RU

GRAVITYZONE ELITE

Захист кінцевих точок наступного покоління. Еволюція.

інтегрована платформа захисту кінцевих точок, керування ризиками та криміналістичною експертизою атак

GravityZone Elite захищає вашу організацію від повного спектру складних кіберзагроз. Володіючи більш ніж 30 технологіями безпеки, заснованими на машинному навчанні. GravityZone забезпечує декілька рівнів захисту, які послідовно перевершують звичайні параметри безпеки кінцевих точок, що доведено незалежними тестами. GravityZone Elite - рішення з одним агентом, єдиною консоллю для фізичних, віртуальних, мобільних, хмарних кінцевих точок та електронної пошти - мінімізує витрати на керування, забезпечуючи водночас повний огляд та контроль.

найефективніша 

профілактика у світі

Автоматично зупиняйте 99% атак за допомогою ранжованого захисту №1, який об'єднує більш ніж 30 технологій, включаючи налаштовуване машинне навчання, аналізатор пісочниці, анти-експлойт та поведінковий аналіз.


Комплексна безпека 

та ефективне керування

Отримаєте уявлення про загрози і виконайте криміналістичний аналіз шляхом виявлення атак, спрямованих на вашу організацію. Перегляньте ланцюжок відбиття атак і проведіть профілактичні роботи.

Повний контроль та підвищення продуктивності бізнесу

Посилення позиції безпеки за допомогою інтегрованого управління пристроями і додатками, виправлення, шифрування та інших технологій. Використовуйте вбудовані засоби управління ризиками та аналізу для постійної оцінки, визначення пріоритетів і усунення неправильних налаштувань і вразливостей. Включаючи ті, які викликані діями людини.

Характеристики та переваги

ЗАХИСТ ВІД МЕРЕЖЕВИХ АТАК


HyperDetect™ блокує атаки без файлів при попередньому виконанні
ВЕБ-ЗАхист- НЕмає НЕОБХідності В ОБладнанні
Sandbox Analyzer покращує виявлення цільових атак
Використання ЗАхисної пам'яті
АНАЛіТИКА РИзику доПОМОГАє керувати РИзиКОМ та зменшити ПОле АТАКИ


МАШИННЕ САМОнавчання ПРОГНОЗує і БЛОКує Сучасні АТАКИ


КЕРУВАННЯ РИЗИКАМИ В КІНЦЕВІЙ ТОЧЦІ ТА АНАЛІТИКА

1. Перегляньте загальну оцінку ризиків компанії та подивіться, як різноманітні неправильні конфігурації та вразливості додатків сприяють цьому.

2. Оцініть пріоритетні неправильні конфігурації та вразливості додатків у межах кінцевої точки вашої організації.

3. Отримайте миттєвий знімок файлової системи для серверів і пристроїв кінцевих користувачів, а також проаналізуйте кінцеві точки і користувачів, які наражаються на найбільшу небезпеку.

4. Сконцентруйтеся на неправильній конфігурації, вразливих додатках або окремих пристроях та виправляйте їх.


ДАТКОВІ РІВНІ ЗАХИСТУ ТА СЕРВІСИ

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY

Із GravityZone Email Security Ваша організація отримує вигоду від повного захисту електронної пошти, яка виходить за межі шкідливих програм та інших традиційних загроз, зокрема, спаму, великомасштабних фішингових атак та шкідливих URL-адрес. 

Він також зупиняє сучасні загрози для електронної пошти, включаючи Business E-mail Compromise (BEC) та шахрайство з генеральними директорами.

ПОВНЕ ШИФРУВАННЯ ДИСКУ

GravityZone FDE захищає дані для всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги вбудованого шифрування пристрою для забезпечення повної сумісності і максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль і агент GravityZone без додаткового агента для розгортання або установки сервера керування ключами. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними зусиллями.

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

Наші експерти допоможуть вам встановити та налаштувати рішення Bitdefender для оптимального захисту і продуктивності, необхідної Вашим бізнес-додаткам. Ці послуги надають клієнтам переваги експертного керівництва протягом усього процесу впровадження, забезпечуючи плавний і безпроблемний запуск. Досвідчені інженери Bitdefender дотримуватимуться рекомендацій і враховувати потреби вашого бізнесу, допомагаючи Вам встановити рішення безпеки у вашому середовищі.

PATCH MANAGEMENT

Непатентовані системи роблять організації вразливими для інцидентів, спалахів та витікань даних. Оновлюйте свою ОС та додатки на всій базі встановлення Windows - на робочих станціях, фізичних серверах та віртуальних серверах за допомогою GravityZone Patch Management.

Спробуйте GravityZone Elite, щоб власноруч випробувати ефективність безпеки та простоту керування.

ШВИДКИЙ ЗВ`ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