Bitdefender Antivirus For Mac

macOS: Макинтош

Абсолютний антивірусний захист від усіх загроз, які можуть виникнути при роботі з Mac

Оберіть антивірусне рішення, яке забезпечує повний захист та максимальну швидкість роботи вашого Mac.

Безоплатні ліцензії
  • Захист від вірусів та програм-вимагачів у режимі реального часу
  • Блокування та видалення рекламного ПЗ
  • Безпечний VPN для повної конфіденційності в мережі, 200 MB / день
  • Захист для всіх браузерів, включаючи онлайн-покупки та банківські послуги
  • Time Machine Protection для резервного копіювання файлів у разі атаки з метою отримання викупу

Абсолютний захист. Призначений для Mac.

Bitdefender. Обирайте те, чим користуються експерти

Ви отримуєте найінноваційніші технології, які передбачають, запобігають, виявляють та усувають навіть новітні кіберзагрози в будь-якій точці світу.

Щодо роботи антивірусу, запитань немає, все працює дуже швидко! Коли обирав домашній активірус, натрапляв на відгуки, що антивіруси можуть сповільнювати роботу ПК, щодо Bitdefender такого не знайшов і не пожалкував!

Компетентні менеджери з продажу та інженери, які прцюють у технічній підтримці. Дібрали найпідходящий варіант потрібного антивірусу.

Користуюся антивірусом Bitdefender на постійній основі. регулярно продовжую термін ліцензії як для домашнього користування, так і для бізнесу. Активується дуже легко та без зайвих зусиль.

Абсолютний захист для macOS

Bitdefender Antivirus для Mac дає вам абсолютний захист без впливу на швидкість чи продуктивність. Це потужне рішення включає безкоштовні функції VPN, захисту від програм-вимагачів і видалення рекламного ПЗ.

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система:macOS X Yosemite (10.10) або пізніша версія

Вільне місце на жосткому диску: 1 ГБ вільного місця

Підтримувані браузери: Safari, Google Chrome

*Ви можете встановити Bitdefender VPN тільки на пристроях з macOS Sierra (10.12 або пізнішої версії)

Поширені запитання

Bitdefender Antivirus для Mac – це потужний антивірус, який може блокувати, виявляти та видаляти всі види шкідливого програмного забезпечення (“шкідливе ПЗ”), ​​у тому числі:

– Програми-вимагачі

– Рекламне ПЗ

– Віруси

– Шпигунське ПЗ

– Трояни

– Кейлоггери

– Черви

Простий в установці та користанні Bitdefender Antivirus для Mac миттєво реагує на віруси та інші електронні загрози без шкоди для продуктивності вашої системи. Він виявляє і видаляє не тільки шкідливе ПЗ Mac, але й шкідливий контент Windows, запобігаючи випадковому відправленню заражених файлів вашій сім’ї, друзям і колегам за допомогою ПК.

Програми-вимагачі – це шкідливе програмне забезпечення, призначене для блокування доступу до особистих файлів на вашому комп’ютері, доки зловмиснику не буде виплачено суму грошей.

Bitdefender Antivirus для Mac пропонує неперевершений захист програм-вимагачів, який захищає ваші документи, фотографії та відео від усіх відомих та виникаючих кіберзагроз.

Це безпекове рішення може ідентифікувати навіть останні сімейства програм-вимагачів за допомогою декількох рівнів захисту, призначених для виявлення шкідливих програм на різних етапах атаки.

Зі швидким розвитком шкідливих програм комп’ютери Mac стають все більш вразливими. Ось чому завжди рекомендується залишати безпеку в руках спеціалістів. Bitdefender Antivirus для Mac гарантує, що ваш Mac захищений від усіх нових та існуючих кіберзагроз.

Bitdefender Antivirus для Mac – це продукт, розроблений спеціально для пристроїв macOS.

Потрібна безпека для всіх операційних систем? Bitdefender Total Security пропонує крос-платформний захист, який охоплює ПК, Mac, смартфони та планшети з Windows під керуванням Android або iOS для 10 пристроїв.

Ви завжди можете спробувати перед покупкою. Завантажте безкоштовну 30-денну повну пробну версію Bitdefender Antivirus для Mac та протестуйте повний пакет, кредитна картка не потрібна.

Просто перейдіть на свою електронну пошту після покупки та дотримуйтесь інструкцій, щоб створити обліковий запис Bitdefender Central та активувати передплату. Як тільки ваша підписка активна у вашому обліковому записі Bitdefender, ви можете розпочати встановлення та захист своїх пристроїв.

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender Central, перейдіть до розділу “Мої пристрої” та почніть установку Bitdefender на новий пристрій. Якщо старий комп’ютер більше не використовується, вам не знадобиться додатковий слот підписки.

Щоб допомогти вам залишатися захищеним, Bitdefender Antivirus для Mac можна придбати як підписку, яка буде автоматично продовжена, якщо ви реєструвалися під час покупки.

Ви можете перевірити та змінити статус у будь-який час у своєму центральному обліковому записі (Мої підписки -> Мої платежі), якщо ви активували підписку на тій самій адресі електронної пошти, яка використовувалася для покупки.

Якщо ви придбали Bitdefender Antivirus для Mac, ви можете продовжити достроково або придбати ще на рік (або оновлення), близький до дати закінчення терміну дії, залежно від часу, що залишився у вашій передплаті.

У будь-якому випадку, починаючи за 30 днів до закінчення терміну дії, ви отримаєте електронні листи з повідомленням про те, що термін дії вашої підписки скоро закінчиться, і такі кроки, що описують.

Електронні листи з підтвердженням зазвичай надходять невдовзі після розміщення замовлення. Переконайтеся, що ви також перевіряєте папки “Промої” та “Спам”, якщо ваш поштовий клієнт автоматично класифікує електронні листи. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте цю статтю служби підтримки.

Не знайшли те, що шукали?

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender в Bitdefender Central, щоб дізнатися більше про підписку Bitdefender Antivirus для Mac (включаючи відеоуроки).