Як підвищити кібербезпеку компанії у 2023 році?

У 2023 році кібербезпека компаній залишається критично важливим завданням, особливо з урахуванням швидкого розвитку технологій та збільшення кількості кібератак. Забезпечення кібербезпеки є дуже важливим аспектом управління будь-якої компанії, і використання Bitdefender може допомогти збільшити рівень захисту вашої компанії від кіберзагроз. Нижче наведено кілька порад, які можуть допомогти підвищити кібербезпеку організації з Bitdefender у 2023 році:

 1. Забезпечити оновлення програмного забезпечення: Відновлюйте програмне забезпечення, включаючи операційну систему, антивірусні програми та інші програми на всіх комп’ютерах та пристроях в офісі.

Оновлення продуктів Bitdefender можна використовувати залежно від вашої потреби та налаштувань. Ось декілька способів оновлення:

 • Автоматичне оновлення: Bitdefender має вбудовану функцію автоматичного оновлення, яка автоматично завантажує та встановлює оновлення безпеки, коли вони стають доступними. Цей спосіб є найбільш зручним та надійним, оскільки він забезпечує постійний захист від нових загроз.
 • Ручне оновлення: Ви можете виконати ручне оновлення, якщо вам потрібно оновити програмне забезпечення вручну. Для цього вам потрібно завантажити оновлення з офіційного сайту Bitdefender та встановити його на ваш комп’ютер або сервер.
 • Централізоване керування оновленнями: Якщо у вас є більше одного комп’ютера або сервера, ви можете використовувати централізоване керування оновленнями, щоб оновити програмне забезпечення на всіх пристроях одночасно. Bitdefender має можливість централізованого керування, що дозволяє забезпечувати оновлення програмного забезпечення на всіх пристроях з одного місця.

Незалежно від того, який спосіб оновлення ви оберете, важливо регулярно оновлювати Bitdefender, щоб забезпечити захист від нових кіберзагроз та збільшити рівень кібербезпеки вашої компанії.

 1. Встановити паролі: Встановіть складні паролі на всіх пристроях та програмах, які використовуються в компанії.

Bitdefender має функцію керування паролями, що дозволяє зберігати та керувати паролями. Функція керування паролями в Bitdefender дозволяє зберігати та керувати паролями для різних пристроїв та програм в вашій компанії. Це дозволяє забезпечити безпеку вашої компанії та запобігти несанкціонованому доступу до важливих даних.

За допомогою функції керування паролями в Bitdefender ви можете:

 • Зберігати паролі в безпечному місці: Bitdefender зберігає всі ваші паролі в захищеному режимі, що дозволяє зберігати їх в безпечному місці.
 • Керувати багатьма паролями: Ви можете зберігати та керувати багатьма паролями для різних пристроїв та програм в вашій компанії.
 • Генерувати складні паролі: Bitdefender має можливість генерувати складні паролі, що забезпечують високий рівень безпеки та запобігають несанкціонованому доступу до важливих даних.
 • Надавати доступ до паролів: Ви можете надавати доступ до паролів різним користувачам в вашій компанії, що дозволяє керувати доступом до важливих даних.
 • Автоматично заповнювати паролі: Bitdefender має можливість автоматичного заповнення паролів на веб-сайтах та в програмах, що дозволяє зберігати час та спрощувати процес входу до різних пристроїв та програм.

Загалом, функція керування паролями в Bitdefender дозволяє забезпечити безпеку вашої компанії та запобігти несанкціонованому доступу до важливих даних. Вона є важливою складовою кібербезпеки та може допомогти збільшити рівень захисту вашої компанії від кіберзагроз.

 1. Використовуйте двофакторну автентифікацію: Використовуйте двофакторну автентифікацію для доступу до важливих даних та систем.

Bitdefender має можливість налаштування двофакторної автентифікації для забезпечення додаткового рівня захисту. Двофакторна аутентифікація (2FA) в Bitdefender працює наступним чином:

 • Користувач вводить свій логін та пароль для входу в систему.
 • Система запитує користувача про код, який він отримав на свій мобільний телефон або інший пристрій, підключений до Інтернету.
 • Користувач вводить цей код у відповідне поле на екрані.
 • Якщо код введено правильно, користувач отримує доступ до системи.

Цей метод аутентифікації забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки для входу в систему потрібно не тільки знати логін та пароль, але й мати доступ до мобільного телефону або іншого пристрою. Оскільки код змінюється з часом, зловмисникам буде складніше отримати доступ до системи, навіть якщо вони знають логін та пароль користувача.

 1. Захистіть мережу: Встановіть брандмауер та інші заходи захисту мережі, щоб забезпечити безпеку всіх пристроїв, що підключені до мережі.

Bitdefender має вбудований брандмауер, який допомагає забезпечити безпеку мережі. Вбудований брандмауер у Bitdefender забезпечує захист комп’ютера від зовнішніх загроз, контролюючи вхідний та вихідний інтернет-трафік. Він працює на основі правил, які визначають, які програми та служби мають доступ до Інтернету.

При першому запуску Bitdefender автоматично налаштовує брандмауер на оптимальний рівень безпеки, але користувач може змінити налаштування відповідно до своїх потреб.

Крім того, Bitdefender використовує технологію Intrusion Detection System (IDS), яка виявляє та блокує спроби вторгнення в систему через уразливості у додатках та операційній системі. Загалом, вбудований брандмауер у Bitdefender забезпечує надійний захист від зовнішніх загроз та дозволяє контролювати доступ додатків до Інтернету, що допомагає запобігти витоку конфіденційної інформації та інших кібератак.

 1. Проводьте навчання співробітників: Співробітники можуть стати слабкою ланкою в кібербезпеці компанії, якщо вони не мають достатньої кваліфікації і не знають, як поводитися з конфіденційною інформацією. Навчання співробітників за базовими принципами безпеки та проведення регулярних тренінгів допоможуть покращити кібербезпеку компанії.

Bitdefender надає навчальні матеріали та інструкції щодо кібербезпеки для співробітників. Інструкції щодо використання Bitdefender можна знайти на офіційному сайті Bitdefender. На сайті є розділ підтримки, де ви можете знайти відповіді на запитання, посібники користувача, відеоуроки та інші матеріали, які допоможуть вам використовувати продукти Bitdefender. Крім того, у самому продукті Bitdefender є вбудована документація, яка доступна через меню установок або довідки. У цій документації ви можете знайти корисну інформацію про функції та налаштування продукту, а також інструкції щодо його використання. Нарешті, якщо у вас виникли питання або проблеми під час використання Bitdefender, ви можете звернутися до служби підтримки Bitdefender, яка відповість на всі ваші питання.

Загалом, використання Bitdefender у 2023 році може допомогти забезпечити безпеку вашої компанії від кіберзагроз. Однак, важливо пам’ятати, що кібербезпека – це постійний процес, і важливо забезпечувати захист вашої компанії від кіберзагроз на постійній основі.

This site is registered on wpml.org as a development site.