RU

SEO-текст

найКраща продуктивність для офісів та центрів обробки даних

Bitdefender забезпечує передовий захист нового покоління для офісів та центрів обробки даних із мінімальним використанням ресурсів, значно покращуючи призначений для користувача досвід і коефіцієнти консолідації.

Спрощене керування безпекою


Продукція, що поставляється як віртуальний пристрій, консоль GravityZone Control Center швидко налаштовується і легко масштабується для захисту будь-якої кількості кінцевих точок з вбудованою надмірністю та високою доступністю.

Гнучке рішення для забезпечення безпеки підприємства

Оберіть служби безпеки, які Ви хочете розгорнути, та керуйте захистом для будь-якої кількості кінцевих точок або поштових скриньок з єдиної надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

Характеристики та переваги

БЕЗПЕКА GRAVITYZONE ДЛЯ віртуальних середовищ
БЕЗпека GRAVITYZONE ДЛЯ Кінцевих ТОЧоК


GRAVITYZONE БЕЗпека ДЛЯ ОБМіНу
GRAVITYZONE SECURITY ДЛЯ МОБіЛЬНиХ приСТРОїв
GRAVITYZONE - інтегроване доповнення ДЛЯ ПОвНОГО ШИФРуВАНнЯ ДИСКу


GRAVITYZONE іНТЕГРованиЙ МОДУЛЬ керування виПРАВЛЕНнями

Одне рішення для безпеки кінцевих точок для вашого офісу, центру обробки даних та хмари

Корпоративна безпека Bitdefender забезпечує багаторівневу безпеку наступного покоління, яка незмінно посідає перше місце в незалежних тестах. Він використовує єдину платформу керування для зниження витрат на створення надійного середовища для всіх кінцевих точок. 

Корпоративна безпека дозволяє організаціям включити виділений захист для центрів обробки даних, фізичних кінцевих точок, мобільних пристроїв та поштових скриньок Exchange, із можливістю вибору служб безпеки для розгортання. Всіма сервісами легко керувати за допомогою добре масштабованої та надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

Якщо Ви хочете спробувати GravityZone Security for Endpoints, почніть тут:

Залиште запит на придбання антивірусу для WINDOWS VISTA