АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ ТЕЛЕФОНА

Найкращий захист для смартфона і планшета з операційною системою Android.

Безоплатні ліцензії

Повний захист для Android

Bitdefender Mobile Security – розумне антивірусне програмне забезпечення для вашого пристрою на ОС Android.

Bitdefender
MOBILE SECURITY

  • Найкращий захист для смартфона і планшета з операційною системою Android
  • Безпечний VPN забезпечує швидкий, анонімний перегляд веб-сторінок
  • Дистанційне визначення місця розташування, блокування і знищення даних на пристроях Android в разі втрати або крадіжки
  • Конфіденційність облікового запису, що дозволяє перевірити, чи було порушено безпеку Вашого профілю
  • Мінімальний вплив на термін роботи батареї
Безоплатні ліцензії Детальніше

Системні вимоги

Системні вимоги

Операційна система: Android 5.0 або більш новіша версія

Активне підключення до Інтернету

АНТИВІРУС ДЛЯ ТЕЛЕФОНА

Користувачі смартфонів навряд чи замислюються над тим, що їх пристрій схильний до зараження вірусами. Однак, це так. За допомогою шкідливого ПЗ кіберзлочинці можуть отримати доступ не тільки до ваших фото і списку контактів, а й до конфіденційних даних: логінів, паролів, онлайн-банкінгу тощо Тому на мобільні телефони, як і на домашні комп’ютери, необхідно завантажити та встановити надійний захист від різних інтернет-загроз.

Bitdefender – багатофункціональний антивірус для смартфона, який подбає про збереження ваших даних. Додаток працює у фоновому режимі з мінімальною витратою заряду акумулятора і не впливає на продуктивність пристрою.

МОЖЛИВОСТІ АНТИВИРУСА ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ BITDEFENDER

Обираючи Бітдефендер, ви убезпечуєте себе від будь-яких онлайн-загроз, зможете без побоювання підключатися до громадської мережі Wi-Fi і зберегти конфіденційність особистих даних. Досить завантажити антивірус з нашого офіційного сайту і встановити його на телефон.

З додатком Bitdefender для очищення та видалення вірусів на смартфоні вам відкриються такі можливості:

 • Повний захист від шкідливого ПЗ – хакери не зможуть зламати гаджет за допомогою вірусів або програм-шпигунів.
 • Оптимізація і підвищення швидкодії системи – антивірус Bitdefender почистить кеш і тимчасові файли, тим самим прискоривши роботу гаджета мінімум на 25-30%.
 • Блокування фішингових сайтів – зловмисники не зможуть отримати особисті дані користувача через підроблені інтернет-ресурси.
 • Захист від шкідливих APK-файлів – програма скасує завантаження сумнівних додатків з невідомих джерел.
 • Шифрування в відкриту мережу Wi-Fi – гарантія захисту даних від перехоплення хакерами і шахраями в громадських місцях.

BITDEFENDER – КРАЩА ПРОГРАМА ДЛЯ ОЧИСТКИ ВІРУСІВ НА ТЕЛЕФОНЕ

Крім широкого функціоналу, додаток Бітдефендер має приємний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою. Користувач зможе швидко переглянути дані про перевірку системи, налаштувати періодичність чищення смартфона і надання звітів. Просканувати пристрій на віруси дуже просто – достатньо натиснути всього одну кнопку на екрані.

Ми пропонуємо самий функціональний, високотехнологічний і ефективний антивірус на мобільний телефон, пробну версію якого можна завантажити абсолютно безкоштовно. А після – купити повну ліцензійну програму Bitdefender за доступною ціною.