Антивірус для Linux
Bitdefender GravityZone Business Security

Переваги Bitdefender GravityZone Business Security

 • Захист від мережевих атак
 • Багаторівневий захист для кінцевих точок
 • Розширений моніторинг поведінки додатків
 • Web-захист-немає необхідності в обладнанні
 • Захист, інтегрований із керуванням ризиками на кінцевих точках
 • Штучний інтелект та машинне навчання
 • Найбільша хмара безпеки

Володар щорічної премії AV-Comparatives за видатні результати в усіх напрямках, включаючи реальний захист, продуктивність, видалення шкідливих програм та низький рівень помилкових спрацьовувань.

Завантажити безкоштовно Купити антивірус

АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ LINUX

Linux вважається однією з найбільш несприйнятливих до вірусів операційних систем. Тому багато користувачів, сподіваючись на ефективність базового захисту, не замислюються про встановлення додаткових антивірусних програм.
Але заяви про повну невразливість Лінукс явно перебільшено. ОС, які на всі 100% гарантують безпеку від шкідливих ПЗ, на сьогоднішній день поки що не існує. І повноцінно захистити свої пристрої від «ворожого вторгнення» можна лише одним способом – завантажити хороший антивірус для Linux.
Висока якість захисту для Лінукс від Bitdefender
Твердження, що через меншу популярність і більший опір Лінукса в порівнянні з Windows, він не представляє особливого інтересу для кіберзлочинців, частково вірні. Справді, шкідливих програм та схем вірусних атак для цієї ОС існує набагато менше. Але це не означає, що їх зовсім немає, і антивірус вам не потрібен.
Різноманітні черв’яки, трояни, шпигунські і фішингові програми, розроблені спеціально для Linux, цілком можуть проникнути в пристрої, що працюють на цій ОС, із сторонніх додатків, флешок, і т.д. Вони можуть принести масу проблем: зробити ваш гаджет носієм та розповсюджувачем шкідливих програм, вкрасти особисті дані, скористатися банківськими рахунками.
Навіть дотримання всіх правил безпеки не гарантує 100% захисту Linux від зараження. Також марно прийняти «напівзаходи», і завантажити будь-який безкоштовний антивірус із мережі. Не факт, що він підійде для Лінукса, так як більшість антивірусів розроблено для усунення загроз на Windows. Та й функціонал таких програм дуже обмежений, а в їхньому коді вже може міститися небезпечний вірус.
Єдине правильне рішення для боротьби зі шкідливими програмами – завантажити досить потужний ліцензійний антивірус для Linux. За оцінками незалежних світових експертів та реальних користувачів, одна з найкращих програм, що підходять для цієї мети, надана розробниками компанії Bitdefender.

Переваги Bitdefender GravityZone Business Security

ЗАХИЩЕНІ ДАНІ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ
 • Попередження крадіжки конфіденційних записів або інформації про співробітників
 • Легко залишатися в курсі будь-якої події безпеки бізнесу 
 • Відповідає всім вимогам
 • Безпечний VPN для повної конфіденційності в Інтернеті, 200 МБ/день/пристрій
ЛЕГКО ВСТАНОВИТИ ТА ЛЕГКО КЕРУВАТИ
 • Повнофункційний двосторонній брандмауер із функцією виявлення вторгнень необхідний для блокування вторгнень та зламу.
ЗАБУДЬТЕ ПРО ПРОБЛЕМИ БЕЗПЕКИ
 • Жодних вірусів, руткітів, загрозливих програм, фішингу, розширених атак 
 • Захист від вимагачів, розширений захист від експлойтів 
 • Контроль пристроїв 
 • Автоматичне оновлення, яке користувачі не можуть деактивувати

ДОДАТКОВІ РІВНІ ЗАХИСТУ ТА СЕРВІСИ

Граничний багаторівневий захист для всієї організації від відомих, невідомих і виникаючих загроз електронної пошти. Попередьте масштабний фішинг, цільові атаки, шахрайство і установку шкідливого ПЗ. Доступний як доповнення до GravityZone Business Security.
Наші експерти допоможуть вам встановити і налаштувати рішення Bitdefender для оптимального захисту і продуктивності, необхідної вашим бізнес-додаткам. Ці послуги надають клієнтам переваги експертного керівництва протягом усього процесу впровадження, забезпечуючи плавний і безпроблемний запуск. Досвідчені інженери Bitdefender дотримуватимуться рекомендацій і враховуватимуть потреби вашого бізнесу, допомагаючи вам встановити рішення безпеки у вашому середовищі.
Не запатентовані системи роблять організації уразливими для інцидентів, спалахів і витоків даних. Оновлюйте свою ОС і додатки на всій базі установки Windows – на робочих станціях, фізичних серверах і віртуальних серверах за допомогою GravityZone Patch Management.
GravityZone FDE захищає дані для всього жорсткого диска кінцевої точки, використовуючи механізми шифрування, що надаються Windows (BitLocker) і Mac (FileVault). Він використовує переваги вбудованого шифрування пристрою для забезпечення повної сумісності і максимальної продуктивності. GZ FDE інтегрований у консоль і агент GravityZone без додаткового агента для розгортання або установки сервера керування ключами. Використання існуючої інфраструктури безпеки кінцевих точок для керування Full Disk Encryption забезпечує повністю централізоване розгортання з мінімальними адміністративними зусиллями.