RU

АНТИВІРУС ДЛЯ IPHONE
BITDEFENDER TOTAL SECURITY

АнтивІрус Bitdefender для iPhone

Всі користувачі «яблука», крім відмінної продуктивності смартфона, отримують досить приємний бонус. Базовий код операційної системи iOS надійно захищений від вірусів. Хакерам доводиться докласти чималих зусиль, щоб проникнути в айфон за допомогою шкідливих програм. З цієї причини багато хто вважає, що завантажувати антивірус для iPhone немає необхідності. Але чи так це?

ЧИ ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ антивІрус на айфон 

Операційка iOS зачиняє майже всі двері для інтернет-загроз. Надійний вихідний код не дає доступу до даних. А якщо врахувати, що всі нові програми в App Store проходять сувору перевірку модераторами, і зовсім створюється впевненість у цілковитій безпеці.

Але, як і в будь-який інший ОС, в iOS є свої уразливості. Однією з лазівок для хакерів є система jailbreak. Вона дозволяє отримати доступ до «начинки» низки пристроїв від Apple, а також до деяких заблокованим функцій гаджета. Ця фіча відкриває файлову систему не тільки для власника iPhone, а й для шахраїв. Якщо купити антивірус для айфона, витоку даних можна уникнути.

Хмарні сервіси та електронна пошта - ще один спосіб для хакерів вкрасти особисті дані з пристроїв Apple. За всієї надійності захисту iPhone, користувач не застрахований від потенційного зараження телефону вірусом з онлайн-сховищ. Ці хмарні сервіси просто не перевіряють великі файли і архіви на наявність шкідливого ПЗ. Тому антивірус для айфона все ж краще встановити.

Додатковий захист також необхідний при активному обміні файлами через email. Саме електронна пошта є одним із поширених способів поширення шкідливих програм хакерами.

Обирайте рішення, котрі використовують експерти

Зазначена нагородами кібербезпека, якій ви можете довіряти і на яку ви можете сподіватися

ЧОМУ ВАРТО скачатИ антивІрус для iPhone Bitdefender 

Щоб гарантувати безпеку особистих даних, варто встановити спеціалізований додаток для захисту від інтернет-загроз. Bitdefender - одна з найкращих програм щодо забезпечення кібербезпеки. Купивши її, ви повністю захистите айфон від вірусів.

Причини, з яких варто скачати антивірус на iPhone:

БлокУВАННЯ фІшинговИх сайтІв

Підроблені онлайн-майданчики - один із найпоширеніших способів крадіжки інформації користувача. Антивірус для айфон закриє доступ на відвідування подібних ресурсів, чим збереже вашу конфіденційність.

Блокування завантаження шкідливого ПЗ

Якщо ви завантажуєте додатки з інтернету, то встановити антивірус на айфон необхідно в обов'язковому порядку. Так ви мінімізуєте можливість завантажити заражений файл.

ВИКЛЮЧЕННЯ ВИТОКУ ДАНИХ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ

Bitdefender буде автоматично сканувати контакти та електронну пошту на наявність підозрілих операцій та несанкціонованого доступу.

ОГЛЯД ПАМ'ЯТІ ТЕЛЕФОНУ І СХОВИЩА ICLOUD

Антивірус для айфона аналізує пристрій на предмет вільного простору. Bitdefender заздалегідь повідомить користувача про необхідність почистити внутрішню пам'ять або хмарне сховище.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ АНТИВЫРУС ДЛЯ IPAD ТА MAC

Bitdefender TOTAL SECURITY 2020

  • Повний захист для Windows, MacOS, Android та iOS
  • Захист брандмауера та веб-камери
  • Оптимызатор пристроїв

Bitdefender ANTIVIRUS FOR MAC

  • Абсолютний антивірусний захист від всіх загроз, що виникають на Mac 
  • Блокує та видаляє дратівливу рекламу
  • Багаторівневий захист від викупу


Як ви могли помітити, перевірка айфона на віруси - не єдина функція нашого програмного забезпечення. Bitdefender надає користувачеві широкі можливості в забезпеченні безпеки і налаштуванні продуктивності особистого гаджета. Завантажити антивірус на iPhone можна на офіційному сайті bitdefender.ua. Кожному клієнту ми надаємо безкоштовний пробний період.

Якщо робота програми вас влаштує за всіма пунктами, можна купити повноцінну ліцензійну версію антивіруса на айфон Бітдефендер. На нашому сайті представлений широкий асортимент пакетів - ви зможете скачати підходящий варіант під необхідний термін ліцензії і кількість використовуваних пристроїв. З усіх питань звертайтеся в нашу службу підтримки. Консультація можлива, як в онлайн-чаті на сайті, так і за телефоном.