Корпоративна кібербезпека

Надійний захист мережевої інфраструктури

Відзначена нагородами платформа запобігання загрозам, виявлення та
реагування та керовані послуги безпеки

Що нового?

Bitdefender разом із Scuderia Ferrari

Компанія Bitdefender отримала декілька важливих нагород

У зв’язку з існуючою небезпекою крадіжки даних, більшість комерційних організацій надають перевагу купівлі антивірусу для бізнесу. Найкращою програмою для цієї мети є Bitdefender. Він включає в себе повний набір функцій, які дозволять ефективно захистити робочі комп’ютери і сервери від будь-яких мережевих загроз.

Ми пропонуємо:

Єдиний захист кінцевих точок та аналітику – для кінцевих точок та гібридних робочих навантажень із простим адмініструванням.

Неперевершене запобігання атак – технології та моделі машинного навчання для виявлення та запобігання більшої кількості атак.

Експерти, на яких можна покластися – цілодобова робота служби безпеки із заздалегідь визначеними сценаріями реагування.

Вбудована розширена система аналізу загроз – дослідження загроз із передових рубежів, співпраця з правоохоронними органами та науковими колами.

Найкраща окупність інвестицій – усунення складності у забезпеченні безпеки зниження ризиків при менших загальних витратах.

Будьте кіберстійкими

У гіперпов’язаному світі з непередбачуваним кіберризиком оберіть нашу платформу безпеки або керований сервіс, щоб стати більш кіберстійким бізнесом

Складні кібератаки тепер є загальною реальністю і успіх вашого бізнесу також залежить від здатності продовжувати працювати при зустрічі з атаками. Bitdefender GravityZone інтегрує аналіз ризиків із можливостями посилення, запобігання загрозам, виявлення та реагування, щоб забезпечити кіберстійкість вашої організації.

Незалежно від того, чи є вимоги HIPAA або стандарти безпеки GDPR, Bitdefender спрощує ситуацію. Bitdefender надає необхідні елементи управління, видимість та зберігання даних, щоб спростити та ефективніше забезпечити відповідність вимогам безпеки.

Bitdefender GravityZone пропонує простоту та гнучкість, необхідні для надання провідних на ринку керованих послуг безпеки. Це єдине інтегроване рішення забезпечує визначне загартування, профілактику та виявлення з централізованої панелі управління. У вас є можливість охопити широкий спектр активів та середовищ з ефективністю, високою чуйністю та відсутністю навантаження на ресурси.

Bitdefender надає спеціалізоване рішення для задоволення унікальних вимог захисту робочих навантажень сервера та безпеки хмарних програм, забезпечуючи високопродуктивну хмарну безпеку робочих навантажень (CWS) та автоматизацію завдяки комплексній інтеграції. Це допомагає впоратися з розростанням середовища за допомогою консолідованого управління безпекою в гібридних, мультихмарних середовищах, Linux, Windows та контейнерах.

Bitdefender надає спеціалізоване рішення для задоволення унікальних вимог захисту робочих навантажень сервера та безпеки хмарних програм, забезпечуючи високопродуктивну хмарну безпеку робочих навантажень (CWS) та автоматизацію завдяки комплексній інтеграції. Це допомагає впоратися з розростанням середовища за допомогою консолідованого управління безпекою в гібридних, мультихмарних середовищах, Linux, Windows та контейнерах.

Повний захист Bitdefender для кінцевих точок допоможе вам покращити стратегію та архітектуру безпеки кінцевих точок. Це забезпечує багаторівневий захист кінцевих точок, що порушує весь ланцюг атак, а також можливості швидкого виправлення, а також усуває ризики, пов’язані з людиною, у вашій організації.

Передове рішення Bitdefender для кібербезпеки малого бізнесу мінімізує загрозу порушення безпеки, яке може уповільнити ваші системи або завдати вашому бізнесу ризиків. З GravityZone ваші кінцеві точки захищені і у вас є впевненість у рішенні, яке постійно перевершує звичайні інструменти безпеки малого та середнього бізнесу.

Bitdefender Managed Detection and Response (MDR) забезпечує операції кібербезпеки 24 години на добу, 365 днів на рік. Наші послуги MDR поєднують у собі кібербезпеку для кінцевих точок, а також аналітику мережі та безпеки з досвідом SOC у пошуку загроз, та повністю укомплектовані аналітиками безпеки з глобальних розвідувальних агентств.

Bitdefender GravityZone для кіберстійкості

Bitdefender
Business Security

Заснований на адаптивній багаторівневій архітектурі, яка включає технології управління кінцевими точками, запобігання, виявлення і виправлення.
Детальніше

Bitdefender
Business Security Premium (Elite)

Рішення з одним агентом, єдиною консоллю для фізичних, віртуальних, мобільних, хмарних кінцевих точок та електронної пошти.
Детальніше

Bitdefender
Business Security Enterprise (Ultra)

Поєднує в собі найефективнішу у світі платформу захисту кінцевих точок з можливостями виявлення та реагування на кінцеві точки (EDR)
Детальніше

Bitdefender
Business Security for Servers

Багаторівневе рішення безпеки, що використовує широкий набір технологій захисту систем, запобігання та виявлення загроз
Детальніше

Перевірене Лідерство У Галузі Кібербезпеки

Співробітників по всьому світу

Заснована в 2001 році, клієнти у 170 країнах, 440 патентів (і не тільки)

Загроз, що виявляються кожну хвилину

Ліцензій найвідоміших світових технологічних брендів

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Ресурси

Корпоративний антивірус BITDEFENDER – надійний захист мережевої інфраструктури

Підприємства, компанії та державні установи є пріоритетною метою для багатьох кіберзлочинців. У зв’язку з існуючою небезпекою крадіжки даних, більшість комерційних організацій віддають перевагу купівлі антивірусу для бізнесу. Кращою програмою для цієї мети є Bitdefender. Він включає в себе повний набір функцій, які дозволять ефективно захистити робочі комп’ютери і сервери від будь-яких мережевих загроз.

Які можливості надає корпоративний антивірус Bitdefender

Програмне забезпечення Bitdefender створено для надійного захисту робочих станцій від хакерських атак і програм-шпигунів. Купити антивірус для підприємства в Україні – краще рішення для збереження конфіденційності офісних даних. На відміну від персональних пакетів, мультиплатформна ліцензія для бізнесу дозволяє встановити захисну програму на будь-який комп’ютер в корпоративній мережі.

Наскільки вигідне придбання комплексного ПЗ від BITDEFENDER

Ще одна перевага, через яку варто купити антивірус Бітдефендер для офісу – низька вартість. Посудіть самі, у скільки обійдеться така програма, якщо в компанії є як мінімум 30 або 50 комп’ютерів. Навіть найвигідніші пропозиції від розробників захисного ПЗ опиняться досить затратними для великої організації.

Наші ціни для підприємств значно нижчі, оскільки ми пропонуємо комплексні мультиплатформні пакети. Захисне ПЗ Bitdefender для комерційної організації заощадить значну суму грошей на забезпечення кібербезпеки компанії.

З усіх питаннь звертайтеся до наших менеджерів orders@bitdefender.ua. Фахівці нададуть консультацію, допоможуть вибрати найбільш підходящий пакет корпоративної віртуального захисту конкретно для вашої організації.

Купіть антивірус для бізнесу від Бітдефендер – захистіть робочі місця від кіберзлочинців!

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами