Bitdefender став найпопулярнішим рішенням для захисту мобільних пристроїв за результатами опитування AV-Comparatives

Кібербезпека часто сприймається виключно як захист настільних комп’ютерів, проте багато кіберзагроз націлені і на телефони, які також уразливі фішинговими атаками та небезпечними мобільними програмами.

В ході дослідження, проведеного AV-Comparatives серед 2483 користувачів, з’ясувалося, що Bitdefender Mobile Security є найпопулярнішим рішенням для захисту мобільних пристроїв у світі. Особливо у Північній Америці та Південній/Центральній Америці, де мобільне рішення посідає перше місце. Bitdefender також входить у четвірку найкращих.

Дослідження показали, що більше третини опитаних зізналися, що не використовують жодних рішень для безпеки на своєму телефоні. Нещодавнє дослідження Bitdefender виявило аналогічні результати, зумовлені невірними уявленнями про рішення безпеки, такими як відсутність необхідності використання рішень безпеки на телефоні, недовіра до виробників антивірусів, низький рівень виявлення або занадто велика кількість помилкових попереджень. Однак саме через ці відмовки шість із 10 користувачів Інтернету зіткнулися хоча б з однією кіберзагрозою минулого року. Останнім часом безпека мобільних пристроїв стала дуже важливою.

Пристрої Android, як відомо, схильні до зараження шкідливими програмами, причому не тільки через завантаження додатків, але і через перевірені, але небезпечні “офіційні” програми.

В останні роки почастішали фішингові атаки з використанням методів психологічних атак та SMS, не лише на Android, але й на iOS.

Bitdefender Mobile Security миттєво блокує ці та багато інших загроз. Крім того, він не займає багато місця на пристрої, оскільки працює у фоновому режимі, не використовує багато оперативної пам’яті та не розряджає акумулятор.

У незалежних тестах AV-Comparatives Bitdefender показав 100% рівень захисту за нульової кількості помилкових спрацьовувань. Користувачі високо оцінили Bitdefender за автоматичне вирішення проблем, пов’язаних із безпекою та конфіденційністю, та зазначили, що час автономної роботи становить менше 3%.

Більшість користувачів, які взяли участь в опитуванні AV-Comparatives, заявили, що дуже задоволені рішенням безпеки.

Минулого місяця німецький AV-TEST, ще один провідний незалежний тестер рішень у галузі кібербезпеки, другий рік поспіль назвав Bitdefender найкращим рекомендованим вибором для користувачів.

Джерело Bitdefender

Для звернення до технічної підтримки:

Встановіть TeamViewer для віддаленого підключення фахівця технічної підтримки першого рівня

Завантажити

Виникли запитання?

Введіть Ваші дані і опишіть проблему в формі нижче


    Bitdefender Україна

    Вулиця Казимира Малевича, 86Л, Київ, 03150

    This site is registered on wpml.org as a development site.