АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ WINDOWS

З моменту появи першого комп’ютерного вірусу на Віндовс пройшов не один десяток років. Спеціалізовані компанії по продуктах кібербезпеки істотно вдосконалили захист від різних інтернет-загроз. Але і хакери не сиділи склавши руки. На зміну простим комп’ютерним вірусам прийшли розумні програми-шпигуни і вимагачі. У зв’язку з актуальністю проблеми, скачати антивірус для Windows рекомендується кожному користувачеві. Тільки так ви зможете забезпечити надійний захист конфіденційної інформації.

АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS: ПОВНА БЕЗПЕКА В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ 

Щорічно в світі відбуваються мільярди шкідливих атак. Хакери не залишають спроби заволодіти особистими даними користувачів незаконним шляхом. Крім програм-вимагачів, досі актуальна небезпека зараження комп’ютера троянами, вірусами, червями та іншими загрозами. Якщо своєчасно скачати антивірус на Windows, можна убезпечити себе від всіх видів існуючих онлайн-загроз.

Гарний захисний додаток Bitdefender – один із лідируючих продуктів із забезпечення особистої і корпоративної кібербезпеки. Цей антивірус для Windows має багатий набір функцій і виокремлюється вагомими перевагами серед інших подібних товарів.

[ux_products products=”14″ show=”featured”]

ІЗ КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ ВАРТО ВИОКРЕМИТИ ТАКІ:

НА ЩО ЗДАТНИЙ АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS BITDEFENDER 

Багато виробників захисних програм пропонують обмежений функціонал у безкоштовній версії програми. Ми вирішили повністю відмовитися від цієї концепції. Наші клієнти можуть завантажити антивірус для Windows з повним набором функцій абсолютно безкоштовно. У вашому розпорядженні такі можливості:

  • інтелектуальний вірусний сканер із захистом у режимі реального часу;
  • лікування й видалення заражених файлів;
  • блокування заражених сайтів і фішингових атак;
  • сканування скачуваних файлів із хмарних сховищ, електронних листів, інтернет-майданчиків;
  • блокування реклами і розсилок спаму;
  • сканування знімних носіїв і багато іншого.

Після закінчення пробного періоду, ми пропонуємо купити пакет антивіруса для Windows за дуже привабливою ціною. Ви можете придбати програму-захисника як для одного комп’ютера на Віндовс, так і для декількох пристроїв одразу. Всі деталі можна дізнатися у наших менеджерів по телефону або в онлайн-чаті.

[ux_products cat=”23,36,61,46″ orderby=”sales”]