RU

Bitdefender

ANTIVIRUS FOR MAC

Оберіть антивірусне рішення, яке забезпечує повний захист та максимальну швидкість роботи вашого Mac.

Абсолютний антивірусний захист від усіх загроз, які можуть виникнути при роботі з Mac.

 

Bitdefender і Національне управління кібербезпеки Румунії (DNSC) працюють разом на підтримку  України

Надання безкоштовних технічних консультацій, інформації, про загрози та технології кібербезпеки для людей та організацій в Україні, НАТО та країнах ЄС

Bitdefender. Оберіть рішення, які використовують експерти.

Ви отримуєте найбільш інноваційні технології, які передбачають, запобігають, виявляють та усувають навіть найновіші кіберзагрози.

Захист у реальному часі від всіх вірусів і здирництва

Блокування та видалення реклами

VPN для швидкого, анонімного та безпечного онлайн-обслуговування, 200 МБ / день

Захист для всіх браузерів, включаючи онлайн-покупки та банківські послуги

Time Machine Protection для резервного копіювання файлів у разі атаки з метою отримання викупу

Захист системи Mac від будь-яких загроз

Багаторівневий захист Bitdefender захищає документи, фотографії та відео від новітніх електронних загроз, націлених на MacOS.

 

Ефективність роботи без обмежень

Bitdefender Antivirus for Mac поєднує в собі точність і швидкість, що дозволяє отримати надшвидке сканування та найкращу в галузі швидкість розпізнавання.

 

Time Machine Protection

Цей додатковий рівень безпеки дає Вам перевагу перед вірусами-вимагачами, метою яких є шифрування або знищення резервних копій.

 

Простота установки і використання

Bitdefender Antivirus for Mac має дуже простий і зручний інтерфейс, який легко встановити, налаштувати та персоналізувати відповідно до Ваших потреб.

 

Антивірус Bitdefender для macOS

Для користувачів будь-яких гаджетів існує цілий ряд віртуальних загроз. Шкідливі програми, незахищені мережі та сумнівні веб-сайти можуть піддавати безпеку даних істотним загрозам. У тому числі і для користувачів macOS. Щоб уникнути серйозних негативних наслідків зараження вірусним ПЗ, варто встановити антивірус на макбук. Ми пропонуємо вам завантажити безкоштовно пробну версію програми Bitdefender для Mac OS або купити повну ліцензію, яка забезпечить необхідний захист вашого комп'ютера від всіх видів віртуальних загроз.

Захист

Неперевершений захист Bitdefender захищає ваші MacOS-пристрої від всіх нових та існуючих загроз.

 • Безпека файлів
 • Time Machine Protection
 • Блокує та видаляє нав'язливу рекламу
 • Крос-платформенне виявлення шкідливого ПО
 • Traffic Light
 • Захист від фішингу
 • Bitdefender Shield 

Продуктивність

Миттєво реагує на шкідливі програми, не знижуючи продуктивність системи.


 • Автопілот
 • Надшвидке сканування 

Конфіденційність

Піклується про Вашу конфіденційність та безпеку особистої інформації в Інтернеті.


 • Anti-tracker

Системні вимоги

Операційна система: macOS X Yosemite (10.10) або новіша версія 

 Наявне вільне місце на жорсткому диску: 1 Гб вільного місця 

 Веб-браузери: Safari, Firefox, Google Chrome

Широкі можливості антивіруса Бітдефендер для mac OS

Операційна система Mac відома своєю високою базовою безпекою проти шкідливого ПЗ. Але навіть вона виявляється безсилою, коли зараження вірусом вже відбулося. В такому випадку необхідно завантажити антивірус на Мак ОС від компанії Bitdefender. Ця програма усуне все існуюче шкідливе ПЗ на макбуку і захистить його від подальших загроз.
Якщо купити антивірус для Mac OS, ви отримаєте:
 • Цілодобовий захист. Програма працює у фоновому режимі і непомітно блокує будь-які загрози з інтернету.
 • Ефективне виявлення шкідливого ПЗ. Bitdefender знайде навіть найхитріші програми хакерів. Він повністю видаляє шкідливий код і блокує підозрілі дії заражених додатків.
 • Регулярне оновлення захисту. Bitdefender регулярно завантажує нові функції та вдосконалені алгоритми перевірки Mac OS - такий апдейт відбувається абсолютно безкоштовно.
 • Можливість повного сканування системи - залучення сучасних способів виявлення дозволяє антивірусу позбутися всіх прихованих на макбуки шкідливих програм.
 • Ретельну перевірку знімних носіїв - з Бітдефендер повністю виключається можливість підхопити вірус з USB-накопичувача. Програма автоматично запускає сканування знімного носія при підключенні до макбуків.
 • Щомісячні звіти з безпеки - раз на місяць Bitdefender буде повідомляти користувача про всі інциденти. При бажанні періодичність надходження звітів можна налаштувати в індивідуальному порядку.

ДЕ ЗАВАНТАЖИТИ АНТИВІРУС НА МАК

Ми наполегливо не рекомендуємо завантажувати піратські «крякнуті» програми на сторонніх ресурсах. Завантажити антивірус для Мак можна з нашого офіційного сайту. Всім користувачам ми пропонуємо спробувати безкоштовну пробну версію, по закінченню якої можна купити повноцінне захисне програмне забезпечення Bitdefender для MacOS за дуже привабливою ціною.