RU

ЗАХИСТ ВАШОГО ЦИФРОВОГО СВІТУ WINDOWS

АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ WINDOWS

З моменту появи першого комп'ютерного вірусу на Віндовс пройшов не один десяток років. Спеціалізовані компанії по продуктах кібербезпеки істотно вдосконалили захист від різних інтернет-загроз. Але і хакери не сиділи склавши руки. На зміну простим комп'ютерним вірусам прийшли розумні програми-шпигуни і вимагачі. У зв'язку з актуальністю проблеми, скачати антивірус для Windows рекомендується кожному користувачеві. Тільки так ви зможете забезпечити надійний захист конфіденційної інформації. 
АНТИВІРУС ДЛЯ WINDOWS: ПОВНА БЕЗПЕКА В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ 

Щорічно в світі відбуваються мільярди шкідливих атак. Хакери не залишають спроби заволодіти особистими даними користувачів незаконним шляхом. Крім програм-вимагачів, досі актуальна небезпека зараження комп'ютера троянами, вірусами, червями та іншими загрозами. Якщо своєчасно скачати антивірус на Windows, можна убезпечити себе від всіх видів існуючих онлайн-загроз.

Гарний захисний додаток Bitdefender - один із лідируючих продуктів із забезпечення особистої і корпоративної кібербезпеки. Цей антивірус для Windows має багатий набір функцій і виокремлюється вагомими перевагами серед інших подібних товарів.

Із ключОВИх ПЕРЕВАГ ВАРТО ВИОКРЕМИТИ ТАКІ: 

ОновленНЯ ЗАХИСТУ в режимІ реального ЧАСУ.

Хакери щодня вигадують нові способи отримання даних користувача. Якщо завантажити антивірус для Віндовс, ви будете захищені навіть від раніше невідомих атак. За допомогою хмарного середовища, Bitdefender виявляє потенційні нові загрози. Після визначення типу вірусу, клієнти протягом 2-3 хвилин отримують імунітет проти нового виду загрози.

ЗРУЧНИЙ ТА ЗРОЗУМІЛИЙ Інтерфейс.

Ми максимально спростили роботу з захисним додатком. Для проведення сканування системи на наявність загроз досить натиснути всього одну кнопку. Інтерфейс доступний українською та російською мовами. Меню зручно розділене на пункти, тому користувач швидко зможе знайти і скористатися потрібною функцією.

МІНІМАЛЬНІ системнІ ВИМОГИ.

На відміну від більшості захисного ПЗ, наш продукт споживає в 2-4 рази менше ресурсів комп'ютера. Його робота ніяк не впливає на швидкодію системи. З цієї причини скачати антивірус Bitdefender можна навіть на старі версії Віндовс.

Широкий вИбІр МОЖЛИВОСТЕЙ.

Антивірус на Віндовс, скачати який можна на офіційному сайті bitdefender.ua, не обмежується пошуком заражених файлів на ПК. Ліцензійна підписка відкриває доступ до великого переліку функцій, від сканування USB-пристроїв, до підвищення швидкодії системи.

На Що ЗДАТНИЙ антивІрус для Windows Bitdefender 

Багато виробників захисних програм пропонують обмежений функціонал у безкоштовній версії програми. Ми вирішили повністю відмовитися від цієї концепції. Наші клієнти можуть завантажити антивірус для Windows з повним набором функцій абсолютно безкоштовно. У вашому розпорядженні такі можливості:

  • інтелектуальний вірусний сканер із захистом у режимі реального часу;
  • лікування й видалення заражених файлів;
  • блокування заражених сайтів і фішингових атак;
  • сканування скачуваних файлів із хмарних сховищ, електронних листів, інтернет-майданчиків;
  • блокування реклами і розсилок спаму;
  • сканування знімних носіїв і багато іншого.

Після закінчення пробного періоду, ми пропонуємо купити пакет антивіруса для Windows за дуже привабливою ціною. Ви можете придбати програму-захисника як для одного комп'ютера на Віндовс, так і для декількох пристроїв одразу. Всі деталі можна дізнатися у наших менеджерів по телефону або в онлайн-чаті.