GravityZone Business Security Enterprise

Єдине рішення для захисту ваших кінцевих точок: розширена профілактика, розширене виявлення, ефективне реагування та аналітика ризиків. Призначений для усунення всього життєвого циклу небезпеки.

Уніфікована профілактика, міжкінцева кореляція, виявлення, реагування та аналітика ризиків для кожної організації

GravityZone Business Security Enterprise (офіційно відома як GravityZone Ultra) поєднує в собі найефективнішу у світі платформу захисту кінцевих точок з можливостями виявлення та реагування на кінцеві точки (EDR), щоб допомогти вам захистити інфраструктуру кінцевих точок (робочі станції, сервери та контейнери) на протягом усього життєвого циклу загрози з високою ефективністю та ефективністю.

На відміну від інших рішень для забезпечення безпеки кінцевих точок, чия погана профілактика робить їх складними в роботі, Bitdefender розробив більш ніж 30 рівнів захисту для всіх кінцевих точок, пропонуючи найефективніший захист у світі, інтегрований із низьким рівнем витрат EDR та аналітикою ризику кінцевої точки (ERA) в один агент, єдину консольну архітектуру.

Включаючи розширений захист, ризики аналітики та посилені інновації в портфель кінцевих точок, Bitdefender допомагає мінімізувати поверхність атаки на кінцеві точки, ускладнюючи проникнення зловмисників.

Найефективніший захист кінцевих точок у світіІ

У поєднанні з технологіями EDR, аналізом ризиків та загартуванням в єдиній консолі GravityZone, найкращої в світі системи захисту, використовується 30-рівнева технологія, що дозволяє успішно блокувати порушення протягом усього життєвого циклу загрози, починаючи з першого контакту, експлуатації, постійної та шкідливої активності.

Нізькі накладні витрати виявлення та реагування

Новый EDR від Bitdefender кращий, ніж ті продукти EDR, які занадто складні, оскільки він запобігає, виявляє і реагує на атаки, які ухиляються від традиційного шкідливого ПЗ, одночасно розширюючи захист кінцевих точок, забезпечуючи видимість до і після компрометації, аналізу першопричин, розслідування та пошуку загроз. І все це з найнижчою вартістю на ринку.

Загартування, засноване на аналізі ризиків

Механізм аналізу ризиків Bitdefender дозволяє безперервно оцінювати, розставляти пріоритети і зміцнювати неправильні налаштування та параметри безпеки кінцевих точок за допомогою простого і зрозумілого списку пріоритетів. За рахунок спрощення та автоматизації операцій із забезпечення безпеки та постійного зменшення площі атак досягається високий рівень захисту за найменшої вартості.

Можливості та переваги

Постійно аналізуйте ризики, використовуючи сотні факторів для виявлення, пріорітизації та автоматичного посилення дій щодо усунення ризиків конфігурації для всіх ваших кінцевих точок. Визначте поведінку користувачів, що загрожує безпеці вашої організації, включаючи вхід на небезпечні веб-сайти, погане керування паролями та скомпрометоване використання USB.

Технології без сигнатур, включаючи передове локальне та хмарне машинне навчання, аналіз поведінки, інтегровану пісочницю та зміцнення пристроїв, працюють як високоефективний багаторівневий захист від складних загроз.

Ця технологія міжкінцевих кореляцій виводить виявлення загроз і видимість на новий рівень, застосовуючи можливості XDR для виявлення складних атак на кілька кінцевих точок у гібридних інфраструктурах (робочі станції, сервери та контейнери під керуванням різних ОС).

Швидко сортуйте оповіщення та розслідуйте інциденти за допомогою тимчасової шкали атак GravityZone Business Security Enterprise та вихідних даних пісочниці. Дозвольте групам реагування на інциденти швидко реагувати та зупиняти поточні атаки одним клацанням миші.

Найкращі у світі можливості виявлення на основі поведінки при виконанні запобігають та запобігають виконанню складних загроз у корпоративній інфраструктурі. Щойно активну загрозу виявлено, починається автоматична відповідь для блокування подальшого пошкодження або бічних рухів.

Завдяки розширеним можливостям запобігання, включаючи виявлення аномалій та захист від експлойтів, GravityZone Business Security Enterprise блокує складні загрози раніше у ланцюжку атак. Виявлення перед виконанням та вдосконалення EDR зупиняють зловмисників від підриву вашої системи, а також виявляють та блокують аномальну поведінку на основі ймовірності.

Виявляйте та запобігайте атакам мережевих вразливостей, включаючи грубу силу, крадіжку паролів та бічне переміщення, перш ніж вони зможуть виконати. Захист від мережевих атак також є важливим джерелом інформації для кореляції інцидентів EDR.

Забезпечує узгоджену безпеку всіх корпоративних кінцевих точок під керуванням Windows, Linux або Mac у фізичних, віртуалізованих чи хмарних інфраструктурах. Підтримує інтеграцію з вже існуючими інструментами безпеки, включаючи Splunk, та оптимізований для технологій центру обробки даних, включаючи всі основні гіпервізори.

Технології та архітектура

Багаторівнева платформа захисту кінцевих точок наступного покоління Bitdefender використовує адаптивну багаторівневу архітектуру, яка включає управління кінцевими точками, запобігання, виявлення, виправлення і видимість.

GravityZone Business Security Enterprise – Рівні безпеки

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

Щоб запросити демонстрацію GravityZone Business Security Enterprise, будь ласка, заповніть форму запиту наприкінці сторінки.

Після демо-періоду зверніться до свого партнера Bitdefender та запросіть ліцензійний ключ GravityZone Business Security Enterprise.

Так. За кілька кліків ви можете отримати безкоштовну пробну версію на 1 місяць. Після закінчення пробного періоду вам потрібно буде придбати рішення для подальшого використання.

Безпека електронної пошти для захисту ваших корпоративних користувачів від усіх основних загроз електронної пошти у кількох постачальників електронної пошти (Office365, Gmail, Exchange тощо)

Управління виправленнями для підтримки актуального ПЗ та захисту ОС Windows та програм.

Повне шифрування диска для захисту даних, що зберігаються на кінцевих точках.

Ні, жодних змін у продукті чи пропозиції не відбулося. Ми оновили назву GravityZone Ultra до GravityZone Business Security Enterprise з 5 квітня 2022 року. Зі зміною імені не було жодних змін функціональності чи можливостей.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами