RU

Блог

Як захистити свій Dropbox - Гайд із зображеннями

Dropbox - це новатор в області зберігання даних з багаторічним успішним досвідом, але не дивлячись на досвід, він неодноразово піддавався різним збоям в системі безпеки і конфіденційності даних.

У цій статті ми розглянемо функцію Dropbox Security Checkup і те, як з її допомогою можна убезпечити або заблокувати свій акаунт.

Перевірка / оновлення адреси електронної пошти

Перш за все: Dropbox потрібна актуальна адреса електронної пошти, щоб ви могли завжди увійти в свій аккаунт, якщо забудете або втратите пароль. Якщо ви раптом поміняли електронну пошту, не забудьте натиснути кнопку "Змінити" і повідомити про це фахівцям Dropbox.

Огляд пристроїв та браузерів

Dropbox - в цілому безпечний і надійний сервіс, але для зручності ви часто залишаєтеся під своїм логіном навіть на декількох пристроях одночасно. Якщо ж якісь з пристроїв вам незнайомі, - вийдіть з них.

Огляд підключених додатків

Найчастіше користувачі не завжди знають, які програми або онлайн-акаунти синхронізуються з Dropbox. І тут, як і з пристроями і браузерами, не забудьте від'єднати всі додатки і акаунти, які більше не працюють, застаріли або ви більше не хочете їх пов'язувати з Dropbox.

Перевірка / оновлення пароля

Рекомендується періодично міняти паролі. Довжина пароля повинна складати не менше восьми символів, використовуйте великі і малі літери, а також цифри або спеціальний символ (# $% & і т.д.).
Зверніть увагу, що навіть після зміни пароля всі існуючі сеанси, акаунти і додатки як і раніше можуть отримати доступ до Dropbox. Тому важливо вийти з цих пристроїв і браузерів або відкликати доступ до цих програм.

Двофакторна аутентифікація

Двофакторна аутентифікація (2FA), цей додатковий рівень безпеки став критично важливим практично для всіх онлайн-сервісів. Обов'язково вкажіть його і використовуйте номер телефону, до якого ви можете отримати доступ (переважно ваш основний номер).

Резервні паролі та ключі безпеки

Модуль "Налаштування безпеки" в Dropbox пропонує розширені можливості для захисту облікового запису, наприклад, отримання паролів безпеки, які можна використовувати, коли немає доступу до телефону, або фізичного ключа для входу.

Залишилися питання? Заповніть форму зворотного зв'язку та наші фахівці зв'яжуться з Вами!


CRM-форма з'явиться тут