Bitdefender Total Security

Multi Device: android windows mac ios

Один продукт, який забезпечує всі Ваші потреби в безпеці

Bitdefender перевершує всі інші програми безпеки як за кращим захистом, так і найнижчим впливом на продуктивність. Захистіть пристрої від шкідливих програм без шкоди для швидкості.

Безкоштовні ліцензії
  • Неперевершене виявлення загроз для зупинення складного шкідливого ПЗ
  • Інноваційні технології для захисту від атак нульового дня
  • Багаторівневий захист програм-вимагачів для забезпечення безпеки ваших файлів
  • Безпечний VPN для повної конфіденційності в Інтернеті, 200 МБ/день/пристрій
  • Розширений батьківський контроль для забезпечення безпеки ваших дітей в Інтернеті
  • Мінімальний вплив на продуктивність вашої системи

Як Bitdefender порівнюється із іншими брендами кібербезпеки

Bitdefender. Обирайте те, чим користуються експерти

Ви отримуєте найінноваційніші технології, які передбачають, запобігають, виявляють та усувають навіть новітні кіберзагрози в будь-якій точці світу.

Щодо роботи антивірусу, запитань немає, все працює дуже швидко! Коли обирав домашній активірус, натрапляв на відгуки, що антивіруси можуть сповільнювати роботу ПК, щодо Bitdefender такого не знайшов і не пожалкував!

Компетентні менеджери з продажу та інженери, які прцюють у технічній підтримці. Дібрали найпідходящий варіант потрібного антивірусу.

Користуюся антивірусом Bitdefender на постійній основі. регулярно продовжую термін ліцензії як для домашнього користування, так і для бізнесу. Активується дуже легко та без зайвих зусиль.

Повний захист для Windows, macOS, iOS та Android

Bitdefender Total Security забезпечує найкращий захист від шкідливих програм від електронних загроз у всіх основних операційних системах.

Захист для кожної ОС: Windows, macOS, Android та iOS

Оптимізатор
пристрою

Брандмауер
конфіденційності

Батьківський
контроль

Захист від шкідливих програм, шпигунських, рекламних програм

Багатошаровий захист від програм-вимагачів

Bitdefender
Total Security

5 девайсів

Купити зараз

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Bitdefender
Internet Security

3 девайси

Дізнатися більше

Windows

закрыть галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Bitdefender
Antivirus Plus

3 девайси

Дізнатися більше

Windows

закрыть галочку

закрыть галочку

закрыть галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 із пакетом оновлення 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11

Пам’ять: 2 ГБ

Вільне місце на жорсткому диску: 2,5 ГБ вільного місця

* Продуктивність системи може бути порушена на пристроях з процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

Системні вимоги

Операційна система: macOS X Yosemite (10.10) або більш пізня версія

Доступне вільне місце на жорсткому диску: 1 ГБ вільного місця

Підтримувані браузери: Safari, Firefox, Google Chrome

* Ви можете встановити Bitdefender VPN тільки на пристроях із macOS Sierra (10.12 або пізнішої версії)

Системні вимоги

Операційна система: iOS 11.2 або більш пізня версія

Активне підключення до Інтернету

Системні вимоги

Операційна система: Android 5.0 або більш пізня версія

Активне підключення до Інтернету

Поширені запитання

Bitdefender Total Security забезпечує найкращий захист від шкідливих програм у галузі, про що свідчать результати незалежних тестів за останні 10 років.

Ви отримуєте безліч розширених функцій безпеки та конфіденційності для Windows, Android та iOS, а також безліч бонусних функцій, включаючи VPN та преміум-батьківський контроль.

Проста в установці та використанні, Bitdefender Total Security миттєво реагує на шкідливе програмне забезпечення без шкоди для продуктивності вашої системи.

Програми-вимагачі – це шкідливе програмне забезпечення, призначене для блокування доступу до особистих файлів на вашому комп’ютері, доки зловмиснику не буде виплачено суму грошей.

