RU

Bitdefender керується ідеєю бути найнадійнішим постачальником технологій кібербезпеки у світі, а отже, компанія постійно удосконалює, впроваджує інновації та робить все для досягнення поставленої мети.

ПРО КОМПАНІЮ:

Bitdefender керується ідеєю бути найнадійнішим постачальником технологій кібербезпеки в світі, а отже,  компанія постійно удосконалює, впроваджує інновації і робить все для досягнення поставленої мети.

Bitdefender забезпечує надійний захист, на який ви можете покластися. З глобальною інфраструктурою забезпечення безпеки, що захищає півмільярда користувачів, інноваційними рішеннями та безліччю нагород, компанія залишається надійним постачальником безпеки з 2001 року.

Bitdefender працює з державними організаціями, великими підприємствами, MSP та приватними особами в більш ніж 150 країнах. Компанія прагне забезпечити вирішення кожної з їхніх проблем і потреб, і ця самовідданість виявляється успішною.  

Маючи більш ніж 1600 співробітників і команду з більш ніж 800 інженерів та дослідників, Bitdefender сьогодні є одним із найбільш інноваційних постачальників програмного забезпечення для організації інформаційної безпеки в світі. 

ТРАНСФОРМАТИВНА БЕЗПЕКА 

Грунтуючись на глибокому досвіді у галузі безпеки і швидкому темпі досліджень та розробок, багаторічна місія Bitdefender полягає в тому, щоб постачати інноваційні технології безпеки користувачам і організаціям у всьому світі. Компанія є новаторам, який створює проривні технології, що дозволяють радикально поліпшувати якість обслуговування клієнтів.  

Від IoT до центрів обробки даних, від кінцевих точок до гібридних інфраструктур - Bitdefender  знається на тому, як найкраще використовувати, розгортати і керувати безпекою. Компанія прагне надавати продукти і послуги, які радикально змінюють досвід клієнтів у галузі безпеки з погляду ефективності, продуктивності, простоти використання і функційної сумісності. 

НІКОЛИ НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ 

Інновації заслужили довіру сімей та корпорацій із більш ніж 150 країн та завоювали велику кількість нагород.Компанія заснована 

2001, Румунія 

Штаб-квартира 

Бухарест 

Офіси по всьому світу 

Розповсюджується через партнерів у більш ніж 150 країнах 

Кількість працівників 

1600 

Дохід компанії 

≈ 30% CAGR за період 2014 - 2017 

Клієнти та партнери у 2018 році 

Більш ніж 7000 кваліфікованих торгівельних посередників

Технологічні альянси 

Citrix, VMware, Nutanix, Linux Foundation, Microsoft, NETGEAR 

Більш ніж 50% співробітників НІОКР 

Більш ніж 800 співробітників Bitdefender є інженерами та досліжниками. 

Патенти 

Лише за останні три роки видані 100 патентів на основні технології. Ще 230 нині подані на експертизу. 10% патентів належать до алгоритмів машинного навчання для пошуку шкідливих програм та інших онлайн-загроз, методів глибинного навчання та виявлення на основі аномалій, котрі відігрують життєво важливу роль в активній боротьбі з новими та невідомими загрозами.

"Що привело нас до Bitdefender, так це простота використання. Ми не лише перестали перезавантажувати віртуальні машини, але і, що більш важливо, нам не довелося перезавантажувати хости. Це дозволило нам розгорнути рішення, не порушуючи робоче середовище наших клієнтів".

Mentor Graphics, Inc.

Нагороди


Сертифікати

Сертифікати ДССЗЗІ