ОБЕРІТЬ СВІЙ АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ ЗАХИСТУ ДО П’ЯТИ ПРИСТРОЇВ

Антивірус Bitdefender на 5 комп’ютерів

Шукайте надійну програму для забезпечення кібербезпеки в офісі? Тоді вам варто купити антивірус на 5 комп’ютерів Bitdefender. Bitdefender пропонує дієве та практичне рішення для захисту відразу декількох пристроїв. Бітдефендер має найсучасніший алгоритм пошуку та працює за інноваційними технологіями. Такий підхід дозволяє знайти навіть найбільш просунуті шкідливі програми і своєчасно їх усунути.

Підібрати антивірус на 5 пристроїв можна на офіційному сайті bitdefender.ua. На сайті ви знайдете ефективні рішення щодо забезпечення кібербезпеки, як для малого і середнього бізнесу, так і для великих корпорацій. Вам залишається тільки обрати найбільш оптимальний пакет і купити ліцензійний антивірус на 5 ПК на потрібний термін.

Основні переваги Bitdefender

Більш 500 млн користувачів по всьому світу обрали саме цей продукт для забезпечення корпоративної та приватної інтернет-безпеки.
Вибираючи антивірус з ліцензією на 5 пристроїв, ви отримуєте:

  • Комплексний захист комп’ютера на всіх рівнях. Bitdefender був створений для пошуку та усунення буквально будь-яких інтернет-загроз. З цим захисним ПЗ ви отримуєте гарантію безпеки від програм-вимагачів, шпигунів, вірусів, троянів, фішингових сайтів, спам-реклами та інших небезпек.
  • Зручне управління з однієї консолі. Завдяки простому та інформативному інтерфейсу, обрати та запустити потрібну функцію можна всього за кілька секунд. І не важливо, буде це звичайне сканування системи або розширена перевірка пам’яті п’яти комп’ютерів. Bitdefender впорається з поставленим завданням максимально швидко та ефективно.
  • 100% захист від хакерських атак. Будь-які спроби хакерів заволодіти корпоративною або приватною інформацією будуть моментально припинятися. Користувачеві навіть не доведеться нічого робити. Досить купити антивірус на 5 комп’ютерів, встановити ПЗ на пристрої та увімкнути хмарний захист.
  • Мінімальне споживання системних ресурсів. Bitdefender відрізняється найбільш широкими можливостями налаштування на ринку. Це означає, що завантажити антивірус можна навіть на старі 5 комп’ютерів в офісі. Ми неодноразово довели, що для гарного захисту від хакерських загроз зовсім не обов’язково купувати нові ПК.

Ви можете купити антивірус на 5 пристроїв з різними ОС або вибрати серед кількох варіантів мультиплатформових пакетів оптимальне для вас рішення.

No images found.