Bitdefender Total Security пропонує неперевершений захист програм-вимагачів, який захищає ваші документи, фотографії та відео від усіх відомих та виникаючих кіберзагроз.

Це безпекове рішення може ідентифікувати навіть останні сімейства програм-вимагачів за допомогою декількох рівнів захисту, призначених для виявлення шкідливих програм на різних етапах атаки.

Bitdefender Total Security захистить ваші ПК, Mac, смартфони та планшети під керуванням Android або iOS від усіх шкідливих програм.

Windows 10 дозволяє запускати вибрану програму захисту від шкідливих програм, а Bitdefender Total Security є ідеальним варіантом, якщо вам потрібен пакет безпеки, який виходить за рамки традиційного захисту від шкідливих програм.

З швидким розвитком шкідливих програм комп’ютери Mac стають все більш вразливими. Ось чому завжди рекомендується залишати безпеку в руках спеціалістів. Bitdefender Total Security гарантує, що ваш Mac захищений від усіх нових та існуючих кіберзагроз.

Деякі з ваших особистих даних зберігаються на вашому смартфоні Android, і вам потрібно знати, що це безпечно в будь-який час. Bitdefender Total Security піклується про вашу конфіденційність в Інтернеті та особисту інформацію, не втручаючись у вашу повсякденну діяльність.

Bitdefender Total Security пропонує крос-платформний захист, який охоплює ПК, Mac, смартфони та планшети з Windows під керуванням Android або iOS для 10 пристроїв.

Потрібно більше пристроїв? Сімейний пакет Bitdefender включає повну безпеку Bitdefender для 15 пристроїв.

Якщо ви малий бізнес, перевірте Bitdefender Small Office Security, яка є доступною для 20 пристроїв.

Потрібен необмежений VPN-трафік? Bitdefender Premium Security включає Bitdefender Total Security, Bitdefender Premium VPN для необмеженого трафіку та преміум-підтримку.

Ви завжди можете спробувати перед покупкою. Завантажте безкоштовну 30-денну повну пробну версію Bitdefender Total Security та протестуйте повний пакет, кредитна картка не потрібна.

Просто перейдіть на свою електронну пошту після покупки та дотримуйтесь інструкцій, щоб створити обліковий запис Bitdefender Central та активувати передплату. Як тільки ваша підписка активна у вашому обліковому записі Bitdefender, ви можете розпочати встановлення та захист своїх пристроїв.

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender Central, перейдіть до розділу “Мої пристрої” та почніть установку Bitdefender на новий пристрій. Якщо старий комп’ютер більше не використовується, вам не знадобиться додатковий слот підписки.

Щоб допомогти вам залишатися захищеним, Bitdefender Total Security можна придбати як підписку, яка буде автоматично продовжена, якщо ви реєструвалися під час покупки.

Ви можете перевірити та змінити статус у будь-який час у своєму центральному обліковому записі (Мої підписки -> Мої платежі), якщо ви активували підписку на тій самій адресі електронної пошти, яка використовувалася для покупки.

Якщо ви придбали Bitdefender Total Security, ви можете продовжити достроково або придбати ще на рік (або оновлення), близький до дати закінчення терміну дії, залежно від часу, що залишився у вашій передплаті.

У будь-якому випадку, починаючи за 30 днів до закінчення терміну дії, ви отримаєте електронні листи з повідомленням про те, що термін дії вашої підписки скоро закінчиться, і такі кроки, що описують.

Електронні листи з підтвердженням зазвичай надходять невдовзі після розміщення замовлення. Переконайтеся, що ви також перевіряєте папки “Промої” та “Спам”, якщо ваш поштовий клієнт автоматично класифікує електронні листи. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте цю статтю служби підтримки.

Не знайшли те, що шукали?

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender в Bitdefender Central, щоб дізнатися більше про підписку Bitdefender Total Security (включаючи відеоуроки).