Антивірус для ПК комп’ютера
Bitdefender Antivirus Plus

Найращий захист від усіх інтернет-загроз для комп’ютерів із операційною системою Windows

Безоплатні ліцензії

Найкращий антивірусний захист для ПК

Bitdefender Antivirus Plus 2020 представляє нове покоління рішень для кібербезпеки, яке отримало нагороду “Outstanding Product” від AV-Comparatives. Рішення захищає комп’ютери під керуванням Windows від всіх типів інтернет-загроз і включає в себе такі інструменти забезпечення конфіденційності, як Bitdefender VPN та Bitdefender Safepay.

Bitdefender
TOTAL SECURITY

 • Повний захист для Windows, MacOS, Android та iOS
 • Захист брандмауера і веб-камери
 • Оптимізатор пристроїв
Безоплатні ліцензії Детальніше

Bitdefender
INTERNET SECURITY

 • Розширений захист від усіх інтернет-загроз на ПК із Windows
 • Захист брандмауера і веб-камери
Безоплатні ліцензії Детальніше

Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS

 • Базовий антивірусний захист для ПК із Windows
 • Багаторівневий захист файлів від здирників
 • Миттєве реагування
Безоплатні ліцензії Детальніше
[ux_products width=”full-width” show_rating=”0″ cat=”61″]

Антивірус Bitdefender на ПК

Загальнодоступна інтернет-мережа має велике значення для життя сучасної людини. Щодня в режимі онлайн ми не тільки переглядаємо новини, дивимося улюблені фільми і слухаємо музику. Це велика мережа дозволяє нам підтримувати зв’язок з близькими на відстані, здійснювати покупки та працювати віддалено.

Крім звичних всім зручностей, всесвітня «павутина» також відкриває безліч можливостей і для зловмисників. Різні комп’ютерні віруси, шпигунські програми та інший шкідливий софт може істотно зашкодити кожному користувачеві ПК. Щоб захистити себе від подібних проблем, важливо завантажити і встановити хорошу програму для захисту особистої інформації. А саме – купити ліцензійний антивірус на комп’ютер. Просунуте ПО подбає про вашу кібербезпеки 24/7.

Ми повністю занурюємося в мережу інтернет, навіть не замислюючись про можливість крадіжки конфіденційної інформації. Реальність така, що ніхто з користувачів комп’ютера не застрахований від хакерської атаки або маніпуляцій онлайн-шахраїв. З цієї причини дуже важливо своєчасно встановити антивірус на ПК.

Bitdefender забезпечить захист комп’ютера від наступних загроз:

     • Віруси та програми-вимагачі. Софт для перевірки та очищення ПК визначить будь-який тип інтернет-загрози, і дозволить усунути її до нанесення шкоди.
     • Онлайн-шахраї. Антивірус для комп’ютера автоматично закриє перехід на фішингові сайти. У режимі реального часу захистить користувача від крадіжки даних і фінансових шахраїв (наприклад, з банківськими картами).
     • Перехоплення даних при здійсненні платежів. Деякі програми-шпигуни здатні запам’ятовувати і передавати введені з клавіатури ПК дані. В результаті ви можете втратити конфіденційність при здійсненні покупки в онлайн-магазині або фінансової операції через інтернет-банкінг. Якщо купити ліцензійний антивірус Bitdefender на комп’ютер, такої проблеми можна буде уникнути.
     • Злом веб-камери. Чи користуєтеся ви відеокамерою по роботі або для спілкування з близькими? Хакери можуть легко її зламати та вести за вами регулярне спостереження. Функціонал антивіруса Бітдефендер на ПК дозволить закрити доступ до веб-камері стороннім особам.
     • Злом домашньої мережі (роутера). Крім іншого, скачати антивірус на ПК потрібно для того, щоб максимально убезпечити використання Wi-Fi. Програма здійснює регулярну перевірку домашнього роутера, а також підключених до нього пристроїв.

Захисне ПЗ Бітдефендер вважається кращим не без причини. Компанія кілька десятків років модернізувала свою систему, впроваджувала нові технології і алгоритми. В результаті вдалося досягти колосальних успіхів в області кібербезпеки. Сотні мільйонів користувачів вже купили антивірус для своїх персональних комп’ютерів і оцінили його переваги. Приєднуйтесь до них і ви!

Ми пропонуємо скачати антивірус Bitdefender для ПК абсолютно безкоштовно. Якщо вам сподобається робота програми по закінченню пробного періоду, на нашому офіційному сайті bitdefender.ua можна купити найбільш підходящий під вимоги пакет. Ми пропонуємо, як індивідуальний захист комп’ютера, так і мультиплатформенні рішення.

Антивірус на ПК Bitdefender забезпечить цілодобовий захист даних від усіх видів інтернет-загроз. Він не робить істотного впливу на систему, тому ніяк не відбивається на швидкодії комп’ютера. Скачайте просту і зрозумілу в управлінні програму російською та українською мовами – захистіть себе і свої особисті дані.