Bitdefender Antivirus Plus

Windows: windows

Найращий захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів із операційною системою Windows

Виберіть легкий антивірус, який забезпечує необхідний захист вашого ПК із Windows.

Безоплатні ліцензії
  • Необхідний захист ПК із Windows у режимі реального часу від усіх вірусів та програм-вимагачів
  • Запобігає фішингу та онлайн-шахрайству під час покупок та перегляду
  • Безпечний VPN для повної конфіденційності в мережі, 200 MB / день

Як Bitdefender порівнюється із іншими брендами кібербезпеки

Bitdefender. Обирайте те, чим користуються експерти

Ви отримуєте найінноваційніші технології, які передбачають, запобігають, виявляють та усувають навіть новітні кіберзагрози в будь-якій точці світу.

Щодо роботи антивірусу, запитань немає, все працює дуже швидко! Коли обирав домашній активірус, натрапляв на відгуки, що антивіруси можуть сповільнювати роботу ПК, щодо Bitdefender такого не знайшов і не пожалкував!

Компетентні менеджери з продажу та інженери, які прцюють у технічній підтримці. Дібрали найпідходящий варіант потрібного антивірусу.

Користуюся антивірусом Bitdefender на постійній основі. регулярно продовжую термін ліцензії як для домашнього користування, так і для бізнесу. Активується дуже легко та без зайвих зусиль.

Найращий захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів із операційною системою Windows

Bitdefender Antivirus Plus поєднує кібербезпеку наступного покоління, яка отримала нагороду “Продукт року” від AV-Comparatives. Він захищає ПК із Windows від усіх онлайн-загроз і включає інструменти конфіденційності, такі як Bitdefender VPN і Bitdefender Safepay.

Захист для кожної ОС: Windows, macOS, Android та iOS

Оптимізатор
пристрою

Брандмауер
конфіденційності

Батьківський
контроль

Захист від шкідливих програм, шпигунських, рекламних програм

Багатошаровий захист від програм-вимагачів

Bitdefender
Total Security

5 девайсів

Дізнатися більше

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Bitdefender
Internet Security

3 девайси

Дізнатися більше

Windows

закрыть галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Bitdefender
Antivirus Plus

3 девайси

Купити зараз

Windows

закрыть галочку

закрыть галочку

закрыть галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 із пакетом оновлення 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11

Пам’ять: 2 ГБ

Вільне місце на жосткому диску: 2,5 ГБ вільного місця

*Продуктивність системи може бути порушена на пристроях з процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

Поширені запитання

Bitdefender Antivirus Plus забезпечує найкращий антивірусний захист у галузі, про що свідчать останні 10 років незалежних результатів тестів.

Ви отримуєте безліч розширених функцій безпеки та конфіденційності для Windows, а також безліч бонусних функцій, включаючи безпечний VPN, Anti-Tracker та Wi-Fi Security Advisor.

Програми-вимагачі – це шкідливе програмне забезпечення, призначене для блокування доступу до особистих файлів на вашому комп’ютері, доки зловмиснику не буде виплачено суму грошей.

Bitdefender Antivirus Plus пропонує неперевершений захист програм-вимагачів, який захищає ваші документи, фотографії та відео від усіх відомих та виникаючих кіберзагроз.

Це безпекове рішення може ідентифікувати навіть останні сімейства програм-вимагачів за допомогою декількох рівнів захисту, призначених для виявлення шкідливих програм на різних етапах атаки.

Bitdefender Antivirus Plus – це програмне забезпечення безпеки, розроблене спеціально для ПК з Windows.

Windows 10 дозволяє запускати вибрану програму захисту від шкідливих програм, а Bitdefender Antivirus Plus є ідеальним варіантом, якщо вам потрібен пакет безпеки, який виходить за рамки традиційного захисту від шкідливих програм.

Bitdefender Antivirus Plus пропонує крос-платформний захист, який охоплює ПК із операційною системою Windows.

Потрібно більше пристроїв? Сімейний пакет Bitdefender включає повну безпеку Bitdefender для 15 пристроїв.

Ви завжди можете спробувати перед покупкою. Завантажте безкоштовну 30-денну повну пробну версію Bitdefender Antivirus Plus та протестуйте повний пакет, кредитна картка не потрібна.

Просто перейдіть на свою електронну пошту після покупки та дотримуйтесь інструкцій, щоб створити обліковий запис Bitdefender Central та активувати передплату. Як тільки ваша підписка активна у вашому обліковому записі Bitdefender, ви можете розпочати встановлення та захист своїх пристроїв.

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender Central, перейдіть до розділу “Мої пристрої” та почніть установку Bitdefender на новий пристрій. Якщо старий комп’ютер більше не використовується, вам не знадобиться додатковий слот підписки.

Щоб допомогти вам залишатися захищеним, Bitdefender Antivirus Plus можна придбати як підписку, яка буде автоматично продовжена, якщо ви реєструвалися під час покупки.

Ви можете перевірити та змінити статус у будь-який час у своєму центральному обліковому записі (Мої підписки -> Мої платежі), якщо ви активували підписку на тій самій адресі електронної пошти, яка використовувалася для покупки.

Якщо ви придбали Bitdefender Internet Security, ви можете продовжити достроково або придбати ще на рік (або оновлення), близький до дати закінчення терміну дії, залежно від часу, що залишився у вашій передплаті.

У будь-якому випадку, починаючи за 30 днів до закінчення терміну дії, ви отримаєте електронні листи з повідомленням про те, що термін дії вашої підписки скоро закінчиться, і такі кроки, що описують.

Електронні листи з підтвердженням зазвичай надходять невдовзі після розміщення замовлення. Переконайтеся, що ви також перевіряєте папки “Промої” та “Спам”, якщо ваш поштовий клієнт автоматично класифікує електронні листи. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте цю статтю служби підтримки.

Не знайшли те, що шукали?

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender в Bitdefender Central, щоб дізнатися більше про підписку Bitdefender Internet Security (включаючи відеоуроки).