АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS 8

 • Кращий антивірус для Windows
 • Оптимізована швидкість і робота батареї
 • Багаторівневий захист файлів від здирників
 • Неперевершене виявлення кіберзагроз
Завантажити безкоштовно Купити антивірус

НАГОРОДИ ПРОВІДНИХ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ

АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ WINDOWS 8

На поточний момент в вірусних базах даних налічується понад 500 тисяч різновидів потенційно небезпечного програмного забезпечення. Це майже в 6 разів більше, ніж 5 років тому. І велика частина з цього ПЗ загрожує саме системі Windows. Щоб уберегти себе від крадіжки або псування даних на комп’ютері, рекомендується встановити відповідний захист. Завантажити антивірус для Windows 8 – найкраща альтернатива. Спеціальне ПЗ дозволяє заздалегідь виявити і усунути абсолютно всі потенційні загрози від зловмисників.

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11
Пам’ять: 2 ГБ
Вільне місце на жорсткому диску: 2,5 ГБ вільного місця
* Продуктивність системи може бути порушена на пристроях із процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

Bitdefender Antivirus Plus

Кращий антивірусний захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів з операційною системою Windows

[ux_products cat=”61″]
Базовий «Захисник» і навіть оновлений антивірус на Windows 8.1 не можуть гарантувати повну безпеку комп’ютера на всіх рівнях. Спеціалізоване захисне ПЗ Бітдефендер виділяється набагато більшим функціоналом. Воно набагато ефективніше визначає і усуває будь-яку інтернет-загрозу.
Ось деякі переваги, за якими стоїть скачати антивірус на Віндовс 8:
 • Висока ефективність. Робота Bitdefender відрізняється від стандартного «захисника» тим, що використовує відразу кілька двигунів. Власна хмарна технологія, сучасні алгоритми сканування, система відновлення пошкоджених даних і ще кілька особливих фішок постійно забезпечують безпеку ваших даних. З таким рівнем захисту навіть самий «хитрий» троян не потрапить у систему.
 • Великий набір функцій. Якщо можливості стандартного антивіруса на Віндовс 8.1 обмежені пошуком потенційно небезпечних файлів, то Bitdefender здатний на більше. З його допомогою ви зможете не тільки знаходити і усувати хакерський софт, а й оптимізувати роботу комп’ютера. Наприклад, в антивірусі для Windows 8.1 доступні функції прискорення запуску системи, видалення невикористовуваних додатків і залишкових файлів, очищення реєстру і захисту веб-камери від злому.
 • Низькі апаратні вимоги. Примітно те, що завантажити антивірус для Віндовс 8 можна навіть на слабкі ПК і ноутбуки – Бітдефендер буде ефективно виконувати свої функції. Така продуктивність зумовлена ​​широкими можливостями налаштування і відмінною оптимізацією роботи програми.
 • Регулярні оновлення та оперативна технічна підтримка. Бітдефендер систематично доповнює і вносить свіжі зміни в свій антивірус. Це дозволяє захистити дані користувачів від найновіших інтернет-загроз. Щоб додаток працював стабільно і ефективно на кожній системі, в тому числі на Віндовс 8, наші фахівці надають кваліфіковану та оперативну підтримку.

Одна із переваг захисної програми Бітдефендер – простота і зручність управління. Для початку роботи вам буде потрібно виконати кілька простих дій:

 • Відвідайте наш офіційний сайт bitdefender.ua і завантажте антивірус для Windows 8 64 біт.
 • Після запуску інсталятора та виконайте прості вказівки.
 • Дочекайтеся завершення установки і запустіть перше сканування системи в один клік.

Стильний і зручний інтерфейс дозволить швидко встановити індивідуальні параметри перевірки. Bitdefender має повністю русифіковане меню і інтуїтивно зрозуміле управління. Все це дозволяє з комфортом використовувати антивірус для Віндовс 8 навіть невпевненому користувачеві ПК.
На нашому сайті ви зможете безкоштовно завантажити пробну версію захисного ПЗ або купити ліцензію антивіруса для Windows 8 за вигідними цінами. Ми пропонуємо найкраще рішення щодо забезпечення кібербезпеки як для дому, так і для великих компаній. З Bitdefender ви можете бути впевнені в надійному захисті особистих даних і корпоративної інформації.