GravityZone Patch Management

Підвищіть безпеку, підтримуйте системи в актуальному стані та знижуйте складність ІТ за допомогою автоматичного виправлення. *Доступно як додаткове доповнення до будь-якого з рішень Bitdefender GravityZone з безпеки кінцевих точок.

Усуньте Уразливості За Допомогою Автоматичного Виправлення

Підвищіть безпеку та зменште ризик потенційних вразливостей у програмному забезпеченні, операційних системах та програмах за допомогою автоматизованого управління виправленнями.

За допомогою модуля GravityZone Patch Management організації можуть оновлювати свої операційні системи та програмні програми та отримувати повне уявлення про стан патчів по всій базі установок Windows. Модуль автоматичного виправлення надає оновлення для всього парку робочих станцій, фізичних серверів або віртуальних серверів

Запобігання розширеним атакам

Невиправлені вразливості відповідають за до третини порушень.
Модуль управління виправленнями GravityZone оновлює операційні системи та програми, щоб ви могли випереджати загрози.

Досягнення відповідності

Автоматизоване виправлення може допомогти забезпечити відповідність вашою організацією ключовим нормам безпеки даних, таким як GDPR, HIPAA, PCI DSS та інші.

Гнучкі, спрощені робочі процеси

Підтримуючи як автоматичне, так і ручне виправлення, GravityZone Patch Management забезпечує більшу гнучкість та ефективність для ІТ-команд як у локації, так і у віддалених середовищах.

Завдяки гнучкому процесу GravityZone Patch Management дозволяє організаціям виконувати планове сканування відсутніх патчів, різне планування патчів безпеки та небезпеки, виправлення конкретного постачальника/продукту та можливість відкласти перезавантаження патчів, які потребують перезапуску.

GravityZone Patch Management надає докладні інформаційні патчі (CVE, BuletinID), швидке розгортання відсутніх патчів та чорний список патчів – можливість тимчасово запобігти установці патчів, які можуть порушити робочі процеси.

Забезпечує повну видимість та контроль над станом встановлених/відсутній/невдалих патчів у всіх кінцевих точках.

Bitdefender Багаторівнева платформа захисту кінцевих точок наступного покоління

Невиправлені операційні системи та програмні програми залишають організації схильними до шкідливих програм, загроз нульового дня і витоків даних. Модуль управління виправленнями GravityZone дозволяє організаціям підтримувати свої операційні системи та програми в актуальному стані по всій базі установок Windows, включаючи робочі станції, фізичні сервери та віртуальні сервери.

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

Patch Management – це практика перегляду, розуміння, тестування, розгортання та узгодження стану розгортання для оновлення програмного продукту. Це допомагає фахівцям з безпеки виявляти ризики та вразливості у своїх системах та підвищує стабільність ІТ-інфраструктури організації.

Оскільки ІТ-фахівці та команди безпеки часто потребують багато часу, багато організацій намагаються своєчасно розгортати виправлення та оновлення безпеки для всіх своїх операційних систем та додатків. Невиправлені вразливості підвищують ризик витоку даних, особливо в сценарії роботи з дому, коли кінцеві точки співробітників більше не відстають від апаратних пристроїв корпоративного класу, призначених для запобігання експлойтів на мережному рівні. Автоматизоване управління виправленнями дозволяє організаціям випереджати загрози, гарантуючи, що останні виправлення та оновлення безпеки завжди встановлюються швидко та ефективно.

GravityZone Patch Management – це додатковий модуль до будь-якого рішення Bitdefender GravityZone з безпеки кінцевих точок. Його можна придбати онлайн чи через одного з наших надійних партнерів.

Модуль управління виправленнями GravityZone сумісний з усіма настільними та серверними операційними системами Microsoft Windows, що підтримуються рішеннями Bitdefender GravityZone щодо безпеки кінцевих точок, починаючи з Windows 8 та Windows Server 2012 R2.

Вимоги

Модуль управління виправленнями GravityZone управляється з тієї ж консолі GravityZone, яку клієнти використовують сьогодні як для хмарного, так і для локального розгортання GravityZone.

Модуль керування виправленнями сумісний з усіма операційними системами Microsoft Windows Desktop і Server, що підтримуються продуктами захисту кінцевих точок, починаючи з Windows 8 та Windows Server 2012 R2. Будь ласка, перевірте вимоги до системи безпеки кінцевих точок GravityZone.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами