НАГОРОДИ ПРОВІДНИХ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ

Антивірус Bitdefender для Windows 10

Остання версія ОС Віндовс є найбільш захищеною від кібератак за весь час існування компанії Microsoft. Але навіть вона не здатна виявити всі приховані загрози на комп’ютері. Крім того, вона не в змозі забезпечити повноцінну безпеку при відвідуванні сумнівних інтернет-майданчиків. В такому випадку необхідно вибрати і завантажити кращий антивірус для Windows 10. А лідером в цій сфері є компанія Bitdefender. Наші фахівці вже 20 років відповідають за кібербезпеку сотень мільйонів користувачів по всьому світу.

BITDEFENDER – КРАЩИЙ АНТИВІРУС ДЛЯ ВІНДОВС 10

Ми пропонуємо абсолютно новий стандарт захисту від інтернет-загроз для вашого комп’ютера. З Bitdefender можна повністю відключити базовий антивірус Віндовс 10, тим самим забезпечивши собі безкомпромісний захист на всіх рівнях. Наш додаток сумісний із усіма версіями ОС від Microsoft. Тому у нас ви можете завантажити антивірус навіть для Windows 10 Pro.
Ми не намагаємося змагатися з конкурентами. Для нас важливо зробити свій продукт максимально ефективним і корисним для користувача. Фахівці нашої компанії регулярно вносять модифікації в роботу програми і застосовують новітні технологічні рішення для вашої безпеки. Все це дозволило нам отримати від користувачів найвищі оцінки роботи антивіруса Bitdefender для Windows 10.

Можливості захисної програми Бітдефендер на Віндовс 10

Переваги антивіруса Bitdefender полягають в його широких можливостях. Програма виділяється такими особливостями:

Завдяки інтелектуальній технології сканування та впровадження новітніх алгоритмів, користувач отримує найвищий рівень інтернет-безпеки з існуючих на даний момент. Завантажити антивірус для Віндовс 10 64 bit можна для різних цілей. А Bitdefender допоможе досягти кожної з них. І не важливо, чи це стандартне сканування системи на віруси, або захист конфіденційності при здійсненні онлайн-покупок.

Багато програм з кібербезпеки досить вимогливі в технічному плані. Через це слабкі комп’ютери можуть зазнавати значних труднощів (підвисания і глюки) при проведенні сканування системи. Bitdefender – сучасний антивірус для Windows 10. Він практично не використовує системні ресурси. Ви можете спокійно грати в улюблені онлайн-шутери, або працювати під час сканування.

Ми постійно поповнюємо нашу «колекцію» новими видами інтернет-загроз і швидко знаходимо дієві рішення для них. Це означає, що користувач антивіруса для Віндовс 10 буде захищений навіть від прихованих і розумних програм-шпигунів сучасності.

Бітдефендер пропонує не тільки комплексні рішення з кібербезпеки. Якщо завантажити антивірус для Віндовс 10, робота навіть застарілого комп’ютера істотно прискориться. Програма оснащена функцією очищення зайвого сміття і реєстру. Це дозволить оптимізувати роботу службових процесів і назавжди припинити діяльність непотрібних додатків. У тому числі відключити стандартний антивірус Windows 10, який може суттєво вплинути на продуктивність.

Ми створювали наш продукт таким чином, щоб кожен користувач ПК на Віндовс 10 зміг самостійно розібратися у функціоналі за кілька хвилин. Русифікований інтерфейс розбитий на ключові блоки, що дозволяє швидко знайти необхідний розділ. А повне сканування системи можна виконати натисканням однієї кнопки.

Системні вимоги

  • Операційна система Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10
  • CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) або еквівалентний йому процесор
  • Пам’ять (ОЗП): 2 ГБ
  • Доступне вільне місце на жорсткому диску: 2,5 ГБ вільного місця

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

[ux_products cat=”61″]