Антивірус Bitdefender
на ноутбук та нетбук

Найращий захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів із операційною системою Windows

Оберіть найкращий пакет інтернет-безпеки, щоб захистити свій комп’ютер із Windows від усіх онлайн-загроз.

Безоплатні ліцензії

Bitdefender
INTERNET SECURITY

  • Розширений захист від усіх інтернет-загроз на ПК із Windows
  • Захист брандмауера і веб-камери
Безоплатні ліцензії Детальніше

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 із пакетом оновлення 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11

Пам’ять: 2 ГБ

Вільне місце на жосткому диску: 2,5 ГБ вільного місця

*Продуктивність системи може бути порушена на пристроях з процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

[ux_products columns=”5″ cat=”73″ products=”6″ orderby=”sales”] [ux_products columns=”5″ cat=”73″ products=”6″]

Антивірус Bitdefender на ноутбук та нетбук

Ноутбуки та нетбуки стали невід’ємною частиною нашого життя. Їх можна брати з собою на роботу або в поїздку. Вони не прив’язані до конкретного місця в квартирі, на відміну від стаціонарного ПК. Але, як і звичайний комп’ютер, така техніка залишається вразливою для мережевих загроз. Особливо під час підключення до громадської або неперевіреної мережі. Завантажити антивірус для ноутбука – хороший спосіб забезпечити безпеку своїх даних навіть далеко від дому. Таке захисне ПЗ перешкоджає всім спробам зловмисників заволодіти особистою інформацією і використовувати її з метою вимагання.

Для безпечної роботи в незахищеній мережі важливо забезпечити надійний захист нетбука. Можна завантажити вузькоспрямовані програми, які просканують пристрій на наявність вірусів і допоможуть їх видалити. Або підійти до питання серйозно, і купити найкращий антивірус для ноутбука.

Лідером з забезпечення індивідуальної кібербезпеки є компанія Bitdefender. Це програмне забезпечення надає локальний захист портативного комп’ютера при будь-яких умовах. Ви можете підключатися до загальнодоступної мережі Wi-Fi в незнайомих місцях без побоювання крадіжки особистих даних.

 • В один клік перевірити систему на наявність вірусів. Програма оперативно зробить повне сканування пристрою. Виявить навіть потайне шкідливе ПЗ і запобіжить його поширенню в системі.
 • Відновити пошкоджені файли і реєстр. Не варто впадати у відчай, якщо програми-шкідники вже проникли на пристрій. Завантаживши антивірус для ноутбука від Bitdefender, програма швидко знайде вірус, усуне його і відновить пошкоджені файли.
 • Захистити інформацію в режимі реального часу. Регулярне впровадження сучасних технологій в ПЗBitdefender дозволяє безперервно контролювати безпеку комп’ютера користувача та своєчасно сповіщати його про можливі загрози.
 • Виявити і усунути уразливості системи. Антивірус на нетбук використовує спеціальний алгоритм, який ефективно знаходить недоліки в роботі програмного забезпечення. Bitdefender виявить і усуне несправність ОС, встановивши необхідні оновлення.
 • Прискорити і оптимізувати роботу ноутбука. Завантажити антивірус на нетбук варто ще й тому, що він допоможе працювати пристрою на максимальних своїх можливостях. Програма Бітдефендер очистить непотрібне сміття в системі, оптимізує автозапуск базових служб і встановлених додатків. Скоротить час запуску комп’ютера і збільшить продуктивність всієї системи.

Це далеко не всі можливості Bitdefender. Щоб особисто переконатися в його багатому функціоналі, відвідайте наш офіційний сайт і скачайте пробну версію антивірусу для нетбука абсолютно безкоштовно. А після ви зможете купити повну ліцензійну програму.

Одна з найпоширеніших проблем під час запуску захисного ПЗ – різке падіння продуктивності системи. Антивірус для ноутбука Bitdefender має низькі системні вимоги і працює навіть на старих версіях ОС. Це означає, що навіть улюблений нетбук, куплений ще 5 років тому, не буде гальмувати під час перевірки пристрою на віруси.

Також можна виділити й інші переваги антивірусу для ноутбуків Bitdefender, серед яких:

 • підтримка будь-яких сучасних платформ і пристроїв;
 • широкі функціональні можливості;
 • зрозумілий в управлінні інтерфейс російською мовою;
 • великий вибір пакетів антивірусів для ноутбуків;
 • захист даних від новітніх інтернет-загроз;
 • цілодобова конфіденційність та багато іншого.