GravityZone Security for Email

Багаторівнева хмарна безпека електронної пошти для організацій та постачальників керованих послуг (MSP). GravityZone Email Security захищає всіх постачальників послуг електронної пошти та підтримує гібридні середовища, що використовують Exchange on-premise, Microsoft365, Exchange Online або Gmail.

Зупиніть шахрайство з електронною поштою до того, як воно стане успішним

Із GravityZone Email Security організації отримують вигоду від повного захисту електронної пошти бізнесу, який виходить за межі пошуку шкідливих програм та інших традиційних загроз, зокрема, спаму, вірусів, великомасштабних фішингових атак та шкідливих URL-адрес. Також зупиняє всі сучасні загрози електронної пошти, зокрема, Business E-mail Compromise (BEC) та шахрайство з виконавчими директорами.

Повна безпека електронної пошти

Декілька механізмів та технологій сканування забезпечують виявлення загроз корпоративного класу, яке легко впроваджувати та керувати підприємствами будь-якого розміру.

Зупиняє шахрайство

Блокує загрози, не пов’язані зі шкідливим ПЗ, такі як фішинг облікових даних, атаки BEC, шахрайство з генеральним директором та багато іншого.

Повний контроль

Забезпечує повний контроль над потоком пошти, підтримує кількох постачальників послуг електронної пошти та легко інтегрується із Microsoft 365.

Можливості та переваги

Декілька механізмів безпеки використовують комбінацію передових технологій для виявлення спаму, а також складніших, цілеспрямованих фішингових атак та уособлення.

Потужний механізм політик дозволяє контролювати доставку електронної пошти та фільтрацію повідомлень на основі таких атрибутів, як розмір, джерело, місце призначення, ключові слова та багато іншого.

Використовує розширений поведінковий аналіз, який включає більше 10 000 алгоритмів, що аналізують більше 130 змінних, витягнутих з кожного повідомлення електронної пошти, для сильного виявлення і запобігання загроз.

Захист від часу кліка переписує посилання в повідомлення та захищає працівників у режимі реального часу, блокуючи та попереджаючи користувачів про шкідливі посилання.

Вихідна фільтрація допомагає контролювати вміст вихідних повідомлень, щоб запобігти чорному списку IP-адрес.

Удосконалений механізм маршрутизації пошти забезпечує повний контроль над потоком пошти та підтримує кілька постачальників електронної пошти в одному домені.

Безпека GravityZone для архітектури електронної пошти

Наше рішення на 100% хмарне та просте у розгортанні. Наш механізм політик використовує кілька AV-движків, включаючи статичну пісочницю вкладень файлів, і пропонує повний аналіз вхідної та вихідної електронної пошти з використанням необмеженої кількості списків ключових слів.

Безпека GravityZone для електронної пошти

Багаторівнева безпека електронної пошти для підприємств та MSP, що захищає всіх постачальників послуг електронної пошти для бізнесу.

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Поширені запитання

Електронна пошта залишається найбільш поширеним каналом для опортуністичних та цілеспрямованих атак, а також значним джерелом втрати даних. Згідно з дослідженням Radicati Group, 94 відсотки шкідливих програм надходять електронною поштою.

Найчастіше через електронну пошту надсилають:

1. Початкову URL-адресу у вигляді посилання на комплект експлойту або фішинговий веб-сайт.

2. Додаток у вигляді корисного завантаження.

3. Відправну точку для атаки соціальної інженерії, наприклад у випадку BEC або фішингових атак.

Загрози електронної пошти стали досить складними, щоб уникнути виявлення традиційними технологіями безпеки електронної пошти, особливо тими, які покладаються тільки на стандартний антивірус і репутацію. Загрози електронної пошти також сходяться з іншими загрозами, поєднуючи в собі соціальну інженерію, обман особистості, фішингові сайти, шкідливе програмне забезпечення та експлойти, щоб уникнути стандартних рішень щодо безпеки електронної пошти та проникнути в організації.

Компрометація ділової електронної пошти (BEC), також відома як шахрайство з генеральним директором, – це коли зловмисник прикидається, як правило, виконавчмй директором компанії або старшим менеджером, щоб переконати співробітника перенаправити кошти на банківський рахунок, контрольований зловмисником, або обдурити його. Такі види шахрайства з витоком заробітної плати склали 8 мільйонів доларів у результаті шахрайства у 2019 році.

GravityZone Security for Email забезпечує найкращий захист від атак соціальної інженерії, фішингу, шкідливих програм та програм-вимагачів.

При інтеграції з хмарною поштовою службою GravityZone Security for Email фільтрує електронну пошту вашої організації до того, як вона потрапить у ваші кінцеві точки, що в першу чергу збільшує ймовірність запобігання попаданню шкідливих електронних листів у вашу мережу.

GravityZone Security for Email доступна як доповнення до хмарної консолі GravityZone. Просто змініть записи MX, щоб перенаправити вхідні листи через хмарні сервери безпеки електронної пошти Bitdefender.

GravityZone Security for Email включає звіти про дайджести спаму, звіти про аудит і звіти про основні тенденції. Крім того, конструктор звітів дозволяє адміністраторам визначати власні звіти, які можна зберігати та експортувати.

GravityZone Security for Email використовує методи автентифікації ключів відправника, такі як SPF, DKIM та DMARC, у поєднанні зі списками відстеження керівників, які можуть виявляти реальні імена користувачів у полях адреси заголовка та тіла листа, щоб допомогти захиститися від складних шахрайських атак генерального директора.

Доведено, що GravityZone Security for Email має високу точність фільтрації вірусів та спаму. Чудовий захист, що забезпечується рішеннями безпеки Bitdefender, підтверджується незалежними лабораторними тестами та підтверджується нашими клієнтами.

Вимоги

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами