GravityZone Cloud MSP Security

Уніфіковане, високоефективне хмарне рішення щодо кібербезпеки для постачальників керованих послуг (MSP) з розширеною аналітикою ризиків, зміцненням, AV, EDR та MDR наступного покоління

Розширене Запобігання Атак Для MSP

GravityZone Cloud MSP Security – це багаторівневе рішення безпеки, що використовує широкий набір технологій захисту систем, запобігання та виявлення загроз, а також машинного навчання та поведінкового аналізу для забезпечення розширеного захисту від атак. Це дозволяє MSP максимізувати віддалений захист від роботи, підвищити стійкість від складних атак та порушень програм-вимагачів та збільшити прибуток.

Найбільш ефективний захист від атак

Послідовно посідає 1-е місце у незалежних тестах, таких як AV-Comparatives, AV-TEST та MITRE.

Єдина безпека

Консолідована аналітика ризиків, зміцнення, запобігання, виявлення та реагування на фізичних, віртуальних та хмарних робочих станціях та серверах.

Максимізація захисту віддаленої роботи та прибутку

Обширна інтеграція допомагає MSP максимізувати захист віддаленої роботи та прибуток.

Технологія

Зупиніть витік даних та невловимі програми-вимагачі за допомогою найбільш повної багаторівневої безпеки, об’єднаної в єдину платформу GravityZone MSP.

Визнання в галузі

Bitdefender часто отримує нагороди і є лідером у галузі кібербезпеки, визнаний незалежними організаціями з тестування та аналітичними компаніями.

Партнерська програма MSP

Продаж та технічне обслуговування

 • Навчання продажу
 • Технічна підготовка
 • Простота створення демонстрацій
 • Виокремленіі вебінари MSP
 • Менеджер з виділеного облікового запису каналу

Маркетингові матеріали

 • Конкурентні бойові карти
 • Технічні описи та допоміжні матеріали щодо продуктів
 • Офіційні документи

Операційні переваги

 • Безпека No1
 • Підтримка рівня 2
 • Динамічне щомісячне ліцензування
 • Агреговане ціноутворення на основі рівня
 • Доступ до провідної хмарної безпеки та безпеки віртуалізації

Поширені запитання

Партнер-дистрибутив або RMM зазвичай створює партнерські облікові записи в консолі GravityZone для постачальників послуг та встановлює ліцензування на щомісячну ліцензію. Потім MSP можуть просто увійти в систему і розпочати розгортання захисту без традиційного ліцензійного ключа. Кількість систем, що захищаються щомісяця, з основними функціями та функціями доповнення, видно на консолі безпеки та на мережевому порталі Bitdefender Partner Advantage.

Приєднуйтесь до Partner Advantage Network та визначте дистриб’ютора Bitdefender MSP у вашому регіоні. Немає мінімально необхідної кількості кінцевих точок, дистриб’ютор або партнер RMM надасть ціни та виставлення рахунків, а MSP повинен надати підтримку клієнтам рівня 1. Партнери MSP також отримують вигоду від агрегованих цінових діапазонів для всіх клієнтів, а також від підтримки та маркетингової підтримки.

Зазвичай це залежить від профілю ризику та толерантності кожного клієнта, а також від нормативного середовища та бюджетів. Оскільки атаки значно змінилися за останні роки, ми рекомендуємо Advanced Threat Security та Endpoint Detection and Response стати стандартною пропозицією або пропозицією за промовчанням. Ми бачимо, що все більше і більше MSP використовують цей підхід та підвищують безпеку та доходи.

Ресурси

Станьте більш кіберстійким бізнесом сьогодні

Ми тут, щоб допомогти вам вибрати рішення або послуги, які підходять для вашого бізнесу.

Почати безоплатну пробну версію

Зв'яжіться із нами