RU

АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS VISTA
GravityZone Enterprise Security

найКраща продуктивність для офісів та центрів обробки даних

Bitdefender забезпечує передовий захист нового покоління для офісів та центрів обробки даних із мінімальним використанням ресурсів, значно покращуючи призначений для користувача досвід і коефіцієнти консолідації.

Спрощене керування безпекою


Продукція, що поставляється як віртуальний пристрій, консоль GravityZone Control Center швидко налаштовується і легко масштабується для захисту будь-якої кількості кінцевих точок з вбудованою надмірністю та високою доступністю.

Гнучке рішення для забезпечення безпеки підприємства

Оберіть служби безпеки, які Ви хочете розгорнути, та керуйте захистом для будь-якої кількості кінцевих точок або поштових скриньок з єдиної надійної локальної консолі GravityZone Control Center.

Характеристики та переваги

БЕЗПЕКА GRAVITYZONE ДЛЯ віртуальних середовищ
БЕЗпека GRAVITYZONE ДЛЯ Кінцевих ТОЧоК


GRAVITYZONE БЕЗпека ДЛЯ ОБМіНу
GRAVITYZONE SECURITY ДЛЯ МОБіЛЬНиХ приСТРОїв
GRAVITYZONE - інтегроване доповнення ДЛЯ ПОвНОГО ШИФРуВАНнЯ ДИСКу


GRAVITYZONE іНТЕГРованиЙ МОДУЛЬ керування виПРАВЛЕНнями

Антивірус Bitdefender для Windows Vista

Операційна система Windows Vista перестала отримувати оновлення від корпорації Microsoft ще у 2017 р. Тому на сьогоднішній день персональні комп'ютери користувачів, які продовжують працювати на цій ОС, залишилися практично без антивірусного захисту.
З огляду на те, що зараз у кожного користувача на пристроях зберігаються конфіденційні дані, відомості про банківські операції, номера платіжних карт та історії покупок в інтернеті, виникає досить великий ризик витоку важливої ​​інформації. Щоб такого не сталося, і кіберзлочинці не скористалися ослабленим захистом Windows Vista, вам обов'язково потрібно завантажити надійний антивірус - такий, як Bitdefender.

Найефективніший захист для Віндовс Віста від Bitdefender

Різні віруси та інші шкідливі програми можуть перебувати де завгодно. На сумнівних веб-ресурсах, USB-носіях, в піратських копіях популярних ПЗ, email-повідомленнях і т.д. До того ж вони постійно «розмножуються» і вдосконалюються, а хакери розробляють нові схеми викрадення даних, вимагання грошей і псування важливих файлів.
Власники комп'ютерів, що працюють на ОС Windows Vista, знаходяться в зоні підвищеного ризику. Застаріла система безпеки без актуального антивіруса не в змозі розпізнавати «свіже» шкідливе ПЗ та захищати комп'ютер від злому і проникнення в нього інноваційних вірусів.
Деякі користувачі вважають, що достатньо завантажити безкоштовний антивірус і він забезпечить безпеку для Вісти. Але проблема в тому, що таке ПЗ має дуже обмежені можливості, а часто може бути джерелом зараження. І разом з антивірусом можна завантажити різні віруси і шпигунські програми.

З огляду на, що Windows Vista на сьогоднішній день дуже вразлива, для якісного захисту необхідний тільки ліцензійний антивірус з розширеним функціоналом. І найкращим рішенням для забезпечення безпеки пристроїв, що працюють на Віндовс Віста, стане Bitdefender:

Антивірус розпізнає і миттєво реагує на всі види вірусних загроз, включно з найбільш інноваційним шкідливим ПЗ.

Комплексний захист, що діє в реальному часі, відмінно підходить для Windows Vista. Ліцензійний антивірус враховує всі особливості і слабкі місця цієї операційної системи.

Антивірус для Віндовс Віста постійно проводить глибоке сканування системи та автоматичний аналіз мережі. Він блокує переходи за сумнівними посиланнями, попереджає про ненадійні веб-ресурсів і повідомленя в електронній пошті. Бітдефендер забезпечує вам повну безпеку при роботі в інтернеті.

Програма має зручний інтерфейс, просте та зрозуміле меню російською мовою.

При всій своїй потужності антивірус для Windows Vista не уповільнює роботу комп'ютера і не перевантажує його пам'ять. Навпаки, якщо завантажити Bitdefender, він допоможе підвищити продуктивність вашого ПК, виправляючи всі системні помилки.

Завантажити антивірус Bitdefender для Windows Vista дуже просто. Вартість ліцензії цілком доступна, а якість ПЗ підтверджена безліччю незалежних експертиз світового рівня і відгуками наших клієнтів. Але якщо ви хочете спочатку спробувати антивірус для Windows Vista в роботі, і переконатися в його дієвості особисто, ви можете завантажити безкоштовну пробну версію. Вона володіє тим же функціоналом, що і платна.

Якщо Ви хочете спробувати GravityZone Security for Endpoints, почніть тут:

Залиште запит на придбання антивірусу Windows Vista