RU

Вигоди партнерства з Bitdefender

Партнерcька Програма Bitdefender використовує унікальный підхід, який дозволить бізнес-партнерам досягти високих прибутків, отримувати захист угод та доступ до маркетингових кампаній. Всі авторизовані партнери Bitdefender мають право здійснювати збут продуктів Bitdefender на погодженій у контракті дистриб'ютора території.

Вибір експертів

Захист, відзначений нагородами

Із провідною світовою якістю приходить визнання. Із року в рік Bitdefender отримує найбажаніші нагогоди у галузі. Сертифікована експертами, репутация переваги була відзначена засобами масової комунікації та суспільством. 

спільна робота

Постійно на зв'язку

У Bitdefender завжди працюють над покращенням продуктів та інструментів і знають, що партнери повинні бути на висоті. Дослуховучись до своїх партнерів, у Bitdefender довіряють їм та цінують їхні відгуки. Тому через систему комунікацій Bitdefender партнери нічого не пропустять.

захищений дохід

Гарантована оплата

Основна філософія Bitdefender полягає в тому, що постійний успіх досягається тоді, коли результати винагороджуються чесно та щедро. Тому партнери Bitdefender отримують високий прибуток та бонуси за видатні результати.

Передова технологія. Простота разгортання

Як партнер Bitdefender, Ви отримаєте GravityZone - унікальне рішення для забезпечення безпеки, здатне знизити загальні витрати на захист кінцевих точок у фізичних, віртуальних та "хмарних" середовищах завдяки високоефективному керуванню, найвищому захисту та продуктивності.  

Всестороння підтримка

Люди - найцінніший актив Bitdefender. Що б Вам не знадобилося, та коли, Ви можете переконатися, що ми допоможемо Вам рости та бути успішними. Окрім цього, Ви отримаєте безкоштовні комерційні і технічні матеріали, створені спеціально для того, щоб допомогти Вам у просуванні і продажу рішень із безпеки Bitdefender.

Реєстрація нових можливостей

Як партнер Bitdefender, Ви маєте доступ до таких інструментів, як Реєстрація нових можливостей, що дозволяє при реєстрації кожної нової можливісті, отримувати додаткову маржу за конкретну угоду. Ви можете бути впевнені, що всі угоди закриті, незалежно від їхньої вартості.

Задоволені користувачі. Клієнти, які повертаються 

Завдяки високій якості обслуговування та технологіям Bitdefender гарантує безпеку та задоволеність користувачів. Технологічна досконалість перетворюється на пряму вигоду для партнерів. Клієнти економлять час, запобігаючи зараженню, що призводить до зниження експлуатаційних витрат, а для партнерів це означає підвищення лояльності і задоволеності клієнтів.

Інтегровані інструменти 

Оскільки Bitdefender ніколи не припиняє удосконалюватися, в компанії постійно налаштовують систему та впроваджують нові функції для задоволення потреб клієнтів, а саме, PAN-портал, де можна знайти все, 24/7, платформа eLearning, яка пропонує безкоштовні курси онлайн-продажів, а також технічні курси і сертифікати для наших рішень, або "Locator Partner".

Захист акаунту 

Як партнер, Ви отримуєте захист акаунту при продажу бізнес-рішень Bitdefender. Це гарантує, що Ви будете пріоритетним партнером для оновлень та розвитку нового бізнесу в облікових записах, в які Ви вклали свій час та зусилля.  

Інтернет філіали

Будучи партнером Bitdefender, ви отримуєте доступ до просування відзначених нагородами рішень безпеки і заробляєте на цьому.

Три прості кроки для продажу Bitdefender

Ваш успіх важливий для Bitdefender. Щоб скористатися всіма перевагами партнерства Bitdefender, радимо виконати декілька основних кроків:

Крок 1. Зареєструйтеся

для мережі Bitdefender Partner Advantage Network, натиснувши кнопку JOIN, створіть короткий профіль компанії. Ви автоматично отримаєте свої облікові дані для PAN порталу.

Крок 2. Відкрийте для себе

антивірусну технологію №1 у світі! Дізнайтеся все про продукти Bitdefender і отримайте достовірну уяву про цінності і переваги, які вони приносять Вам.

Крок 3. Старт

продаж! Використовуйте інструменти і відносини, які ви встановили з Bitdefender і його системою дистрибуції, щоб відкрити для себе нові можливості та укласти угоди.

Потрібна допомога? 

З питань придбання продуктів Bitdefender: orders@bitdefender.ua

Технічна підтримка першого рівня: support@bitdefender.ua