefender пропонує користувачам та адміністраторам безпеки інструменти на декількох рівнях, щоб тримати програми-здирники у страху. Захист програм-здирників GravityZone Business Security складається з:

Визнання в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

GravityZone Business Security – це найпростіший спосіб захистити навіть найменший бізнес, не жертвуючи ІТ-ресурсами, часом чи бюджетом.

Ідеально підходить для підприємств, яким потрібне проста в керуванні та доступна безпека кінцевих точок, Business Security призначений для захисту малих та середніх організацій, що охоплюють будь-яку кількість файлових серверів, настільних комп’ютерів, ноутбуків, а також фізичних чи віртуальних машин.

GravityZone Business Security має найкращі в галузі можливості запобігання, виявлення та блокування та використовує машинне навчання, передову евристику, передові антиексплойтові та інші запатентовані методи Bitdefender для захисту ваших кінцевих точок.

Так. За кілька кліків ви можете отримати безкоштовну пробну версію на 1 місяць. Після закінчення пробного періоду вам потрібно буде придбати рішення для подальшого використання.

GravityZone Business Security можна придбати як онлайн, так і в одного з наших партнерів. Ви також можете додати додаткові ліцензії у будь-який час, коли вони вам знадобляться. Якщо вам потрібний захист для більшої кількості точок, ви можете зв’язатися з одним із наших офіційних партнерів у вашому регіоні.

Ви можете продовжити ліцензію онлайн або через партнера, у спосіб, який вам більше підходить.

GravityZone Business Security захищає настільні комп’ютери та сервери, фізичні чи віртуальні. конкретні системні вимоги нижче.

Зміцніть будь-яке з ваших рішень з безпеки кінцевих точок Bitdefender і насолоджуйтесь більшим захистом, наносячи на будь-якому з цих передових рішень безпеки:

– Безпека електронної пошти для захисту ваших корпоративних користувачів від усіх основних загроз електронної пошти у кількох постачальників електронної пошти (Office365, Gmail, Exchange тощо)
– Управління виправленнями для підтримки актуальності ПЗ та захисту ОС Windows та програм.
– Повне шифрування диска для захисту даних, що зберігаються на кінцевих точках.

Специфікації / Системні Вимоги

Windows 10 листопада 2021 (21H2) Windows 10 травня 2021 оновлення (21H1) Windows 10 жовтня 2020 (20H2), Windows 10 трав 2020 (20H1), Windows 10 листопада 2019 (19H2), Windows 10 травня 20 19H1), Windows 10 жовтня 2018 (Redstone 5), Windows 10 квітня 2018 (Redstone 4), Windows 10 Fall

Ubuntu 14.04 LTS або вище, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 або вище, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 або вище, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 або вище, Debian 8.0 або вище, Oracle Linux 6.3 або вище, Amazon Linux AMI 2016.09 або вище

macOS Monterey (12.x) macOS Big Sur (11.x), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2022 Windows Server 2019 Core Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Мінімум: 2,4 ГГц одноядерний процесор
Рекомендується: 1,86 ГГц або швидший багатоядерний процесор Intel Xeon
Пам’ять: Мінімальна вільна оперативна пам’ять: 512 МБ вільна оперативна пам’ять: 1 ГБ місця на жорсткому диску: 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску

GravityZone Control Center поставляється у вигляді віртуального пристрою та доступний у таких форматах:
OVA (сумісна з VMware vSphere, View)
XVA (сумісний з Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (сумісний із Microsoft Hyper-V)
Підтримка інших форматів та платформ віртуалізації може бути надана на запит.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами