Bitdefender Mobile Security для Android

Найкращий захист для пристроїв Android

Bitdefender Mobile Security для Android дає вашим мобільним пристроям абсолютний захист від вірусів та шкідливих програм.

Безоплатні ліцензії
  • Найкращий захист для смартфона і планшета з операційною системою Android.
  • Захищає вас від того, щоб стати жертвою мобільного шахрайства на основі посилань
  • Безпечний VPN для швидкого, анонімного та безпечного досвіду під час серфінгу в Інтернеті – 200 МБ/день
  • Дистанційне визначення місцезнаходження, блокування і знищення даних на пристрої Android в разі втрати або крадіжки.
  • Конфіденційність облікового запису, що дозволяє перевірити, чи було вчинено порушення безпеки вашого профілю.
  • Мінімальний вплив на термін роботи батареї.

Як Bitdefender порівнюється із іншими брендами кібербезпеки

Bitdefender. Обирайте те, чим користуються експерти

Ви отримуєте найінноваційніші технології, які передбачають, запобігають, виявляють та усувають навіть новітні кіберзагрози в будь-якій точці світу.

Щодо роботи антивірусу, запитань немає, все працює дуже швидко! Коли обирав домашній активірус, натрапляв на відгуки, що антивіруси можуть сповільнювати роботу ПК, щодо Bitdefender такого не знайшов і не пожалкував! 

Компетентні менеджери з продажу та інженери, які прцюють у технічній підтримці. Дібрали найпідходящий варіант потрібного антивірусу. 

Користуюся антивірусом Bitdefender на постійній основі. регулярно продовжую термін ліцензії як для домашнього користування, так і для бізнесу. Активується дуже легко та без зайвих зусиль. 

Найкращий захист для пристроїв Android

Bitdefender Mobile Security забезпечує неперевершене хмарне виявлення шкідливих програм та інтелектуальний досвід захисту від крадіжки для пристрою Android практично без впливу батареї.

Захист для кожної ОС: Windows, macOS, Android та iOS

Автоматичне
оновлення

Безкоштовна
онлайн-підтримка

Bitdefender
Total Security

5 девайсів

Дізнатися більше

зеленый галочку

зеленый галочку

зеленый галочку

Bitdefender
Mobile Security

1 девайс

Купити зараз

Android

зеленый галочку

зеленый галочку

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Android 5.0 або пізніша версія

Активне підключення до Інтернету

Поширені запитання

Bitdefender Mobile Security для Android – це найпередовіша мобільна програма для пристроїв Android, про що свідчать незалежні результати тестів за останні роки.

Ви отримуєте безліч розширених функцій безпеки та конфіденційності для ваших смартфонів та планшетів Android, а також безліч бонусних функцій, включаючи VPN, Anti-Theft та WearON.

Проста в установці та використанні, Bitdefender Mobile Security для Android миттєво реагує на віруси та шкідливі програми без шкоди для продуктивності вашої системи.

Bitdefender Mobile Security для Android захистить ваші смартфони та планшети під керуванням Android від усіх кіберзагроз.

Деякі з ваших особистих даних зберігаються на вашому смартфоні Android, і вам потрібно знати, що це безпечно в будь-який час. Bitdefender Mobile Security для Android забезпечує абсолютний захист від кіберзагроз та піклується про вашу конфіденційність в Інтернеті та особисту інформацію, не втручаючись у вашу повсякденну діяльність.

Ви завжди можете спробувати перед покупкою. Завантажте безкоштовну 14-денну повну пробну версію Bitdefender Internet Security та протестуйте повний пакет, кредитна картка не потрібна.

Просто перейдіть на свою електронну пошту після покупки та дотримуйтесь інструкцій, щоб створити обліковий запис Bitdefender Central та активувати передплату. Як тільки ваша підписка активна у вашому обліковому записі Bitdefender, ви можете розпочати встановлення та захист своїх пристроїв.

Щоб допомогти вам залишатися захищеним, Bitdefender Mobile Security для Android можна придбати як підписку, яка буде автоматично продовжена, якщо ви реєструвалися під час покупки.

Ви можете перевірити та змінити статус у будь-який час у своєму центральному обліковому записі (Мої підписки -> Мої платежі), якщо ви активували підписку на тій самій адресі електронної пошти, яка використовувалася для покупки.

Електронні листи з підтвердженням зазвичай надходять невдовзі після розміщення замовлення. Переконайтеся, що ви також перевіряєте папки “Промої” та “Спам”, якщо ваш поштовий клієнт автоматично класифікує електронні листи. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте цю статтю служби підтримки.

Не знайшли те, що шукали?

Увійдіть до свого облікового запису Bitdefender в Bitdefender Central, щоб дізнатися більше про підписку Bitdefender Mobile Security для Android (включаючи відеоуроки).