RU

Блог

WhatsApp підвищує рівень конфіденційності користувачів за допомогою оновленої функції зникаючих повідомлень

WhatsApp оновив функцію зникаючих повідомлень, щоб користувачі могли більше контролювати видимість отриманих повідомлень у програмі.

Оновлення дозволяє користувачам вмикати зниклі стандартні повідомлення для всіх нових індивідуальних або групових чатів і гарантує, що всі майбутні повідомлення автоматично видаляються з програми.

Розробники WhatsApp говорять, що ця функція дасть користувачам більше конфіденційності в чатах.

Користувачі можуть самостійно вирішувати, скільки часу повідомлення відображатимуться в чаті. Якщо цю функцію увімкнено, програма відображатиме повідомлення в чаті, яке повідомляє учасників чату про обраний таймер.

Користувачі мають два додаткові параметри для видалення нових повідомлень чату, крім існуючого семиденного періоду за замовчуванням, тепер вони можуть вибрати 24 години або більш тривале зберігання на 90 днів.

Користувачі Android та iPhone можуть увімкнути зникнення стандартних повідомлень для всіх нових індивідуальних чатів, виконавши такі дії:

  • Зайдіть в налаштування WhatsApp
  • Натисніть Акаунт
  • Перейдіть до Конфіденційності
  • Виберіть таймер повідомлення за замовчуванням та бажану тривалість.

Пам'ятайте, що конфіденційність даних залежить від вас, і важливо використовувати тільки надійні та перевірені рішення безпеки. Одним з таких є Bitdefender, яке повною мірою захистить ваш девайс навіть від найновіших кіберзагроз.

Джерело Bitdefender

Залишилися питання? Заповніть форму зворотного зв'язку та наші фахівці зв'яжуться з Вами!


CRM-форма з'явиться тут