Антивірус для планшета
Bitdefender Total Security

Повний захист для Windows, MacOS, IOS та Android

Bitdefender Total Security 2020 забезпечує найкращий захист від шкідливого програмного забезпечення на всіх основних операційних системах.

Безоплатні ліцензії

Повний захист для Windows, macOS, iOS и Android

Неперевершений багаторівневий захист Bitdefender захищає Ваші пристрої від всіх нових та існуючих загроз.

Bitdefender
TOTAL SECURITY

  • Повний захист для Windows, MacOS, Android та iOS
  • Захист брандмауера і веб-камери
  • Оптимізатор пристроїв
Безоплатні ліцензії Детальніше

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 із пакетом оновлення 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11

Пам’ять: 2 ГБ

Вільне місце на жосткому диску: 2,5 ГБ вільного місця

* Продуктивність системи може бути порушена на пристроях з процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

Системні вимоги

Операційна система: macOS X Yosemite (10.10) або більш пізня версія

Доступне вільне місце на жосткому диску: 1 ГБ вільного місця

Підтримувані браузери: Safari, Firefox, Google Chrome

* Ви можете встановити Bitdefender VPN тільки на пристроях із macOS Sierra (10.12 або пізнішої версії)

Системні вимоги

Операційна система: iOS 11.2 або більш пізня версія

Активне підключення до Інтернету

Системні вимоги

Операційна система: Android 5.0 або більш пізня версія

Активне підключення до Інтернету

[ux_products columns=”5″ cat=”73″ products=”6″ orderby=”sales”]

Антивірус Bitdefender для планшета

Сучасні смартфони мають безліч корисних функцій, але вони не завжди зручні для перегляду кіно, розваг та ігор. Інша справа планшет. Він оснащений більшим екраном, який передає навіть найдрібніші деталі зображення. Є загальноприйнята думка, що завантажувати антивірус для планшета немає необхідності. Насправді, інтернет-загрози можуть підстерігати всюди. І не важливо, що саме ви робите: переглядаєте кілька епізодів популярного серіалу, читаєте електронну книгу або гортаєте стрічку новин.

Чи потрібен антивірус для планшета

Хакери вміло використовують шкідливе ПЗ у корисливих цілях. Трояни, шпигуни, вимагачі, спамери, руткіти та інші загрози щодня намагаються вкрасти особисту інформацію користувачів з пристроїв. Якщо ви хочете зберегти конфіденційність логінів, паролів, електронних адрес, контактів, банківських карт, фінансових операцій та інших даних, вам необхідно завантажити захист від вірусів на планшет.

Bitdefender – одна з кращих програм з питань кібербезпеки. З її допомогою ви зможете:

  • За кілька секунд перевірити систему на віруси. Досить завантажити антивірус на планшет, встановити додаток і натиснути одну кнопку.
  • Убезпечити пристрій від завантаження шкідливого ПЗ. Bitdefender блокує переходи на сумнівні сайти і запобігає завантаженню заражених APK-файлів.
  • Захистити особисті дані при проведенні онлайн-операцій. З хорошим антивірусом можна безпечно здійснювати покупки і платежі в інтернеті.
  • Стежити за залишками даних і сміттєвими файлами. Додаток Bitdefender має спеціальну функцію очищення пам’яті, яка оптимізує роботу навіть застарілих гаджетів.
  • Підвищити продуктивність в один клік. Крім перевірки на віруси, програмне забезпечення дозволяє моментально зупинити роботу програми, що використовую забагато оперативної пам’яті.

Де завантажити захист від вірусів на планшет

Оцінити всі переваги Bitdefender можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно завантажити пробну версію антивіруса на планшет з сайту bitdefender.ua. У тріал періоді вам будуть доступні всі функції програми – ви зможете особисто протестувати її можливості без обмежень

Тим, хто хоче захищати свій гаджет на постійній основі, ми пропонуємо купити ліцензійний антивірус Бітдефендер на планшет. У каталозі сайту представлені різні пакети захисного ПЗ з мінімальною річною передплатою. Ви зможете вибрати оптимальне для вас пропозицію та купити антивірус відразу для декількох пристроїв.

Виникли питання? Напишіть нашим менеджерам в онлайн-чаті або зателефонуйте консультантам по телефону. Фахівці Бітдефендер дадуть всі необхідні відповіді і допоможуть підібрати антивірус для планшета відповідно до ваших вимог.

[ux_products columns=”5″ cat=”73″ products=”6″]