RU

Блог

Розширена підтримка безпеки для Azure VMware Solution

Рішення Azure VMware Solution (AVS) розроблено та підтримується компанією Microsoft і надає клієнтам персональну хмару з кластерами vSphere, сертифікованими компанією VMware. AVS дозволяє клієнтам плавно розширювати або переносити робочі навантаження VMware в Azure без витрат на перекомпонування додатків за допомогою набору стандартних функцій та інструментів VMware, включаючи vSphere, vSAN та NSX-T.
Найчастіше впровадження гібридної хмарної системи тягне за собою ряд проблем в області кібербезпеки для користувачів.


Bitdefender GravityZone - це комплексне антивірусне рішення для безпеки бізнесу, яке представляє собою хмарну архітектуру, забезпечуючи повну безпеку серверів, консолі або інфраструктури віртуальних робочих станцій (VDI), і повністю сумісне з Azure VMware Solution. Єдиний агент забезпечує комплекс можливостей щодо запобігання, виявлення і реагування. Єдина консоль забезпечує контроль робочих навантажень як в локальній мережі, так і в хмарі. GravityZone інтегрується з AVS, забезпечуючи огляд віртуальних машин і застосовуваних політик в режимі реального часу. Під час створення, переміщення або видалення віртуальної машини зміни виявляються і оновлюється інформація на сервері безпеки.

Застаріла інфраструктура не розрахована на ефективну роботу з хмарними робочими навантаженнями, що часто збільшує загальні витрати. GravityZone Security for Virtualized Environments (SVE) може бути розгорнуто в якості пристрою для оптимізації продуктивності і зниження експлуатаційних витрат. SVE створений для віртуалізації і хмарних обчислень, забезпечуючи лінійне масштабування за допомогою вбудованих функцій, таких як висока доступність і балансування навантаження. SVE також включає багаторівневе кешування і можливості розвантаження сканування. Ці функції значно знижують вимоги до процесора, пам'яті і сховища.

Завдяки інтелектуальному кешуванню і розвантаженню, механізми сканування і бази даних з інформацією про загрози централізовані на пристроях SVE. Коли запитується сканування безпеки, спочатку перевіряються локальний (на віртуальній машині) і глобальний (на сервері безпеки) кеші. Центральний сервер безпеки виконує сканування безпеки і оновлює локальний і глобальний кеш, якщо збігів не виявлено. Глобальний кеш синхронізується між серверами безпеки.

Для подальшого підвищення продуктивності використовується попередньо налаштований кеш разом з кеш-пам'яттю. Функціональність сканування і кешування базується на файлових сегментах, які важливі для антивірусних програм, а не на скануванні повних файлів. Це означає, що необхідно передавати менше даних. Схожі файли перевіряються тільки один раз, а кеш потім дедублюєтся.

У разі виникнення проблем з підключенням або раптового збою локальні агенти знайдуть інший сервер або повернуться до локального сканування. Хоча легкі агенти віддають перевагу оптимізованому централізованому скануванню, при необхідності вони також працюють самостійно.


Залишилися питання? Заповніть форму зворотного зв'язку та наші фахівці зв'яжуться з Вами!


CRM-форма з'явиться тут