АНТИВІРУС ДЛЯ ANDROID

  • Безпечний VPN забезпечує швидкий, анонімний перегляд веб-сторінок.
  • Дистанційне визначення місцезнаходження, блокування і знищення даних на пристрої Android в разі втрати або крадіжки.
  • Найкращий захист для смартфона і планшета з операційною системою Android.
  • Конфіденційність облікового запису, що дозволяє перевірити, чи було вчинено порушення безпеки Вашого профілю.
  • Мінімальний вплив на термін роботи батареї.

СИСТЕМНІ ВИМОГИ

  • Операційна система: Android 4.1 або новіша версія 
  • Активне підключення до Інтернету
Завантажити безкоштовно Купити антивірус

Bitdefender: кращий варіант захисту Андроїд від вірусів

Не секрет, що з кожним роком все більше банківських операцій і покупок люди здійснюють онлайн. А найчастіше для цього використовуються саме гаджети на Андроїд. Виходячи в інтернет або підключаючись до сторонніх мереж Wi-Fi без антивіруса, ви ризикуєте заразити свій пристрій шкідливими ПЗ.

Потрапляючи в гаджет, такі «шкідники» можуть не тільки знищити файли, які в ньому зберігаються, але і викрасти ваші особисті дані, зняти гроші з рахунків, заблокувати планшет або смартфон і вимагати сплатити за розблокування. Базовий захист на Android не в змозі забезпечити 100% оборону від вірусних атак. І для повної безпеки їй на допомогу потрібно завантажити хорошу якісну програму.

Через поширеність ОС, антивірусів для Андроїда досить багато. Але не всі вони такі ефективні, як стверджують розробники, і мають зрозуміле меню російською мовою. Грунтуючись на відгуках користувачів і оцінках незалежних експертів, однією з кращих програм, здатних здійснити супер захист пристроїв на Android, визнаний антивірус Bitdefender.

Антивірус Bitdefender на Android

Операційна система Android за популярністю займає найвище місце в усьому світі. На цій платформі зараз працюють практично всі мобільні пристрої, телефони, планшети, ноутбуки і т.д. З огляду на перспективність і затребуваність ОС Андроїд, розробники приділяють підвищену увагу поліпшенню її параметрів і функціоналу, в тому числі і забезпечення безпеки користувачів. Тому багато людей, сподіваючись на надійність вбудованого антивіруса, вважають зайвим завантажувати додаткові програми для захисту.
Але деякі переваги ОС Android можуть працювати і проти неї. Наприклад, відкритий програмний код, який надає невичерпні можливості для розробки ігор і додатків, є справжньою приманкою для хакерів. І хоча Андроїд більш безпечний, ніж Windows, система все ж таки недосконала і не така ідеальна, як хотілося б. Тому без більш потужного захисту не обійтися, і для цього необхідно завантажити хороший ліцензійний антивірус.

Чому варто завантажити саме цю програму:

Антивірус Bitdefender забезпечує пристроям на Андроїд безперервну комплексний захист в режимі онлайн.

Інтелектуальна програма має найкращий на сьогоднішній день діапазон виявлення шкідливого ПЗ. Антивірус може розпізнавати та блокувати практично всі сучасні віруси, навіть найбільш інноваційні.

Антивірус Bitdefender на постійній основі проводить глибоке сканування пристрою, виявляючи точки уразливості, і захищаючи їх від проникнення вірусів.

Автоматична перевірка локальної мережі і Wi-Fi дозволяє повністю виключити можливість зараження з цих джерел. Якщо завантажити антивірус, він відразу ж визначить наявність злому або присутності стороннього ПЗ.

Незважаючи на те, що антивірус дуже потужний, він не гальмує роботу пристроїв на Android і не займає багато пам’яті. Виправляючи системні помилки, ліцензійна програма значно підвищує продуктивність гаджетів.

Крім перевірки Андроїд на віруси, Bitdefender має великий набір додаткових функцій. Найкорисніші з них: захист особистих даних, антизлодій, батьківський контроль.

Завантаживши антивірус, ви легко зможете ним користуватися – зрозуміле меню російською мовою не створює складнощів в управлінні.