GravityZone Security for Storage

Захист на основі машинного навчання для мережевих систем зберігання даних (NAS) та файлового обміну.

Безпечні Загальні Системи Зберігання Даних

Необхідність розширення співробітництва на робочому місці поряд із зростаючою цифровою трансформацією збільшує попит на загальні системи зберігання. У той же час складні та плодючі кіберзагрози вимагають глибокого захисту.

GravityZone Security for Storage забезпечує перевірений захист для ICAP-сумісних систем обміну файлами та мережевого зберігання, якими легко керувати.

Мережеве сховище

GravityZone Security for Storage підтримує рішення для зберігання даних NAS, сумісні з ICAP від Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® та інших.

Файли Nutanix (AFS)

GravityZone Security for Storage сертифікована за допомогою файлів Nutanix, які раніше називалися Acropolis File Services (AFS).

Citrix ShareFile

GravityZone Security for Storage сертифікована Citrix ShareFile.

Можливості та переваги

GravityZone Security for Storage використовує відзначену нагородами технологію безпеки Bitdefender та забезпечує кілька рівнів захисту (включаючи машинне навчання, евристику, підписи та хмарний пошук) від відомих та невідомих файлових інфекцій, які можуть бути частиною атак нульового дня або просунутих атак.

Ви можете адмініструвати Security for Storage з тієї ж центральної консолі, що й інші рішення GravityZone, що робить його швидким у розгортанні та простим в управлінні. Безпека сховища також легко налаштовується, тому ви можете швидко визначати політики та винятки, налаштовувати стандартні дії, створювати власні звіти та запускати повідомлення в режимі реального часу відповідно до вимог вашої організації.

Модульна архітектура GravityZone дозволяє додавати практично необмежену кількість серверів ICAP на вимогу для підтримки зростання кількості запитів на сканування в міру зростання робочої сили та даних вашої організації.

Надмірна конструкція платформи GravityZone забезпечує високу доступність. Балансування навантаження на основі політик між серверами ICAP усуває окремі точки відмови на системному рівні, забезпечуючи безперебійну безпеку та високу доступність, настроєні та контрольовані клієнтом ICAP.

Security for Storage підтримує Nutanix Files (AFS), Citrix ShareFile та ICAP-сумісні NAS рішення Dell, EMC, IBM, Hitachi, HPE, Oracle та інших. Якщо у вашій організації є різні пристрої, сумісні з ICAP, GravityZone може захистити ваш NAS від того самого розгортання, знижуючи вартість інфраструктури безпеки зберігання.

Нагороди в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами