RU

Новини

AV-Comparatives присвоїла Bitdefender статус “Продукт року 2019”

Image description

6 лютого 2020 року незалежна лабораторія AV-Comparatives, відома проведенням найбільш всеохопних та складних реальних тестів програмного забезпечення безпеки, назвала Bitdefender «Продуктом року». 

І це далеко не єдина перемога. Bitdefender отримав звання «Продукт року» учетверте за останнє десятиліття та завоював більше нагород «Продукт року», ніж будь-який інший продукт на ринку. Це найкраще, що може статися з компанією із забезпечення цифрової безпеки!

«Bitdefender отримує нагороду «Продукт року» цьогоріч, досягнувши рівня Advanced+ (найвищій рівень) у всіх семи тестах у 2019 році. Також він отримує Срібну нагороду, як за захист у реальному світі, так і за захист від шкідливих програм, а також спільну Бронзову нагороду за вдосконалений захист від загроз».  

Результати AV-Comparatives IT Security Survey for 2019 (Дослідження ІТ-безпеки): 

Це щорічне опитування користувачів комп’ютерів у всьому світі фокусується на тому, які продукти безпеки (безкоштовні та платні), операційні системи та браузери найбільш широко використовуються.

Результати звіту засновані на інтернет-опитуванні, проведеному AV-Comparatives в період з 11 грудня 2019 року по 25 грудня 2019 року.

Загалом 2818 користувачів комп’ютерів з усього світу відповіли на запитання, які стосувалися комп’ютерів та безпеки. 

Ось що говориться в цьому звіті про Bitdefender: 

«Bitdefender – це найпопулярніше рішення для мобільної безпеки з абсолютною кількістю голосів». 

Резюмуючи, можна сказати, що Bitdefender взяв відмінний старт у 2020 році!  

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

З питань придбання продуктів Bitdefender