ОБЕРІТЬ СВІЙ АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ

[ux_products cat=”81″]

АНТИВІРУС BITDEFENDER НА НА 3 КОМП’ЮТЕРА

З кожним роком хакери знаходять більш витончені способи крадіжки особистих даних і шантажу. Тому кожен з нас знає, наскільки важливий надійний захист електронних гаджетів від кіберзагроз. Bitdefender пропонує комплексне рішення відразу для декількох пристроїв. На офіційному сайті компанії bitdefender.ua ви зможете купити антивірус на три комп’ютери.
Купуючи одну ліцензію, ви зможете захистити відразу кілька ПК, ноутбуків або нетбуків. Бітдефендер підтримує мультиплатформність, тому пристрої не обов’язково повинні працювати на одній ОС. Крім того, купити антивірус на 3 ПК набагато дешевше, ніж купувати ліцензію для кожного комп’ютера окремо.

НА ЩО ЗДАТЕН АНТИВІРУС БІТДЕФЕНДЕР

Обираючи захисне ПЗ Bitdefender для всієї родини, ви отримуєте доступ до широких можливостей. Антивірус на 3 пристрої включає в себе:

  • Повноцінний захист від вірусів, троянів, хробаків та інших кіберзагроз.
  • Функцію «Антишпигун» – навіть приховані програми-шпигуни будуть виявлені і вилучені.
  • Захист від фішингових сайтів – більше не буде підстав турбуватися про крадіжку конфіденційної інформації на підроблених онлайн-ресурсах.
  • Повну безпеку від експлойтів і скрипт-атак – поліпшені технології захисту дозволяють виключити будь-які види загроз, в тому числі фрагменти шкідливого коду, відразу на трьох ПК.
  • Доступ до індивідуальних налаштувань – користувач може задати параметри безпеки, відштовхуючись від особистих переваг.
  • Глибоке сканування пам’яті – антивірус на три комп’ютери проведе розширену перевірку жорсткого диску. Ця функція дозволить не тільки видалити залишкові файли і непотрібне сміття, а й значно підвищити швидкодію системи.

Антивірус на три пристрої Бітдефендер працює з будь-якою операційною системою. Підтримує навіть застарілі версії Windows. Це захисне ПЗ має мінімальні системні вимоги, не викликає підвисань на слабких ПК і ноутбуках.
Купити ліцензований антивірус відразу на 3 пристрої можна на нашому сайті. Якщо хочете спробувати всі функції і можливості перед покупкою, ви можете абсолютно безкоштовно завантажити тріал-версію програми.

[ux_products style=”normal” columns=”5″ depth=”1″ show=”featured”] No images found.