Інструкція по програмі

Переваги Партнерської Програми розроблені для підтримки кожного типу партнера найефективнішим способом

Партнерська програма

Переваги партнерства

Дізнайтеся, чому варто стати партнером Bitdefender

Деталі програми

Виникли запитання?

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами

Поставити запитання

Приєднуйтеся до Майбутнього Кібербезпеки Сьогодні

Завдяки нашому унікальному підходу, орієнтованому на канал, ми створили сильну мережу з більш ніж 20 000 партнерів по всьому світу, пропонуючи миттєвий доступ до інноваційних ресурсів та переваг, що забезпечують зростання кожного бізнесу.

Ще не впевнені?

Подивіться нижче, які інші переваги приєднання до нашої програми PAN

Вигоди партнерства з BITDEFENDER

Унікальний підхід партнерської програми Bitdefender дозволяє діловим партнерам досягати високого прибутку, отримувати захист облікового запису та отримувати доступ до кампаній з генерації лідів, що базуються на продажу унікальних та високопоставлених продуктів, а також ефективної підтримки та інструментів.

Провідні технології. Простота розгортання
Як партнер Bitdefender, ви надасте GravityZone, унікальне безпекове рішення з можливістю зниження сукупної вартості захисту кінцевих точок у фізичних, віртуалізованих та хмарних середовищах за рахунок високоефективного управління та максимального захисту та продуктивності.

Всебічна підтримка
Люди – найцінніший актив Bitdefender. Що б вам не знадобилося, коли вам це потрібно, ви виявите, що у нас є правильні люди, які допоможуть вам рости та процвітати. Крім того, ви отримуєте безкоштовні продажі та технічні матеріали, спеціально створені для того, щоб допомогти вам у позиціонуванні, продажу та наданні рішень безпеки Bitdefender.

Реєстрація нових можливостей
Як партнер Bitdefender, у вас є доступ до відмінних інструментів, таких як реєстрація нових можливостей, щоб винагородити вас за виявлення, розробку та укладання нових угод. Зареєструючи кожну нову можливість, ви отримуєте додаткову маржу за конкретну угоду і ви можете бути впевнені, що всі підприємства опечатані, незалежно від їхньої вартості.

Задоволені користувачі. Повертаються клієнти
Гордість Bitdefender за високоякісний сервіс та технології забезпечує безпеку та задоволення наших користувачів. Технологічна досконалість означає пряму вигоду для наших партнерів. Клієнти заощаджують час, запобігаючи інфекції, що призводить до зниження експлуатаційних витрат, а для партнерів це означає підвищення лояльності та задоволеності клієнтів.

Інтегровані інструменти
Оскільки ми ніколи не припиняємо вдосконалюватися, ми постійно вдосконалюємо систему та впроваджуємо нові функції для задоволення ваших потреб, такі як портал PAN, де ви можете знайти все, 24/7, наша платформа електронного навчання, яка пропонує безкоштовні онлайн-продажі та технічні курси та сертифікати для наших рішень або Partner Locator.

Програма продовження терміну дії
Як чинний партнер ви отримуєте додатковий захист від продовження та більшу винагороду за те, що вкладаєте більше зусиль у підтримання та зміцнення стосунків з нашими клієнтами та забезпечення продовження ліцензій на рішення Bitdefender.

Нагороджений провідними аудиторами каналу

Онлайн-партнери

Як партнер Bitdefender ви отримуєте доступ до просування наших відзначених нагородами рішень безпеки і заробляєте гроші, роблячи це.

Стати онлайн-партнером

Три прості кроки для продажу Bitdefender

у мережі Bitdefender Partner Advantage Network, натиснувши кнопку JOIN, створіть короткий профіль компанії. Ви автоматично отримаєте свої облікові дані для PAN порталу.

антивірусну технологію №1 у світі! Дізнайтеся все про продукти Bitdefender і отримайте достовірну уяву про цінності і переваги, які вони приносять Вам.

продажу! Використовуйте інструменти і відносини, які ви встановили з Bitdefender і його системою дистрибуції, щоб відкрити для себе нові можливості та укласти угоди.

Приєднатися зараз

Потрібна допомога? 

З питань придбання продуктів Bitdefender: orders@bitdefender.ua
Технічна підтримка першого рівня: support@bitdefender.ua