RU

Захист даних пацієнтів. Посилення спостереження

Допомога в захисті медичних пристроїв від програм викупу та інших кіберзагроз. Захист від хакерів, націлених на записи ЕЕОЗ пацієнтів. Дотримання нормативних вимог з допомогою різних технологій безпеки, заснованих на комп’ютерному навчанні.  

Підтримка комп’ютерних технологій в охороні здоров’я, що розвиваються

У міру переміщення робочих навантажень в “хмару” або необхідності захисту всіх кінцевих точок в системі охорони здоров’я, Bitdefender буде вас підтримувати. Використовуйте єдину консоль для управління будь-якою комбінацією гібридної “хмари” розгортання.  

Інтеграція робочих процесів. Істотне зниження накладних витрат на ІТ 

Надання команді IT-безпеки можливості автоматизувати повторювані задачі і прискорити вирішення ключових проблем. Мінімізація часу розгортання, управління і звітності за допомогою єдиного агента для всіх фізичних, віртуальних і “хмарних” робочих навантажень.

Захист інтелектуальних медичних пристроїв (IoMT) 

Забезпечення узгодженого стандарту безпеки по всій інфраструктурі, включаючи спеціалізоване медичне обладнання. Широка підтримка платформи і аналіз мережевого трафіку виявляє несанкціоновані зміни в підключених медичних пристроях і захищає стаціонарні пристрої від шкідливого ПЗ.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

З питань придбання продуктів Bitdefender