RU

SEO-текст

Найефективніший захист кінцевих точок у світі

У поєднанні з технологіями EDR, аналізом ризиків та загартуванням в єдиній консолі GravityZone Ultra, найкращої в світі системи захисту, використовується 30-рівнева технологія, що дозволяє успішно блокувати порушення протягом усього життєвого циклу загрози, починаючи з першого контакту, експлуатації, постійної та шкідливої активності.

Низькі накладні витрати виявлення та реагування

GravityZone Ultra кращий, ніж ті продукти EDR, які занадто складні, оскільки він запобігає, виявляє і реагує на атаки, які ухиляються від традиційного шкідливого ПЗ, одночасно розширюючи захист кінцевих точок, забезпечуючи видимість до і після компрометації, аналізу першопричин, розслідування та пошуку загроз. І все це з найнижчою вартістю на ринку. 

Загартування, засноване на аналізі ризику

Механізм аналізу ризиків Bitdefender дозволяє безперервно оцінювати, розставляти пріоритети і зміцнювати неправильні налаштування та параметри безпеки кінцевих точок за допомогою простого і зрозумілого списку пріоритетів. За рахунок спрощення та автоматизації операцій із забезпечення безпеки та постійного зменшення площі атак досягається високий рівень захисту за найменшої вартості.

НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ КІНЦЕВИХ ТОЧОК У СВІТІ

Якщо Ви хочете спробувати захист GravityZone Ultra, почніть тут:

Залиште запит на придбання антивірусу для UBUNTU: