АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS 7

  • Найкращий захист від Інтернет-загроз для домашніх ПК
  • Покращений багаторівневий захист від ransomware
  • Захист від прослуховування веб-камери і мікрофона
  • Безпечний VPN для повної конфіденційності в Інтернеті 200 MB / день
Завантажити безкоштовно Купити антивірус

НАГОРОДИ ПРОВІДНИХ НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТІВ

АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ WINDOWS 7

Ця операційна система від Microsoft найбільш поширена серед користувачів стаціонарних ПК і ноутбуків. Незважаючи на те, що компанія припинила оновлення і технічну підтримку Windows 7 ще в 2020 році, вона й досі залишається затребуваною. ОС сьомого покоління від Microsoft не може похвалитися хорошим захистом від різних онлайн-загроз. Для безпечної роботи за комп’ютером рекомендується встановити додаткове ПЗ. А саме – скачати антивірус на Віндовс 7.

ЗАПОБІГАННЯ МЕРЕЖЕВИМ ЗАГРОЗАМ
РОЗШИРЕНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАГРОЗ
WEB-ЗАХИСТ
ЗАХИСТ ВІД ФІШИНГУ
ЗАХИСТ ВІД ШАХРАЙСТВА
АНТИ-СПАМ
БЕЗПЕКА ФОТО
РЕЖИМ ВІДНОВЛЕННЯ
АВТОПІЛОТ
BITDEFENDER PHOTON ™
ГЛОБАЛЬНИЙ ЗАХИСТ МЕРЕЖІ
ІГРИ, ФІЛЬМИ І РОБОЧІ РЕЖИМИ
ANTI-TRACKER
КОНТРОЛЬ МІКРОФОНА

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7 з пакетом оновлень 1, Windows 8.1, Windows 10 та Windows 11
Пам’ять: 2 ГБ
Вільне місце на жорсткому диску: 2,5 ГБ вільного місця
* Продуктивність системи може бути порушена на пристроях із процесорами старого покоління

Вимоги до програмного забезпечення

Internet Explorer версії 11

BITDEFENDER INTERNET SECURITY

Кращий антивірусний захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів з операційною системою Windows

ЯК ЗАХИСТИТИ КОМП'ЮТЕР НА WINDOWS 7 ВІД ВІРУСІВ

Якщо ви в пошуках гарної програми для забезпечення індивідуальної кібербезпеки, тоді вам варто спробувати безкоштовну версію програми Bitdefender. Цей антивірус на Віндовс 7 стане найкращим рішенням для пошуку і усунення шкідливого ПЗ. Програма знайде вірусний код навіть в прихованих файлах і попередить зараження комп’ютера на самій ранній стадії.

Bitdefender сумісний з ОС Windows 7, тому у вас не виникне жодних проблем з установкою і використанням цього антивіруса. Бітдефендер примітний тим, що використовує найбільшу в світі хмарну мережу з виявлення шкідливого ПЗ. Більш того, цей антивірус на ПК Windows 7 оснащений багатоступеневою системою захисту. Саме вона дозволяє швидко знаходити і блокувати шкідливі програми будь-якого роду.

Завдяки широкому функціоналу і великому вибору налаштувань, користувач Bitdefender зможе задати індивідуальні параметри захисту в зручному інтерфейсі. Примітно те, що вам не доведеться заново купувати ліцензію під час переходу на більш нову версію Віндовс. Досить встановити продукт на оновлену ОС, ввести діючий код активації та продовжити користування антивірусом на новій версії Windows.

ЧОМУ ВАРТО СКАЧАТИ АНТИВІРУС НА ВІНДОВС 7

Сучасний захист. Антивірус Бітдефендер для комп’ютера на Windows 7 регулярно отримує важливі для безпеки оновлення баз даних. Це означає, що навіть на застарілій ОС від Microsoft користувачі будуть захищені від будь-яких нових загроз кіберзлочинців. Якщо завантажити хороший антивірус для Windows 7, більше не доведеться переживати за проникнення шпигунського ПЗ, шкідливих програм і вірусів на ваш комп’ютер.

Повна інтернет-безпека. Bitdefender забезпечує надійний веб-захист для користувача в реальному часі. Антивірус для Windows 7 блокує небезпечні посилання і фішингові сайти, запобігає завантаженню заражених програм з неперевірених джерел і файлів з електронної пошти.

Захист особистих даних. Завантажити антивірус для комп’ютера Windows 7 варто і тому, що він турбується про вашу безпеку під час здійснення операцій в інтернеті. Це можуть бути онлайн-покупки, банківські перекази (через інтернет-банкінг) та інші дії, в процесі яких хакери крадуть особисті дані користувача.

Низьке навантаження на систему. Ативірус для Віндовс 7 виділяється на тлі іншого захисного ПЗ найменшим споживанням системних ресурсів. Це означає, що навіть застаріле «залізо» в комп’ютері та ноутбуці не буде перевантажено під час сканування. Крім того, Bitdefender здійснює безперебійний захист у фоновому режимі.

Завантажити антивірус для Віндовс 7 32 біт або 64 біт можна на офіційному сайті компанії bitdefender.ua. Там же ви знайдете каталог ліцензійних пакетів захисного ПЗ для вашого комп’ютера, планшета і телефону. Ми здійснюємо безкоштовну технічну підтримку користувачів по телефону. Ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями з усіх питань.