RU

GRAVITYZONE ULTRA

Вдосконалена система розширеного захисту, виявлення, реагування та аналізу ризиків, розроблена для рішень всього життєвого циклу загроз

єдина система запобігання, виявлення, реагування та аналізу ризиків для кожної організації

На відміну від інших рішень для забезпечення безпеки кінцевих точок, чия погана профілактика робить їх складними в роботі, Bitdefender розробив більш ніж 30 рівнів захисту для всіх кінцевих точок, пропонуючи найефективніший захист у світі, інтегрований із низьким рівнем витрат EDR та аналітикою ризику кінцевої точки (ERA) в один агент, єдину консольну архітектуру. Включаючи розширений захист, ризики аналітики та посилені інновації в портфель кінцевих точок, Bitdefender допомагає мінімізувати поверхність атаки на кінцеві точки, ускладнюючи проникнення зловмисників. Із GravityZone Ultra можна скоротити кількість постачальників, зменшивши при цьому час, необхідний для реагування на загрози за допомогою інтегрованого стека безпеки.

Найефективніший захист кінцевих точок у світі

У поєднанні з технологіями EDR, аналізом ризиків та загартуванням в єдиній консолі GravityZone Ultra, найкращої в світі системи захисту, використовується 30-рівнева технологія, що дозволяє успішно блокувати порушення протягом усього життєвого циклу загрози, починаючи з першого контакту, експлуатації, постійної та шкідливої активності.

Низькі накладні витрати виявлення та реагування

GravityZone Ultra кращий, ніж ті продукти EDR, які занадто складні, оскільки він запобігає, виявляє і реагує на атаки, які ухиляються від традиційного шкідливого ПЗ, одночасно розширюючи захист кінцевих точок, забезпечуючи видимість до і після компрометації, аналізу першопричин, розслідування та пошуку загроз. І все це з найнижчою вартістю на ринку. 

Загартування, засноване на аналізі ризику

Механізм аналізу ризиків Bitdefender дозволяє безперервно оцінювати, розставляти пріоритети і зміцнювати неправильні налаштування та параметри безпеки кінцевих точок за допомогою простого і зрозумілого списку пріоритетів. За рахунок спрощення та автоматизації операцій із забезпечення безпеки та постійного зменшення площі атак досягається високий рівень захисту за найменшої вартості.

Характеристики та переваги

ІНТЕГРОВАНА АНАЛІТИКА РИЗИКІВ КІНЦЕВИХ ТОЧОК


Багаторівневий захист
Наскрізна Криміналістична ЕКСПЕРТИЗА
РОЗСЛІДУВАННЯ ІНЦИДЕНТУ З мінімальними накладними витратами
СУЧАСНА ПРОФІЛАКТИКА та ВИЯВЛЕННЯ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ З автоматичним відновленням
Розширені можливості профілактики


захист від мережевих атак


МіЖПЛАТФОРМЕННе ПОКРиТтя та СТОРОННі API іНТЕГРАЦії


АНАЛІЗ РИЗИКІВ КІНЦЕВОЇ ТОЧКИ GRAVITYZONE

1. Панель керування ризиками в масштабах підприємства

2. Переглядайте пріоритетні ризики на підприємстві

3. Переглядайте кінцеві точки із найвищим пріоритетом за оцінкою ризику

4. Переглядайте індикатори ризику вручну або автоматично виправляйте конкретні рекомендації.

НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ КІНЦЕВИХ ТОЧОК У СВІТІ

ДОДАТКОВІ РІВНІ ЗАХИСТУ ТА СЕРВІСИ

EMAIL SECURITY ДЛЯ OFFICE 365

Граничний багаторівневий захист для всієї вашої організації від відомих, невідомих та виникаючих загроз електронної пошти. Зупиніть на своєму шляху великомасштабний фішинг, цільові атаки, шахрайство та шкідливе ПЗ. Доступний як доповнення до GravityZone Business Security.

PATCH MANAGEMENT

Непатентовані системи роблять організації уразливими для інцидентів, спалахів і витоків даних. Оновлюйте свою ОС і додатки на всій базі установки Windows - на робочих станціях, фізичних та віртуальних серверах за допомогою GravityZone Patch Management.

ПОВНЕ ШИФРУВАННЯ ДИСКУ

GravityZone FDE захищає дані для всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги вбудованого шифрування пристрою для забезпечення повної сумісності та максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль і агент GravityZone без додаткового агента для розгортання або установки сервера керування ключами. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними зусиллями.

Якщо Ви хочете спробувати захист GravityZone Ultra, почніть тут:

ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ТЕХНІЧНОЮ ПІДТРИМКОЮ