GravityZone Business Security Premium

Захист кінцевих точок наступного покоління. Еволюція.

Покращено за допомогою аналітики людських ризиків

Захист кінцевих точок наступного покоління. Еволюція.

GravityZone Business Security Premium (офіційно відома як GravityZone Elite) захищає вашу організацію від повного спектру складних кіберзагроз. Володіючи більш ніж 30 технологіями безпеки, заснованими на машинному навчанні. GravityZone забезпечує декілька рівнів захисту, які послідовно перевершують звичайні параметри безпеки кінцевих точок, що доведено незалежними тестами.

GravityZone Business Security Premium – рішення з одним агентом, єдиною консоллю для фізичних, віртуальних, мобільних, хмарних кінцевих точок та електронної пошти – мінімізує витрати на керування, забезпечуючи водночас повний огляд та контроль.

Найефективніша профілактика у світі

Автоматично зупиняйте 99% атак за допомогою ранжованого захисту №1, який об’єднує більш ніж 30 технологій, включаючи налаштовуване машинне навчання, аналізатор пісочниці, анти-експлойт та поведінковий аналіз.

Комплексна безпека та ефективне реагування

Отримаєте уявлення про загрози і виконайте криміналістичний аналіз шляхом виявлення атак, спрямованих на вашу організацію. Перегляньте ланцюжок відбиття атак і проведіть профілактичні роботи.

Повний контроль та підвищення продуктивності бізнесу

Посилення позиції безпеки за допомогою інтегрованого управління пристроями і додатками, виправлення, шифрування та інших технологій. Використовуйте вбудовані засоби управління ризиками та аналізу для постійної оцінки, визначення пріоритетів і усунення неправильних налаштувань і вразливостей. Включаючи ті, які викликані діями людини.

Можливості та переваги

Постійно аналізуйте ризики, використовуючи сотні факторів для виявлення, пріорітизації та автоматичного посилення дій щодо усунення ризиків конфігурації для всіх ваших кінцевих точок. Визначте поведінку користувачів, що загрожує безпеці вашої організації, включаючи вхід на небезпечні веб-сайти, погане керування паролями та скомпрометоване використання USB.

Технології без сигнатур, включаючи передове локальне та хмарне машинне навчання, аналіз поведінки, інтегровану пісочницю та зміцнення пристроїв, працюють як високоефективний багаторівневий захист від складних загроз.

Побиття програм-вимагачів вимагає розуміння повного ланцюжка кіберзнищень та відображення захисту кожного етапу атаки. Запобігання та пом’якшення наслідків програм-вимагачів вбудовано в консоль управління GravityZone і складається з автоматичних, сучасних резервних копій файлів користувача без використання тіньових копій; можливостей блокування та запобігання (захист від безпілот атак; захист від мережевих атак; Advanced Anti-Exploit; Machine Learning Anti-Malware); кількох рівнів

Допомагає визначити дії та поведінку користувачів, які становлять загрозу безпеці для організації, такі як використання незашифрованих веб-сторінок для входу на веб-сайти, погане керування паролями, використання скомпрометованих USB-накопичувачів у мережі організації, періодичні зараження тощо.

Помістивши людський фактор у центр стратегії аналізу ризиків та управління, вашій організації стає ще важче зламати.

Виявляйте та запобігайте атакам мережевих вразливостей, включаючи грубу силу, крадіжку паролів та бічне переміщення, перш ніж вони зможуть виконати. Захист від мережевих атак також є важливим джерелом інформації для кореляції інцидентів EDR.

Передові технології профілактики

Технологии GravityZone Business Security Premium

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

Витоки корпоративних даних продовжують ставати все більш поширеними та руйнівними. Хакери постійно вдосконалюють свої атаки, щоб уникнути традиційних антивірусних рішень. Вашому бізнесу потрібне рішення для забезпечення безпеки кінцевих точок наступного покоління, яке забезпечує не лише базову профілактику та зміцнення.

При виборі правильного рішення для безпеки кінцевих точок ми рекомендуємо вибрати найсильніше запобігання, доповнене технологіями для зміцнення позиції безпеки: посилення захисту, зниження ризику та розкриття ландшафту загроз. GravityZone Business Security Premium надає все це в одному пакеті.

Так. За кілька кліків ви можете отримати безкоштовну пробну версію на 1 місяць. Після закінчення пробного періоду вам потрібно буде придбати рішення для подальшого використання.

GravityZone Business Security Premium захищає настільні комп’ютери, сервери (фізичні та віртуальні), мобільні пристрої (лише локально) та поштові скриньки Microsoft Exchange. Він охоплює будь-яку ОС (Windows, Mac, Linux) та всі віртуалізовані платформи.

Провідна інженерна фірма бачить, що кількість інцидентів, пов’язаних із шкідливим ПЗ, скоротилося майже на 90 відсотків, швидше виявлення погроз та реагування на них, а також покращений користувальницький досвід із зменшенням кількості хибних сповіщень.

Ні, жодних змін у продукті чи пропозиції не відбулося. Ми оновили назву GravityZone Elite до GravityZone Business Security Premium з 5 квітня 2022 року. Зі зміною імені не було жодних змін функціональності або можливостей.

Вимоги

Windows 10 листопада 2021 (21H2) Windows 10 травня 2021 оновлення (21H1) Windows 10 жовтня 2020 (20H2), Windows 10 трав 2020 (20H1), Windows 10 листопада 2019 (19H2), Windows 10 травня 20 19H1), Windows 10 жовтня 2018 (Redstone 5), Windows 10 квітня 2018 (Redstone 4), Windows 10 Fall

Ubuntu 14.04 LTS або вище, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 або вище, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 або вище, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 або вище, Debian 8.0 або вище, Oracle Linux 6.3 або вище, Amazon Linux AMI 2016.09 або вище

macOS Monterey (12.x) macOS Big Sur (11.x), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2022 Windows Server 2019 Core Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2.

T-процесор: 4 vCPU з частотою 2 ГГц кожен
Мінімальна пам’ять оперативної пам’яті: рекомендується 6 ГБ
40 ГБ вільного місця на жорсткому диску
Доступ до Інтернету для оновлення та зв’язку з віддаленими та мобільними кінцевими точками.

Мінімум: одноядерний процесор 2,4 ГГц
Рекомендується: 1,86 ГГц або швидший багатоядерний процесор Intel Xeon
Пам’ять:
Мінімальна вільна оперативна пам’ять: 512 МБ
Безкоштовна оперативна пам’ять, що рекомендується: 1 ГБ
Місце на жорсткому диску: 1,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску.

GravityZone Control Center поставляється у вигляді віртуального пристрою та доступний у таких форматах:
OVA (сумісна з VMware vSphere, View)
XVA (сумісний з Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (сумісний із Microsoft Hyper-V)
Підтримка інших форматів та платформ віртуалізації може бути надана на запит.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами