АНТИВІРУС BITDEFENDER ДЛЯ UBUNTU

Дистрибутив Ubuntu з сімейства ОС Linux дуже популярний серед широкого кола користувачів. Він привабливий своєю безкоштовністю, простотою установки і налаштування, зрозумілим навіть для новачків інтерфейсом, і підвищеним в порівнянні з Windows ступенем безпеки.

Але яким би гарним не був би захист операційної системи, поліпшити його все одно варто. Щоб відчувати себе на Убунту в цілковитій безпеці, необхідно завантажити хороший потужний антивірус.

Найкращий захист для Убунту від Bitdefender

У базовій комплектації Ubuntu немає власного антивірусу. Розробники запевняють, що він не потрібен, так як ОС майже не сприйнятлива до шкідливим ПЗ, а додатки проходять сувору адміністративну перевірку.

Але «майже» не означає «зовсім». Будь-яка операційна система має свої точки уразливості, і Linux – не виняток. До того ж ОС має безліч версій (Ubuntu 11.10, 12.04, 13.04, 14.04, 16.04 і ін.), Деякі з яких вже не підтримуються розробниками.

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ЗАХИСТ КІНЦЕВИХ ТОЧОК У СВІТІ
 • У поєднанні з технологіями EDR, аналізом ризиків та загартуванням в єдиній консолі GravityZone Ultra, найкращої в світі системи захисту, використовується 30-рівнева технологія, що дозволяє успішно блокувати порушення протягом усього життєвого циклу загрози, починаючи з першого контакту, експлуатації, постійної та шкідливої активності.
НИЗЬКІ НАКЛАДНІ ВИТРАТИ ВИЯВЛЕННЯ ТА РЕАГУВАННЯ
 • GravityZone Ultra кращий, ніж ті продукти EDR, які занадто складні, оскільки він запобігає, виявляє і реагує на атаки, які ухиляються від традиційного шкідливого ПЗ, одночасно розширюючи захист кінцевих точок, забезпечуючи видимість до і після компрометації, аналізу першопричин, розслідування та пошуку загроз. І все це з найнижчою вартістю на ринку.
ЗАГАРТУВАННЯ,
ЗАСНОВАНЕ НА АНАЛІЗІ РИЗИКУ
 • Механізм аналізу ризиків Bitdefender дозволяє безперервно оцінювати, розставляти пріоритети і зміцнювати неправильні налаштування та параметри безпеки кінцевих точок за допомогою простого і зрозумілого списку пріоритетів. За рахунок спрощення та автоматизації операцій із забезпечення безпеки та постійного зменшення площі атак досягається високий рівень захисту за найменшої вартості.

ШКІДЛИВЕ ПЗ МОЖЕ ПРОНИКНУТИ В КОМП’ЮТЕР, ЩО ПРАЦЮЄ НА УБУНТУ, РІЗНИМИ СПОСОБАМИ:

 • в результаті хакерських атак;
 • через флешку;
 • потрапити зі сторонніх ПЗ або оновлень, які ви по необережності вирішите завантажити.

В результаті ви можете стати мимовільним помічником кіберзлочинців, і поширювати шкідливі ПО далі. А про те, якими проблемами загрожує потрапляння особистих даних до зловмисників, сьогодні знає кожен користувач. Тому краще не ризикувати, і купити хороший антивірус.

Щоб отримати якісний потужний захист, необхідно завантажити антивірус, що ідеально підходить для Ubuntu. Кращим варіантом на сьогоднішній день є ліцензійна програма від Bitdefender:
 • Антивірус підходить під всі версії Ubuntu, і вам не потрібно підбирати окремі варіанти під 11.10, 12.04, 13.04, 14.04, 16.04 і ін. Досить завантажити лише одну програму, і вона зможе однаково ефективно захистити будь-який різновид ОС.
 • Глибоке сканування і комплексний захист в режимі онлайн забезпечує пристроям 100% захист від загроз, що виходять з мережі і зовнішніх носіїв.
 • Антивірус від Bitdefender вміє ідентифікувати і блокувати всі види шкідливого ПЗ, розробленого для ураження Ubuntu.
 • Можливості антивіруса дуже великі. У комплект входить ряд корисних функцій: від крадіжки, захист особистих даних, і т.д.
 • Продукція Bitdefender високо цінується експертами і клієнтами. Перш, ніж купити ліцензійний антивірус для Ubuntu, ви можете завантажити безкоштовну пробну версію, і особисто переконатися в його високій якості.

Продукція Bitdefender високо цінується експертами і клієнтами. Перш, ніж купити ліцензійний антивірус для Ubuntu, ви можете завантажити безкоштовну пробну версію, і особисто переконатися в його високій якості.