GravityZone Full Disk Encryption

GravityZone Full Disk Encryption – це вбудований, перевірений модуль шифрування, який може бути доданий в будь-яке рішення Bitdefender з безпеки кінцевих точок, щоб забезпечити безпеку ваших бізнес-даних і знизити ризик втрати або крадіжки даних.

Комплексний Захист Даних І Відповідність Вимогам

GravityZone Full Disk Encryption шифрує завантажувальні та незавантажувальні томи на фіксованих дисках, настільних комп’ютерах та ноутбуках та забезпечує просте віддалене керування ключами шифрування.

Він забезпечує централізовану обробку власних механізмів шифрування пристроїв, що надаються Windows (BitLocker) та Mac (FileVault та утиліта командного рядка diskutil), щоб забезпечити оптимальну сумісність та продуктивність.

Досягнення відповідності нормативним вимогам

Забезпечує відповідність стандартам безпеки даних у стані спокою для ключових правил, таких як GDPR, HIPAA, PCI DSS та багатьох інших. Надає звіти про шифрування, щоб допомогти довести відповідність для цілей аудиту.

Захист конфіденційних даних

Повністю шифрує жорсткий диск кожної кінцевої точки та знижує ризик випадкової втрати чи крадіжки даних.

Інтегроване, централізоване управління

Просте використання керування шифруванням доступне з тієї ж централізованої хмари або локальної консолі, яку ви використовуєте для своїх рішень з безпеки кінцевих точок GravityZone.

Можливості та переваги

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) використовує власні механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault та утиліта командного рядка diskutil), для забезпечення сумісності та продуктивності. Немає додаткового агента для розгортання та сервера керування ключами для встановлення. Звіти щодо шифрування забезпечують видимість та контроль, а також допомагають довести відповідність нормативним вимогам.

Центр управління GravityZone надає єдину централізовану консоль не тільки для захисту всіх ваших кінцевих точок від шкідливого програмного забезпечення та цільових атак, але й для звітності про відповідність та відновлення ключів шифрування. Простота та простота управління дозволяють співробітникам служби безпеки залишатися зосередженими та працювати більш ефективно.

Попередня автентифікація запобігає читанню чогось із жорсткого диска, наприклад, операційної системи, доки користувач не підтвердить, що в нього правильні облікові дані пароля. Це гарантує безпечне, захищене від несанкціонованого доступу середовище, зовнішнє по відношенню до операційної системи, як довірений рівень автентифікації.

Технології

GravityZone Full Disk Encryption – це додаток до інтегрованої платформи безпеки GravityZone Bitdefender. Наша відзначена нагородами платформа безпеки поєднує зміцнення, запобігання, виявлення, реагування та послуги на всіх кінцевих точках, мережах, електронній пошті та хмарних платформах.

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) запобігає несанкціонованому доступу до всього жорсткого диска одночасно. Тисячі ноутбуків губляться або їх крадуть щотижня. Без повного шифрування диска, хто знайде (або вкрав) його, може отримати доступ до даних на диску.

Незважаючи на те, що паролі можуть завадити зловмисникам увійти в пристрій і використовувати його, диск даних, як і раніше, доступний будь-якому, просто виймаючи диск і встановивши його на інший комп’ютер. FDE захищає дані на диску незалежно від того, хто володіє фізичним володінням.

Модуль шифрування повного диска GravityZone використовує наявні апаратні ресурси у середовищі GravityZone. З точки зору програмного забезпечення вимоги майже такі ж, як і для Windows BitLocker або FileVault і утиліти командного рядка diskutil для Mac, і більшість обмежень належать до цих інструментів.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами