Безкоштовний захист корпоративного класу для всіх організацій охорони здоров’я

Bitdefender пропонує до 12 місяців безкоштовного захисту корпоративного класу для всіх організацій зі сфери охорони здоровя.

ЗАХИСТ ДАНИХ ПАЦІЄНТІВ. ПОСИЛЕННЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Допомога в захисті медичних пристроїв від програм викупу та інших кіберзагроз. Захист від хакерів, націлених на записи ЕЕОЗ пацієнтів. Дотримання нормативних вимог з допомогою різних технологій безпеки, заснованих на комп’ютерному навчанні.  

ПІДТРИМКА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

У міру переміщення робочих навантажень в “хмару” або необхідності захисту всіх кінцевих точок в системі охорони здоров’я, Bitdefender буде вас підтримувати. Використовуйте єдину консоль для управління будь-якою комбінацією гібридної “хмари” розгортання.  

ІНТЕГРАЦІЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ. ІСТОТНЕ ЗНИЖЕННЯ НАКЛАДНИХ ВИТРАТ НА ІТ 

Надання команді IT-безпеки можливості автоматизувати повторювані задачі і прискорити вирішення ключових проблем. Мінімізація часу розгортання, управління і звітності за допомогою єдиного агента для всіх фізичних, віртуальних і “хмарних” робочих навантажень.

ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МЕДИЧНИХ ПРИСТРОЇВ (IOMT) 

Забезпечення узгодженого стандарту безпеки по всій інфраструктурі, включаючи спеціалізоване медичне обладнання. Широка підтримка платформи і аналіз мережевого трафіку виявляє несанкціоновані зміни в підключених медичних пристроях і захищає стаціонарні пристрої від шкідливого ПЗ.

Для звернення до технічної підтримки:

Встановіть TeamViewer для віддаленого підключення фахівця технічної підтримки першого рівня

Завантажити

Напишіть в технічну підтримку

Виникли запитання?

Введіть Ваші дані і опишіть проблему в формі нижче


    Bitdefender Україна

    Вулиця Казимира Малевича, 86Л, Київ, 03150

    This site is registered on wpml.org as a development site.