АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ WINDOWS VISTA

Операційна система Windows Vista перестала отримувати оновлення від корпорації Microsoft ще у 2017 р. Тому на сьогоднішній день персональні комп’ютери користувачів, які продовжують працювати на цій ОС, залишилися практично без антивірусного захисту.

З огляду на те, що зараз у кожного користувача на пристроях зберігаються конфіденційні дані, відомості про банківські операції, номера платіжних карт та історії покупок в інтернеті, виникає досить великий ризик витоку важливої ​​інформації. Щоб такого не сталося, і кіберзлочинці не скористалися ослабленим захистом Windows Vista, вам обов’язково потрібно завантажити надійний антивірус – такий, як Bitdefender.

Bitdefender забезпечує передовий захист нового покоління для офісів та центрів обробки даних із мінімальним використанням ресурсів, значно покращуючи призначений для користувача досвід і коефіцієнти консолідації.

Продукція, що поставляється як віртуальний пристрій, консоль GravityZone Control Center швидко налаштовується і легко масштабується для захисту будь-якої кількості кінцевих точок з вбудованою надмірністю та високою доступністю.

Оберіть служби безпеки, які Ви хочете розгорнути, та керуйте захистом для будь-якої кількості кінцевих точок або поштових скриньок з єдиної надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

Найефективніший захист для Віндовс Віста від Bitdefender

Різні віруси та інші шкідливі програми можуть перебувати де завгодно. На сумнівних веб-ресурсах, USB-носіях, в піратських копіях популярних ПЗ, email-повідомленнях і т.д. До того ж вони постійно «розмножуються» і вдосконалюються, а хакери розробляють нові схеми викрадення даних, вимагання грошей і псування важливих файлів.

Власники комп’ютерів, що працюють на ОС Windows Vista, знаходяться в зоні підвищеного ризику. Застаріла система безпеки без актуального антивіруса не в змозі розпізнавати «свіже» шкідливе ПЗ та захищати комп’ютер від злому і проникнення в нього інноваційних вірусів.

Деякі користувачі вважають, що достатньо завантажити безкоштовний антивірус і він забезпечить безпеку для Вісти. Але проблема в тому, що таке ПЗ має дуже обмежені можливості, а часто може бути джерелом зараження. І разом з антивірусом можна завантажити різні віруси і шпигунські програми.

З огляду на, що Windows Vista на сьогоднішній день дуже вразлива, для якісного захисту необхідний тільки ліцензійний антивірус з розширеним функціоналом. І найкращим рішенням для забезпечення безпеки пристроїв, що працюють на Віндовс Віста, стане Bitdefender:

  • Антивірус розпізнає і миттєво реагує на всі види вірусних загроз, включно з найбільш інноваційним шкідливим ПЗ.
  • Комплексний захист, що діє в реальному часі, відмінно підходить для Windows Vista. Ліцензійний антивірус враховує всі особливості і слабкі місця цієї операційної системи.
  • Антивірус для Віндовс Віста постійно проводить глибоке сканування системи та автоматичний аналіз мережі. Він блокує переходи за сумнівними посиланнями, попереджає про ненадійні веб-ресурсів і повідомленя в електронній пошті. Бітдефендер забезпечує вам повну безпеку при роботі в інтернеті.
  • Програма має зручний інтерфейс, просте та зрозуміле меню російською мовою.
  • При всій своїй потужності антивірус для Windows Vista не уповільнює роботу комп’ютера і не перевантажує його пам’ять. Навпаки, якщо завантажити Bitdefender, він допоможе підвищити продуктивність вашого ПК, виправляючи всі системні помилки.

Завантажити антивірус Bitdefender для Windows Vista дуже просто. Вартість ліцензії цілком доступна, а якість ПЗ підтверджена безліччю незалежних експертиз світового рівня і відгуками наших клієнтів. Але якщо ви хочете спочатку спробувати антивірус для Windows Vista в роботі, і переконатися в його дієвості особисто, ви можете завантажити безкоштовну пробну версію. Вона володіє тим же функціоналом, що і платна.